Jump to content
BulForum.com

Какво у хората ви дразни?


Recommended Posts

жужи, много ми хареса последното изречение от поста ти..

ама нали знаеш.. кофти е, когато става въпрос за човек, който познаваш от близо 5 години..

и в един момент сядаш с него на кафе и още някой и той почва да се фантазира и да говори неща, които ти знаеш и си убеден, че не са истина..

съответно той е сигурен, че аз нищо няма да кажа, за да не го злепоставям пред хората и в един момент излизам и аз позьор и стойкаджия, защото го прикривам..

ей тва ме дразни в цялата ситуация..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Дразни ме сякаш съзнателното желание на всеки един човек да стане поредната капка в сивия океан на 'обществото'...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък като че ли се дразня вече от хора, които насила се правят на различни. Не ме разбирайте погрешно - нямам нищо против различните, даже ме привличат. Но не и когато са фалшиво различни. В началото е забавно да ги гледаш как си вярват на приказките, но с времето всичко изтъпява.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Иначе по темата ме дразнят хора, които са неестествени..

Веднага ще забия един пример с една позната, абе познавам го момичето и като сме двете се държи по един начин.. а като не сме само двете лети в небесата..

Ама си я обичам, кво да я правя :love

ох и аз имам една такава,мислех че с времето ще се оправи,ама :ph34r:

вбесяват ме хора,които си бърникат в носа на обществени места,без 5 пари да дават :angry1

Link to comment
Share on other sites

от 3-6 клас е модерно пушенето на цигари

7-8-9 тревата ебането пиенето секи се фука и надува с завояванията си и подвизите

10-11-12 секи се мисли за голям като е...

 

и 4тия период, когато индивида започне да живее самостоятелно и спрат да му дават пари мама и тате се нарича "Кацане на земята" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразни факта, че когато хората се държат лошо ги уважават и ги гледат с някъв вид страхопочитание, а тези "нормалните" просто им се качват на главата. Незнам само ние българите ли сме така , ама тука ако си нормален просто няма оцеляване - ще те смачкат!

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразни факта, че когато хората се държат лошо ги уважават и ги гледат с някъв вид страхопочитание, а тези "нормалните" просто им се качват на главата. Незнам само ние българите ли сме така , ама тука ако си нормален просто няма оцеляване - ще те смачкат!

в твоя случай се сещам само за едно-когато баламите измрат,тарикатите сами ще си отидат ;)

Link to comment
Share on other sites

в твоя случай се сещам само за едно-когато баламите измрат,тарикатите сами ще си отидат ;)

А ако измрат тарикатите, баламите ще си отидат ли сами?

Link to comment
Share on other sites

А ако измрат тарикатите, баламите ще си отидат ли сами?

мисля .............да!ама тарикатите никога не са първи,те за тва са тарикати :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Мен ме дразни факта, че когато хората се държат лошо ги уважават и ги гледат с някъв вид страхопочитание, а тези "нормалните" просто им се качват на главата. Незнам само ние българите ли сме така , ама тука ако си нормален просто няма оцеляване - ще те смачкат!

 

 

Готино и вярно :)

Link to comment
Share on other sites

Аз много се дразня на хора, които се оплакват винаги. Дразня се и от тихи и потайни хора.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

На последък все повече и повече ме дразни тази кофти черта, най-често срещана при българите, да презират успелите и популярни личности.

 

Пример: Евгени Димитров-Маестрото, не бил никакъв пианист, и си купувал скъпи клавири само за парлама - а не ползвал и 1/100 от възможностите им. Еми да, ама него цяла България го знае и то благодарение точно на това, което умее, а тези, които отварят големите усти са известни само в махалата.

Аман от разбирачи, от критици и т.н.

Честно бесен съм!

Kога ще се оправи България ли? - Ами никога! Поне докато притежаваме този скапан манталитет! Не политиците са ни виновни - виновни сме всички ние!

Link to comment
Share on other sites

Дразни ме говоренето зад гърба , лъжите , това , че трудно можеш да имаш доверие на някого..

Link to comment
Share on other sites

Ау. Адски се ядосах току-що на меркантилността и "ако-мое-да-намажа-по-дебелжко" начин на мислене на един човек! Ау Ау... Простият му шофьор излезе по-голям шеф от най-големия шеф! Как му се оцъклиха очичките като видя аванта, ебаси! Не е за вярване!

 

Ауауауау!

Link to comment
Share on other sites

Всички са ми стъпили в аурата и ми дишат въздуха...Може да звучи мизантропско, ама е истина.

Link to comment
Share on other sites

Ммм, много ненавиждам фурнаджийските лопати, и лицемерите които ти говорят зад гърба, ние ги наричаме "путки" не мъже..

Link to comment
Share on other sites

Аватара ми е няколко сантиметра вляво. Е не е така когато съм благоразположен тогава се жевее с мен иначе устата ми е голяма и хората не ме харесват когато казвам това което така или иначе всички си мислят което е супер неестесвено поне за мен.

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме у хората това, ча лъжат. Това че, когато имаш нужда от някаква помощ някои хора се скатават.

Дразнят ме и хора които за познати или обвързани с други заради някаква материална облага.

И още купчина подобни работи.

Link to comment
Share on other sites

Много интересно всички тук мразят лъжата, лицемерието, надувките... Каде сте бе хора явно само по форумите сте се изпокрили и носа не си подавате навън как един като вас не видях... Или може би не харесвате тези качесва у другите а ги виждате и у вас?

Link to comment
Share on other sites

Да съм казал, че съм безгрешен? Напротив сам си казвам, че не съм света вода ненапита имам си много недастатъци. Най-интересно ми е че фразата за мразенето на лъжата и лицемерието се е толкова клиширала, че всеки я казва без да се замисля за значението и смисъла с който е натоварена. Като че ли хората които я изричат не лъжат. Аз поне човек който поне веднъж на ден да не излъже не съм видял. Дори не споменавам за месец или година. Просто е заложено в човек да лъже без дори да влага смисъл лъже за някой неша. А тук вече лъжата се мрази пронеже другите ни лъжат а пък самите ние... ами явно значение няма. Това не е ли вид лицемерие? Или е лицемерие когато се прави от другите само. А за квалификацийте който давам през форум ти също ме квалифициташ и обвиняваш през същия форум тогава.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...