Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

търся 1 песен-значи в началото мъж казва планет клуб а след това една жена пее либреее и либерта...на испански.мисля че е от собиески но не съм сигурен.ако някой се сеща да помага.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zna4i do butona reply si ima buton quote koito ima 2 opcii + i - kato e s + pod koqto replika dade6 reply ti izliza jelaniq citat zaedno s data i t.n. Is it clear ? :)

 

 

thanks.. mn :) 6w go zapomna

 

виж ето тази темичка отговорено е на почти всички въпроси http://www.evrocom.info/invision/index.php...ic=27043&st=300 ако искаш да цитираш само един човек натискаш си направо reply, а ако искаш няколко различни поста да цитираш тогава, както е казал NRG_God, цъкаш на всеки пост на quote +чето и даваш addreply :)

 

ако някой е гледал сериала стар трек който дават по нова, дали знае песента в началото на филма коя е :)

 

 

thanks i na teb sega 6e vida kvo pi6e tam :)

Link to comment
Share on other sites

Никой ли не знае как се казва тази песничка ?

 

Прилича ми на Korn - my gift to you ама воъбще не съм сигурен, много е кофти качеството.

Link to comment
Share on other sites

Песента е на Pink Floyd - In The Flesh от албума The Wall.

 

Сега нещо съвсен друго.Търся един ремикс на Rage Against The Machine - Killing in The Name Of.Чух го по инфо канала на Евроком. Като свърши се чу само "Радио DJ" и почна друга песен съответно.

Значи нито това радио го намерих,нито mix-a.Ако може някой да помогне.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли коя е песента от рекламата на новия Fiat Punto ?

Търся и още една - песента,чиято мелодия е използвана(може и да не е буквално,но на 80%) за : Мишо Шамара и Ванко 1 - Лошите момчета

Edited by EuRoNimouS
Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми каже името и изпълнителя на тази песен ще съм му много признателен: линк

 

Май че е на Missy Elliot. Не знам как се казва щото аз черна музика не уважавам... :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми каже името и изпълнителя на тази песен ще съм му много признателен: линк

 

 

Май че е на Missy Elliot. Не знам как се казва щото аз черна музика не уважавам... :)

 

Близко беше: Ciara featuring Petey Pablo - Goodies.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, съжалявам, ако вече е питано, но се опитвам да намеря песента, която в момента звучи с предварителното резюме на всеки мач от Шампионската лига (highlights). Т.е. тази, на която представят двата отбора. Не предишната Matador, а тази, която е в момента. Благодаря предварително!

Хм, в крайна сметка не е същата песен. Тази на Дарио Джи е от предния сезон, в момента е една по различна, някой да може да помогне? :)

Link to comment
Share on other sites

Търся едма песен. Казаха ми че е пеел някъв Кени Уест. Но не мога да я намеря или певеца не е този. Става въпрос за Черно, което сякаш почва като чалга едно такова, но после ритъма става ГЕНГСТА. ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кой е оригинала нa DJ Damian & Dinamit - Kachak, както и кое е парчето от рекламата на BECK'S (най-балансираната бира в света)? Второто ми по-важно ;) :beer:

Link to comment
Share on other sites

Търся едма песен. Казаха ми че е пеел някъв Кени Уест. Но не мога да я намеря или певеца не е този. Става въпрос за Черно, което сякаш почва като чалга едно такова, но после ритъма става ГЕНГСТА. ;)

 

Kanye West - Gold Digger или пък Touch The Sky ;)

Link to comment
Share on other sites

Имаше една песен да Ciara. Заглавието започваше със "steps" или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли кой е оригинала нa DJ Damian & Dinamit - Kachak, както и кое е парчето от рекламата на BECK'S (най-балансираната бира в света)? Второто ми по-важно ;) :beer:

Fat Joe - Lean back :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...