Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='Mar 21 2006, 23:04' post='504031']

dnes v Budata slu6ah edna pesen koqto se pee na ruski i e v barzo tempo.

ako nqkoi se se6ta za koq pesen stava vapros neka pi6e.

10x predvaritelno

Щом говориш за руска песен,която си слушал в будата би трябвало да е това-

Faktor2 - Krasavica

Link to comment
Share on other sites

Търся песните, на които танцуват сегашните адреналинки. Единствената песен, която познах и имам е на Beyonce "Check On It".

 

martin solveig- jelousy

засега се сещам само за тая, днес ще гледам и ще се сетя и за другите

Link to comment
Share on other sites

Bon Jovi...ама дали такъв беше клипът на Bed of Roses или на Always...май все пак е Always.

 

Always.

 

И то Бон Джови запалва ателието на любовника на приятелката му.

Link to comment
Share on other sites

Песента я пуснаха ей ся по ВИП Брадър,докато даваха за кучетата в изолатора.. и Галя и Дуков се разплакаха.Пееше мъж... и на припева май се пее:Dance,Dance,Dance with the fire.... Бавна песничка.... ама е яка!Сеща ли се някой?

Link to comment
Share on other sites

Песента я пуснаха ей ся по ВИП Брадър,докато даваха за кучетата в изолатора.. и Галя и Дуков се разплакаха.Пееше мъж... и на припева май се пее:Dance,Dance,Dance with the fire.... Бавна песничка.... ама е яка!Сеща ли се някой?

David Bowie - Bring Me The Disco King

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен(а стига бе)...значи стила на песента е техно и се пее нещо такова...Le casa le casa um bombasa ама не съм сигурен дали е точно това ама е нещо близко....гласа е мъжки и наподобява този от Dance with D-Devil(на D-Devils) за жалост само това мога да кажа....също че тва дето написах се повтаря най-често и че е много хард техно....помагайте че ми трябва песента....благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен(а стига бе)...значи стила на песента е техно и се пее нещо такова...Le casa le casa um bombasa ама не съм сигурен дали е точно това ама е нещо близко....гласа е мъжки и наподобява този от Dance with D-Devil(на D-Devils) за жалост само това мога да кажа....също че тва дето написах се повтаря най-често и че е много хард техно....помагайте че ми трябва песента....благодаря предварително!

Clubworxx, Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa - Main Mix.mp3

 

Това е което търсиш ;) Незнам обаче от кой сайт да ти дам линк, такаче си го потърси...

Link to comment
Share on other sites

Clubworxx, Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa - Main Mix.mp3

 

Това е което търсиш ;) Незнам обаче от кой сайт да ти дам линк, такаче си го потърси...

 

 

 

Отново спасяваш полужението мерси!Вече втора бира имаш от мен...

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, която всеки ден пускат по Радио 1, но така и не мога да разбера как се казва.

Пее се нещо от сорта на:"Someday... my heart, I want you to be my lady, someday... my heart, I want you to be my lady..."...

Гласът на певеца прилича на Стиви Уондър или на вокала на UB40.

Някой да се сеща коя е песента :confused

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен (да, сериозно... да не съм объркал темата? =)) в която мъж пее:

Hit me baby i`m all yours - нещо си - with my love, with my love (второто е някакси отекващо).

Мисля че е нова, но звучи някакси ретро... в такъв стил... :confused: ей се вече напълно ви обърках =)

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен (да, сериозно... да не съм объркал темата? =)) в която мъж пее:

Hit me baby i`m all yours - нещо си - with my love, with my love (второто е някакси отекващо).

Мисля че е нова, но звучи някакси ретро... в такъв стил... :confused: ей се вече напълно ви обърках =)

MECK: thunder in my heart "pick me baby i;m all yours do what u want to do with my love "

http://www.data.bg/f.php?fid=13582076 Eto i link ve4e :P

MAMKA MU tuk kazvat rafter data bg ako ne te ugojda nameri druga ^_^

Edited by Nel'Ghulas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...