Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Имаше една песен на Jenifer Lopez. Тя е стара и името и започва с Jenny или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Днес като бях по центара и в магазина на реебок чух една песен нещо като хоус но малко повече на релаксираща песен ми прилича повече някакв мъжки вокал пее и се чува някво подсвиркване много ритмично и завладяващо припеча е подсвиркването

Link to comment
Share on other sites

Днес като бях по центара и в магазина на реебок чух една песен нещо като хоус но малко повече на релаксираща песен ми прилича повече някакв мъжки вокал пее и се чува някво подсвиркване много ритмично и завладяващо припеча е подсвиркването

bob_sinclar - world_hold_on ?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента от рекламата на Dove. Пее се "Fresh your body......." нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

bob_sinclar - world_hold_on ?

дам тази е драпнал сам тва Bob Sinclar feat. Steve Edwards- World hold on (club mix).MP3 ама става сега свалям още 3 ремика мерси много

Link to comment
Share on other sites

Търся песента дет я пеят станиславчо и батко му "манамана" нещо такова беше, та някой да знае как се казва :P

Link to comment
Share on other sites

търся мп3 ки ... примерно американски войници , комадира изпява нещо и другите повтарят след него

 

надявам се да се сетите какво имам в предвид

Link to comment
Share on other sites

Търся името на новата песен на The feeling, тази дето я въртят по MTV. Клипа и беше нещо с много конци, които завързват изпълнителите.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Nas - една от най-известните е, но не мога да се сетя как се казваше. Значи по едно време се пее They shoted oh me to... и т.н

Link to comment
Share on other sites

лятото има6е един хит- зна4и една руманка мисля пее6е една мн яка песни4ка, жартяха я по дискотеките. а клипа е един такаж 6арен с едни балони ж на4алото дето се пукат :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен: От новата реклама на Кока-Кола, онази с една бутилка дето казват 250 победи и такива глупости. (това става дума за рекламата) Някой знае ли песента от тази реклама?

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен: От новата реклама на Кока-Кола, онази с една бутилка дето казват 250 победи и такива глупости. (това става дума за рекламата) Някой знае ли песента от тази реклама?

 

Май че беше Babybird - You're gorgeous ма не знам точно... Ще те излъжа... Виж май че е тази.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...