Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Понеже не съм много образован относно българската музика изкам да питам някой знае ли как се казва песента от рекламата на Astera, защото много ме кефи и изкам да си я дръпна.

П.И.Ф - приказка

ама не съм много сигурен

Link to comment
Share on other sites

П.И.Ф - приказка

ама не съм много сигурен

10x. Да тази е. Много благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,която излезе някаде лятото.Пее я един пич-нисичък с почти гола или направо гола глава.Спомням си,че има части от клипа в пустиня и 3 мацки му танцуват.После на някаква улица вечер и пак там му танцуват същите мадами.Известна е,само,че не знам дали по тези описания някой ще се сети.

Link to comment
Share on other sites

Кажи поне стил на песента поп ,рап, метъл ,денс , на какъв език пеят или пък ако случайно си спомняш нещо от текста например от припева опитай се да я обясниш възможно най добре и ще има по голям шанс някой да ти помогне ;)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен,която излезе някаде лятото.Пее я един пич-нисичък с почти гола или направо гола глава.Спомням си,че има части от клипа в пустиня и 3 мацки му танцуват.После на някаква улица вечер и пак там му танцуват същите мадами.Известна е,само,че не знам дали по тези описания някой ще се сети.

Sean Paul : We Be Burnin'

Link to comment
Share on other sites

търся един сет около 40 минути лайв DJ-изпълнение...

В началото се чуват викове на екзалтирани фенове и се пее "take it back, take it back"...

В крайна сметка в първата песен се пее "take it back to the old school"...

Дано някой да го има или поне да знае как се казва този сет.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как се казва песента от края на филма "Луда Надпревара" (вартяха го по диемата)

Link to comment
Share on other sites

seriala ili s mr bean filma

ako filma mojebi tova :

Smash Mouth : All Star

pee se "somebody once told me the world is kinda lonely i ain't the sharpest tool in the shed..."

За филма ставаше въпрос не за сериала. Благодаря точно тази песен търсих.

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен,която наскоро е слушах в тра-ла-ла.Песничката е някакво хаусче и вътре пеят някви попове :),нещо в стила на Enigma :).Мерси предварително :P

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен,която наскоро е слушах в тра-ла-ла.Песничката е някакво хаусче и вътре пеят някви попове :) ,нещо в стила на Enigma :) .Мерси предварително :P

Значи чух една песен миналия петък в Тра-ла-ла, пее някъв хор, нещо като енигма,ера и музиката е техно или нещо такова. Много е яка :D . Някой ако се сеща да казва.10х.

Dr. Kucho - hallelujah

:)

Link to comment
Share on other sites

а сега една СЛОЖНА задача: значи лятото като бях на море( Приморско) пускаха една руска песничка и в нея се пееше за Ралица така че предполагам така се и казва обаче мн мн мн ми хареса и искам да си я сваля но не мога да я намеря, трябва ми пове4е инфо, примерно изпълнител или не6то такова. мн се моля да ми помогнете щото наистина мн и хареса :(

Link to comment
Share on other sites

а сега една СЛОЖНА задача: значи лятото като бях на море( Приморско) пускаха една руска песничка и в нея се пееше за Ралица така че предполагам така се и казва обаче мн мн мн ми хареса и искам да си я сваля но не мога да я намеря, трябва ми пове4е инфо, примерно изпълнител или не6то такова. мн се моля да ми помогнете щото наистина мн и хареса :(

Пробвай Faktor 2 - Krasavitsa :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...