Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

От една седмица съм се навил да намеря едно парче от края на 80-те, което е инструментал и няма текст. Представлява баладична композиция с хубаво китарно соло. Може да се отнесе към т.нар. "Метъл-балади". Слушал съм го доста пъти по радиото, но не в музикално предаване.

Успях по памет да запиша един малък фрагмент, включващ ритъм- и солокитарата. Нескопосано е, но толкова мога.

 

Ако някой се сеща, моля да пише.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ето нещо по-трудничко - стилът е неопределим...на денс мяза...пее се away away away от мъжки глас, бърза мелодийка...не знам как да го обясня...ако някой има предположения, да дава насам.

Link to comment
Share on other sites

Намери се :P Песента се казва "World of Flowers" и е на господин DJ Sayem, който я е качил с клипче на сайта си. Трябва да ви излезе едно прозорче и там цъквате на "Nokia-L'Amour Collection".

 

КОПЧЕ ПРЕЗИДЕНТКА! НЕ! КОПЧЕ - КАНЦЛЕР!!!!!!!!! Мерси :).

Link to comment
Share on other sites

От една седмица съм се навил да намеря едно парче от края на 80-те, което е инструментал и няма текст. Представлява баладична композиция с хубаво китарно соло. Може да се отнесе към т.нар. "Метъл-балади". Слушал съм го доста пъти по радиото, но не в музикално предаване.

Успях по памет да запиша един малък фрагмент, включващ ритъм- и солокитарата. Нескопосано е, но толкова мога.

 

Ако някой се сеща, моля да пише.

oasis fade away

ne e barza ama samo tva mi ide zasega na akala

 

От една седмица съм се навил да намеря едно парче от края на 80-те, което е инструментал и няма текст. Представлява баладична композиция с хубаво китарно соло. Може да се отнесе към т.нар. "Метъл-балади". Слушал съм го доста пъти по радиото, но не в музикално предаване.

Успях по памет да запиша един малък фрагмент, включващ ритъм- и солокитарата. Нескопосано е, но толкова мога.

 

Ако някой се сеща, моля да пише.

tva mi prili4a na Metallica Fade to black ( edno ot liubimite mi par4eta ) ama problema e 4e kazva6 4e niama tekst moje da e taia pesen ama kavar de e na edna GRUPA EEEEE ZABRAVIH praveha kavari na metallica s cigulki kaji ako e tazi melodia moje da ia nameria hah ima6 kasmet 4e predi da 4uia otkasa to4no neia slu6ah i kakto si sedia se usetih ^_^

mejdu drugoto eit ti link http://www.data.bg/f.php?fid=450875

OBA4e vaob6te ne sam siguren v na4aloto mi zaprili4a

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Намери се :P Песента се казва "World of Flowers" и е на господин DJ Sayem, който я е качил с клипче на сайта си. Трябва да ви излезе едно прозорче и там цъквате на "Nokia-L'Amour Collection".

 

glomp.gif

Link to comment
Share on other sites

Aз търся една песничка,която не е особено нова.Има клубно звучене.Мъж с леко заспал глас пее и завършва куплетите(ако мога така да ги нарека) с "Touch me,I dont mind" и по някое време се повтаря няколко пъти "I don't know,I don't know,I don't know..."

Link to comment
Share on other sites

Aз търся една песничка,която не е особено нова.Има клубно звучене.Мъж с леко заспал глас пее и завършва куплетите(ако мога така да ги нарека) с "Touch me,I dont mind" и по някое време се повтаря няколко пъти "I don't know,I don't know,I don't know..."

Пробвай с John Creamer & Stephane K - Last night i was dreaming

Link to comment
Share on other sites

и двете са много далече, ама благодаря все пак за труда.

hahaha ednoto oasis fade away be6i za baba qaga :D biah obarkal quote a e baba gledam 4e si tuk probvai onva det sam ti pratil

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Групата е Depeche Mode, песента не знам как се казва, в припева се пее "the world is mine"

 

Благодаря предварително!

 

Редактирано: Благодаря много!

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Групата е Depeche Mode, песента не знам как се казва, в припева се пее "the world is mine"

 

Благодаря предварително!

Не е Depeche Mode, а е David Guetta - The World Is Mine

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми една песен на fugees.В нея се пее hey mona lisa,can i get a date on friday или нещо от сорта...дръпнах повечето песни на fugees ама тази нея намерих...

Казва се Nappy Heads.

:confused :confused Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da namera na The Doors-light my fire i The Doors-Riders on the storm

The Doors - Light my fire

The Doors - Riders on the storm

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

tva mi prili4a na Metallica Fade to black ( edno ot liubimite mi par4eta ) ama problema e 4e kazva6 4e niama tekst moje da e taia pesen ama kavar de e na edna GRUPA EEEEE ZABRAVIH praveha kavari na metallica s cigulki kaji ako e tazi melodia moje da ia nameria

 

Верно прилича малко на Fade to Black... Пробвай с Apocalyptica - Fade to Black, макар, че не ми се вярва да пускат Апокалиптика по радиото.. :blink:

 

Може да пробваш и с Annihilator - Crystal Ann, но най-вероятно няма да е тя.. :rolleyes:

 

А пък аз си издирваммм.. коя е песента от The Core, която започна накрая на филма.. така и не й чух лириките.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Верно прилича малко на Fade to Black... Пробвай с Apocalyptica - Fade to Black, макар, че не ми се вярва да пускат Апокалиптика по радиото.. :blink:

 

Може да пробваш и с Annihilator - Crystal Ann, но най-вероятно няма да е тя.. :rolleyes:

 

А пък аз си издирваммм.. коя е песента от The Core, която започна накрая на филма.. така и не й чух лириките.. :rolleyes:

HAHAHAH ^_^ EEEE BRAVO OPITVAH SE DA SE setia tia det spomenah 4e praviat metallica coveri s cigulki ^_^ to4no te sa brao brao

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която е даваха по CITY. Пееше един негар и повреме на неговото пеене се обаждаше един друг негър. (вторият викаше). Ако някой е знае да пише pls.

Link to comment
Share on other sites

:wacko: Пичове търся една песен малко ми е сложно да ви я обясня тъй като не знам кво се пее единствено ще ви кажа 4е е РАП стил гледах къщурки по ГТВ и точно в момента в който дадоха колите на РЕДМАН я пуснаха жена пее нещо от сорта око поко тангариа или нещо такова нзм много е яка това е припева айде ако може някви предложения ??? :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...