Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песничка, балада, мисля че е старичка, връткат я по Радио 1, пее жена и се пее нещо такова: "Promise me, you'll wait for me...". Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

лятото има6е един хит- зна4и една руманка мисля пее6е една мн яка песни4ка, жартяха я по дискотеките. а клипа е един такаж 6арен с едни балони ж на4алото дето се пукат :confused

да не е

 

activ-duar cu tine

Link to comment
Share on other sites

лятото има6е един хит- зна4и една руманка мисля пее6е една мн яка песни4ка, жартяха я по дискотеките. а клипа е един такаж 6арен с едни балони ж на4алото дето се пукат :confused

пробвай това

 

ПС: Може и да е някоя друга на о-зоун, обаче си спомням, че на една се пукаха балони, ама може и да съм се объркал :D

Link to comment
Share on other sites

Май че беше Babybird - You're gorgeous ма не знам точно... Ще те излъжа... Виж май че е тази.

 

Да точно тази е! :) Благодаря много!

 

А някой знае ли тази песничка: На клипа имаше една катеричка, която натискаше една ръчка (онази дето се натиска и гърми бомба) и гърмяха едни бомби и се чуваше - Бум - бум - бум - бум-бум-бум! :lol: Ако някой е знае да пише, пееше се също нещо: You make mi fire...

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

ПС: Може и да е някоя друга на о-зоун, обаче си спомням, че на една се пукаха балони, ама може и да съм се объркал

 

ne ne.. edno momi4e pee. ne e na o_zone...to4no tazi za koqto se se6ta6 e.. s balonite..no nz kak se kazva :(

 

Edit: ima6e i o6te edna pesni4ka deto nz kak se kazva i koi e izpalnitel.. pak be6e hit qtoto i be6e ne6to ot roda na - sente corasson.. ne6to takova se pee6e :)

Edited by summer_bg90
Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка, балада, мисля че е старичка, връткат я по Радио 1, пее жена и се пее нещо такова: "Promise me, you'll wait for me...". Благодаря предварително!

Mnogo gotina pesen :music :love Beverley Craven - Promise me

enjoy :) Nqma za6to

Edited by marto_palen_hal
Link to comment
Share on other sites

Да точно тази е! :) Благодаря много!

 

А някой знае ли тази песничка: На клипа имаше една катеричка, която натискаше една ръчка (онази дето се натиска и гърми бомба) и гърмяха едни бомби и се чуваше - Бум - бум - бум - бум-бум-бум! :lol: Ако някой е знае да пише, пееше се също нещо: You make mi fire...

Благодаря предварително.

Junior Senior - Move Your Feet?

 

За това се сещам с катеричка, която накрая взривява земята.

Link to comment
Share on other sites

ne ne.. edno momi4e pee. ne e na o_zone...to4no tazi za koqto se se6ta6 e.. s balonite..no nz kak se kazva :(

 

Ти провери ли за activ-duar cu tine? Бяха ти я написали по-горе и тя напълно отговаря на описанието.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва това парче .... Цък

 

Warren G & Sissel - Prince Igor

 

Някой назад във темата беше отговорил ама не си спомням кой

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Търся една чалгийка в кяото се пее за един разбивач на сърца. Който може да има всяка и т.н.

Ако някой е бил вчера на съзтезанието на Нутрим по култоризъм, то ще сети. При волнатап рограма на Орлин от Пловдив я пуснаха.......айде ако някой се сети да драсне едно ЛС

Link to comment
Share on other sites

Търся една чалгийка в кяото се пее за един разбивач на сърца. Който може да има всяка и т.н.

Ако някой е бил вчера на съзтезанието на Нутрим по култоризъм, то ще сети. При волнатап рограма на Орлин от Пловдив я пуснаха.......айде ако някой се сети да драсне едно ЛС

Probvai s Magda - Bog na liubovta . Hubavo e da ima6 sestra koqto da razbira 4algite - kato imam vaprosi se obra6tam kam neq :)

Link to comment
Share on other sites

Ти провери ли за activ-duar cu tine? Бяха ти я написали по-горе и тя напълно отговаря на описанието.

 

ups ne sam go vidqla toq post. dam sa6tata. thanks :)

 

PS: znam 4e dosta se otklonqvam ot temata ama emam edin malko tap vapros i vse pak 6e serdvam ako mi kajete: kak citirate nqkoj..smisal taka 4e sa izleze i nika i datata a ne samo napisanoto???

Link to comment
Share on other sites

ups ne sam go vidqla toq post. dam sa6tata. thanks :)

 

PS: znam 4e dosta se otklonqvam ot temata ama emam edin malko tap vapros i vse pak 6e serdvam ako mi kajete: kak citirate nqkoj..smisal taka 4e sa izleze i nika i datata a ne samo napisanoto???

Zna4i do butona reply si ima buton quote koito ima 2 opcii + i - kato e s + pod koqto replika dade6 reply ti izliza jelaniq citat zaedno s data i t.n. Is it clear ? :)

Link to comment
Share on other sites

ups ne sam go vidqla toq post. dam sa6tata. thanks :)

 

PS: znam 4e dosta se otklonqvam ot temata ama emam edin malko tap vapros i vse pak 6e serdvam ako mi kajete: kak citirate nqkoj..smisal taka 4e sa izleze i nika i datata a ne samo napisanoto???

виж ето тази темичка отговорено е на почти всички въпроси http://www.evrocom.info/invision/index.php...ic=27043&st=300 ако искаш да цитираш само един човек натискаш си направо reply, а ако искаш няколко различни поста да цитираш тогава, както е казал NRG_God, цъкаш на всеки пост на quote +чето и даваш addreply :)

 

ако някой е гледал сериала стар трек който дават по нова, дали знае песента в началото на филма коя е :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Probvai s Magda - Bog na liubovta . Hubavo e da ima6 sestra koqto da razbira 4algite - kato imam vaprosi se obra6tam kam neq :)

еееееее не е това ;(

тя оная песен е новичка май май

 

pp":за това става дума Tanq Boeva - Losho Momche

Edited by NeSTa_86
Link to comment
Share on other sites

Хора изпаднал съм в някаква криза. По принцип си намирам всяка песен, но сега не мога да открия оригинала на Джина Стоева - "Остани". Само знам че песента е на Мазонакис. Ако някой я намери нека ми пише на пощата: valing@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Търся песента от Date Movie там където всички са седнали на масата и пеят.Припева беше нещо от сорта на "together forever in my heart" или нещо такова :blink: Песента е стара и много ще се радвам ако някой ми каже коя е :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...