Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Някой знае ли как се казва оная драматична мелодийка с цигулките в "Сделак или не", :P която пускат всеки път например,когато са останали само две кутии и мъчат горките участници.Примерно днес Луканов броя до 5 преди да отвори едната кутия и тоя откъс от някакъв вид класическа музика беше фонче! Благодаря предварително! :rolleyes:

 

Карл Орф - Кармина Бурана (Karl Orff - Carmina Burana)

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Прав си! Арията се казва "O, fortuna!" от операта Кармина Бурана! То в същност не е опера, по-скоро е оратория или кантата. Сборник от песни, поеми, арии и речтативи.

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, електронно е и ми се върти доста смътно само един фрагмент - ако съм чул правилно нещо от сорта на "White horse", ама доста стабилно се циклеше на тази фраза.

10x in advance

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, електронно е и ми се върти доста смътно само един фрагмент - ако съм чул правилно нещо от сорта на "White horse", ама доста стабилно се циклеше на тази фраза.

10x in advance

Wonderland - White Horse (Original Mix)

Link to comment
Share on other sites

aaam...Kak se kazva tazi pesen s tozi tekst:

u want me,i want u wanna pick that ass i pochva nqkva indiiska muzichka.Pochti vsqka vecher adrenalinkite na guzari na efira tancuvat na neq.Blagodarq predvaritelno :)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da svala na Dope-Die Mf die ili samo die se kazva6e ne sam nogo siguren 6toto nikade ne moga da q namera. lagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da svala na Dope-Die Mf die ili samo die se kazva6e ne sam nogo siguren 6toto nikade ne moga da q namera. lagodarq predvaritelno

Tyk :)

Link to comment
Share on other sites

Ще кажа малко за песента дето търся ама е много съществено...значи в припева се пее I'm sorry so sorry I'm sorry so sorry от някъкво момиче....в един такъв как да го кажа митичен глас...абе нещо такова някви идей?

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

Това, което търся, е песен по клип.

На клипа някакви хора в закусвалня обсъждат един негър и разказват историята му. Той танцувал всеки ден на едно и също място от изгрев до залез, някога бил влюбен, но тя го напуснала, защото не можел да спре да танцува, и сега той го прави, за да я върне обратно. На едно чердже денси, с един касетофон до него, ако някой се сеща, да казва.

Link to comment
Share on other sites

Trqbva mi edna pesen na Autograph-Turn on the radio mai4e taka sa kazva6e ne mojah da q namera nikade ako nqkoi moje da pomogne mersi

Blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен май е сравнително нова като стил я определям нещо от рода на "индийски рап". Знам, че в припева се пее нещо от рода на "джанти джанти" (или "чанти чанти"). Мерси предварително.

 

jop4423 : да, тя е, мерси много :)

Edited by bl8
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен май е сравнително нова като стил я определям нещо от рода на "индийски рап". Знам, че в припева се пее нещо от рода на "джанти джанти" (или "чанти чанти"). Мерси предварително.

Aneela - Jaande?

Link to comment
Share on other sites

Ще кажа малко за песента дето търся ама е много съществено...значи в припева се пее I'm sorry so sorry I'm sorry so sorry от някъкво момиче....в един такъв как да го кажа митичен глас...абе нещо такова някви идей?

 

 

 

Много ми трябва тая песен...помагайте...

 

Aeglos никъде немога да я намеря тая песен...намерих само някакъв откъс от песента и не ми звучеше като това което търся...мерси все пак!

Link to comment
Share on other sites

Това, което търся, е песен по клип.

На клипа някакви хора в закусвалня обсъждат един негър и разказват историята му. Той танцувал всеки ден на едно и също място от изгрев до залез, някога бил влюбен, но тя го напуснала, защото не можел да спре да танцува, и сега той го прави, за да я върне обратно. На едно чердже денси, с един касетофон до него, ако някой се сеща, да казва.

 

Dirty Vegas - Days go by (Brancaccio & Aisher Vocal Mix)

 

Само не рзбрах това "ако някой се сеща да казва" заповед ли беше или заплаха? А думичката "моля"? ;)

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

Търся 1 песен на MOBY, в чийто клип участва Кристина Ричи (казаха ми момичето от "Сем. Адамс"). Клипа бил стар..

EDIT: Намерих го!

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...