Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koq e taq pesen ot klip4eto !?!?!?!?!?

na daft punk nai novata EEEEEE NE MOGA DA SE SETIA imeto na4i klipa e niakaf s kaska na motocikletist sviri na kitara i kartinata e precakana smisal sei edno stara kadeto ima bliasak ostava po ekrana i se dviji mmm ko se setia 6ti kaaa ako niakoi drug se seti da mu kaje

daft punk : robot rock muhahahha setih sa

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Tърся песента от шампионска лига обаче тази която пускат като представят отборите.Ако се сещате как се казва кажете или дайте линк?

Link to comment
Share on other sites

Ами преди пускаха една песен "Los fabulosos cadillacs -El Matador" като представяха отборите ,ама вече нз дали е още тя ...

Link to comment
Share on other sites

Понеже аз не знаех как се казва песента преди време писах на bTV и някаде след около 1-2 дена ми отговориха с името на песента.Бях много очарован, защото не очаквах да ми пишат, тогава въпросната песен беше Los Fabulosos Cadillacs - Matador.mp3 , сега обаче не знам дали е тя понеже избягвам да гледам коментарите преди мача, защото гостите на последак са толкова прости, че няма на каде. (Пример Вуцов "Каката"),че неговата мисъл вървеще по-бавно и от автобус 11 в наводнение...

Link to comment
Share on other sites

Понеже аз не знаех как се казва песента преди време писах на bTV и някаде след около 1-2 дена ми отговориха с името на песента.Бях много очарован, защото не очаквах да ми пишат, тогава въпросната песен беше Los Fabulosos Cadillacs - Matador.mp3 , сега обаче не знам дали е тя понеже избягвам да гледам коментарите преди мача, защото гостите на последак са толкова прости, че няма на каде. (Пример Вуцов "Каката"),че неговата мисъл вървеще по-бавно и от автобус 11 в наводнение...

 

Можеш ли да ми кажеш е-мейла на който си писал да им пиша пък може и да ми отговорят? :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва песента от анимационното филмче по btv (Бидаман). Много е здрава.

Link to comment
Share on other sites

А някой да се сеща за ТАЗИ песничка :unsure:

 

Edit: Записа е правен с телефон и се отваря с Quick Time ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Търся едно рап парче (старичко). Клипът... доколкото си спомням имаше някакви динозаври и праисторически хора.

Дано информацията, която дадох да е достатъчна :)

 

edit: 10x to NRG_God ;) , това е парчето което търсих

link

Edited by MyOwnSummer
Link to comment
Share on other sites

Търся едно рап парче (старичко). Клипът... доколкото си спомням имаше някакви динозаври и праисторически хора.

Дано информацията, която дадох да е достатъчна :)

"Wu Tang clan - Gravel pit" tursi6 - Par4eto e jestoko 6e go nameri6 navsqkude vkliu4itelno i v dc++ :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Търся едно рап парче (старичко). Клипът... доколкото си спомням имаше някакви динозаври и праисторически хора.

Дано информацията, която дадох да е достатъчна :)

 

Wu Tang Clan - Gravel Pit.Тва ще е за друго не се сещам

 

edit : Извинявам се NRG_God ма е изпреварил с 1 мин. :P

Edited by Borkata1
Link to comment
Share on other sites

Търся оригиналът на Down Low - Johnny B . Доколкото си спомням беше рок.

А също така търся и песента от рекламата на новия Fiat Punto.

Edited by EuRoNimouS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...