Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една руска песен дето излезе неотдавна и в нея се пееше "скажи красавица, чего не нравится..."

Някой да се сеща?

Link to comment
Share on other sites

chistacha Posted Yesterday, 23:16

Има една руска песен дето излезе неотдавна и в нея се пееше "скажи красавица, чего не нравится..."

Някой да се сеща?

 

dam sa6tata za koqto i az si misleh no kogato q 4uh bqh sas zaglyhnali u6i9vse pak sled 4 4asa v diskotekata..) ta mi se stori 4e se pee Ralica ... zabavno... ako nqkoj move da mi prewede pripeva 6e sam mn blagodarna 6toto ne u4a ruski i ne moga sama

Link to comment
Share on other sites

dam sa6tata za koqto i az si misleh no kogato q 4uh bqh sas zaglyhnali u6i9vse pak sled 4 4asa v diskotekata..) ta mi se stori 4e se pee Ralica ... zabavno... ako nqkoj move da mi prewede pripeva 6e sam mn blagodarna 6toto ne u4a ruski i ne moga sama

kaji krasavice kakvo ne ti haresva, razberi 4e ne iskam visko samo da te zadovolia ;)

EDIT: TVA E PREVODA!!!!! da se oto4nim :P

уточнението бе6е важно
emi zabeliazah 4e "blagodarna...sama" nz ko moje da si pomisli6 ^_^ Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

QUOTE(gadniqt @ Apr 4 2006, 19:46)

Значи търся една песен,която наскоро е слушах в тра-ла-ла.Песничката е някакво хаусче и вътре пеят някви попове ,нещо в стила на Enigma .Мерси предварително

 

 

QUOTE(archangel @ Feb 9 2006, 00:01)

Значи чух една песен миналия петък в Тра-ла-ла, пее някъв хор, нещо като енигма,ера и музиката е техно или нещо такова. Много е яка . Някой ако се сеща да казва.10х.

 

 

QUOTE(Дочо @ Feb 9 2006, 00:55)

 

Dr. Kucho - hallelujah

Мерси много,но ако ми дадеш и някакво линкче,че никаде не е намерих.Мерси :punk

P.S. намерих е!!

Edited by gadniqt
Link to comment
Share on other sites

Значи тая песен я пускаха и по Фрактура и по Културистика скоро. Пееше се- For myself! For my friends! For my family forever! стила е хардкор(или поне така мисля :wacko: ) мнооооого ми трябва :(

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли как се казва тази песен?

Edited by Keitaro
Link to comment
Share on other sites

Много яко парче чух на една анимацийка.Не знам дали някой ще го е чувал-става въпрос за една анимацийка със смърфовете 'Lost Episode' се казва.Песента си е направо вулгарна- ' лижи ми задника' се пее :) В стила е на 2 Live Crew,а и гласовете ми приличат на тяхните :) Ако някой ми каже коя е тази песен има от мен почерпка ей! :) Чуйте го-ето линка: http://www.beshko.dir.bg/_wm/files/item.ph...&df=708&dflid=3

Link to comment
Share on other sites

Много яко парче чух на една анимацийка.Не знам дали някой ще го е чувал-става въпрос за една анимацийка със смърфовете 'Lost Episode' се казва.Песента си е направо вулгарна- ' лижи ми задника' се пее :) В стила е на 2 Live Crew,а и гласовете ми приличат на тяхните :) Ако някой ми каже коя е тази песен има от мен почерпка ей! :) Чуйте го-ето линка: http://www.beshko.dir.bg/_wm/files/item.ph...&df=708&dflid=3

izo tarse6e edno pesen za niakaf nisak v postiniata s 3 madami vij dali e tia ^_^ SEAN PAUL : we be burnin'

Link to comment
Share on other sites

SR-71 : Goddbye

LINEAGE 2 RULEEEEEEEEEZ

 

MEJDU DRUGOTO KIETARO vikanl sam te v icq iskam da te pitam ne6to ai priemi ma i da si pogovoim ;)

 

Thank you. :D

Link to comment
Share on other sites

Питах в тази страница за една от най-известните уестърнски песни.Бяха ми отговорили (благодаря им), но не беше песента която търся.Значи пускат я по уестърните много.Имаше я и като мелодия за GSM.Абе много известна песен.На нея не се пее.

Много ще съм благодарен ако се сещате и кажете коя е, защото много ми трябва.

Edited by bg_korn2005
Link to comment
Share on other sites

Да,песента която търсех преди наистина е на Sean Paul :) Но това,което сега търся наистина е много яко и дайте да видим на кой е!Хайде вижте го де: http://beshko.dir.bg/_files/140740.swf

 

Edit: Разбрах вече кой пее и коя е песента: Boyz from the Bottom-Lick My Ass.Само дето не мога да я намеря :(

Edited by Izo
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се казва оная драматична мелодийка с цигулките в "Сделак или не", :P която пускат всеки път например,когато са останали само две кутии и мъчат горките участници.Примерно днес Луканов броя до 5 преди да отвори едната кутия и тоя откъс от някакъв вид класическа музика беше фонче! Благодаря предварително! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...