Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше една песен в която участваше в клипа Мариса от О.Ц (Mischa Barton). Някой ако се сеща... :)

 

Enrique Iglesias - Addicted мисля че е !

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента на James Blunt. Клипа беше нещо много огнено. Самия изпълнител се запалва и така нататъка.

Link to comment
Share on other sites

Не не е това. На клипа изпълнителя се разхожда в една гора и изведнъж се запалва и започва да гори. Направено е много яко и накрая ляга на земята и така свършва.

Link to comment
Share on other sites

Да питам за една песен която чух в рейса :) част от припева е "Ако има Бог той ще може да реши аз или ти сгреши.Ако има Бог той ще ни прости да обичаш значи да боли" (не съм сигурна дали точно така беше текста)

Link to comment
Share on other sites

Бавничка песен е и да кажем е горе-долу известна "i can see in your eyes , i can see in your smile" ... ?

Jean Bean : So Tired Of Love ^_^ UHHHHH problema e 4a NIKADE ne moga da ia nameria data dc.... kakto i da e ako ia nameria 6ti dam link ina4e moje i ti da potarsi6 :)

Link to comment
Share on other sites

Да питам за една песен която чух в рейса :) част от припева е "Ако има Бог той ще може да реши аз или ти сгреши.Ако има Бог той ще ни прости да обичаш значи да боли" (не съм сигурна дали точно така беше текста)

Moника - Ако има Бог :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли коя е песента от новата реклама на NOKIA?

 

И аз за нея да питам. Знам само че се пее на фински.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, мисля че е на Don Omar, слушал съм я няколко пъти в Киса, ритъма е бърз и песента е басова, друго не мога да кажа, защото не мога да разбера какво се пее, ако някой се сеща за какво говоря да каже :)

 

10х предварително

 

едит: намерих я - Don Omar - Pobre Diabla :)

Edited by chefoto
Link to comment
Share on other sites

Имаше една стара чалгийка,в която се пееше: 'Малко дупе-(нещо на турски),средно дупе-(пак нещо на турски),голямо дупе-Sexyy,голямо дупе-Sexyy :) Ако някой се сеща да каже.

Link to comment
Share on other sites

[off-topic]

И аз за нея да питам. Знам само че се пее на фински.

 

:blink: :blink: :blink:

 

Яяяяя като разберете коя е пишете едно ЛС, моля. И аз ще се поровя и ако намеря, ще ви оведомя.

:D

 

[/off-topic]

Link to comment
Share on other sites

onzi den 4uh edna pesen v bali i ot togava svalqm kato lud s nadejdata da q nacelq no vse neuspqvam zatova se nadqvam nqkoi da moje da mi pomogne

pesenta e haus ima ne baven ritam pee maj kato fon s edin po drezgav glas i pee savsem malko ne6to kato pripev4e nqkaksi pou4itelno zvu4i pesenta e ot po novi4kite (no q bqh slu6al i drug pat)

znam 4e obqsnih super tapo no nqma kak po drug na4i na obqsnq dori ne se se6tam kakvo se pee

i ako moje sega nqkoi da pomogne 6te se razcepa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...