Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[off-topic]

 

Aeglos никъде немога да я намеря тая песен...намерих само някакъв откъс от песента и не ми звучеше като това което търся...мерси все пак!

 

Аааз предупредих, че не съм сигурна, че това е песента.. иначе гугъл ме насочи към нея.. съжалявам, че не мога да помогна с повече. Ако евентуално подочуя как се казва, ще ти пиша едно ЛС.

 

[/off-topic]

Link to comment
Share on other sites

Tarsia edna pesen

ne6to novo dance par4e be6e 4erno i se povtaria6e na pripewa zyn zyn zyn zyn (kakto nie peem zvvyn4etata)

pomognete da e nameria

10x

Пробвай с LL Cool J feat. Jennifer Lopez - Control myself :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, съжалявам, ако вече е питано, но се опитвам да намеря песента, която в момента звучи с предварителното резюме на всеки мач от Шампионската лига (highlights). Т.е. тази, на която представят двата отбора. Не предишната Matador, а тази, която е в момента. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, съжалявам, ако вече е питано, но се опитвам да намеря песента, която в момента звучи с предварителното резюме на всеки мач от Шампионската лига (highlights). Т.е. тази, на която представят двата отбора. Не предишната Matador, а тази, която е в момента. Благодаря предварително!

Може би това => Dario G - Carnaval de Paris

Link to comment
Share on other sites

Търся си

 

1.Fuer Elise

2.Лунната соната(съжалявам,но не съм сигурен за нито един от композиторите,затова не ги пиша)

 

Освен това благодаря,че ми казахте за това,че песничката на Маринчо-Един прекрасен ден я има в DC++ само че аз го нямам и не ми се дърпа за глупости :P Ще съм Ви много благодарен ако ми дадете някакъв линк!Освен това,ако всеки си търси песните в DC++,мулета WinMx и тем подобни,ако си плаща за Data-та,ми то от тая тема няма да има смисъл! :P И какво става с моята Недялка Керанова бе хора,не може никъде да я няма!Аз рових,където можах,обаче без успех!Аз вярвам,че ще ми помогнете и няма да ме разочаровате! :P

Благодаря предварително! :rolleyes:

Edited by pipidylgoto
Link to comment
Share on other sites

Trqbva mi edna pesen neska e piam6e v vip brathar Voiaj,Voiaj ne6to takova nqkade kam 15:00 e pusnaha ako nqkoi moje da mi kaje na koi e mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Ако това е песента, за която се сещам - Disireless - Voyage Voyage според тага на mp3-то, което имам. :D

Link to comment
Share on other sites

Търся си

 

1.Fuer Elise

2.Лунната соната(съжалявам,но не съм сигурен за нито един от композиторите,затова не ги пиша)

 

Освен това благодаря,че ми казахте за това,че песничката на Маринчо-Един прекрасен ден я им в DC++ само че аз го нямам и не ми се дърпа за глупости :P Ще съм Ви много благодарен ако ми дадете някакъв линк!Освен това,ако всеки си търси песните в DC++,мулета WinMx и тем подобни,ако си плаща за Data-та,ми то от тая тема няма да има смисъл! :P И какво става с моята Недялка Керанова бе хора,не може никъде да я няма!Аз рових,където можах,обаче без успех!Аз вярвам,че ще ми помогнете и няма да ме разочаровате! :P

Благодаря предварително! :rolleyes:

Beethoven

2.

Moonlight sonata

1.

Fur Elise

Edited by marto_palen_hal
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен помня, че се казваше Poison и част от текста беше i wanna hug you but i cannot touch, i wanna kiss you but... но не помня на кой е.

Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

 

Мерси много точно тази е. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Кой пее оригинала на песента 'Бели ружи' дето тука я пее Софи Маринова?Или как се казва песента?

Води се "Стари градски песни" ама кой точно я изпълнява ... виж тази ако ти върши работа ... :)

Някой случайно да знае кое е парчето от рекламата на BECK'S? Мерси предварително :thumbs-up:

Я подскажи за коя реклама става въпрос ... :wacko:

Мерси много точно тази е. :happy:

Чуй и този вариант Groove Coverage - Poison :)

Търся песента от първия клип на снощния вип брадър. Беще леко хаус(меланхолична на моменти). Мерси много

:wacko:

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Търся името на последната песен на System of a down, която въртят сега по Mtv.И името на една песен на Red hot chilly peppers-пеят на един плаж, баладна песен.

Link to comment
Share on other sites

Fibaman,

Не е от Big Brother's themes. Още при първия клип снощи ( обобщителен дето беше за интересните моменти в къщата, за детето и тн. ) Малко прилича на Jakatta - American Dream ама само по инструментала.

Edited by VenoMan
Link to comment
Share on other sites

Beethoven

2.

Moonlight sonata

1.

Fur Elise

Aaaa Danke Anke,bitte Brigite :P Много благодаря!

 

ps Айде бе,хора,ай дайте ми Маринчо и Недялка Керанова,моля Ви!Ако ви бях искал нещо на Малина,веднага щяхте да се изпотрепете кой да ми даде линк :P

Link to comment
Share on other sites

Търся името на последната песен на System of a down, която въртят сега по Mtv.И името на една песен на Red hot chilly peppers-пеят на един плаж, баладна песен.

System of a down - Lonely day

R.H.C.P. - My friends :unsure: ?

Edit: Ili Road Trippin по-вероятно наистина, както казва Георги!

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...