Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

хахаха

Това и аз съм го правила веднъж като малка. После ходи обяснявай, че наистина си имал убеждението, че не си се намирал в леглото си :bgrin:

 

Снощи сънувах как технологът във фирмата ни(много яка жена) се опитва да измъкне един от затвора, а аз й помагам :woot Голям екшън беше. По едно време дори бяхме облечени като монахини и носихме слънчеви очила и бая пищови по себе си :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тфа с пикаенето и на мен ми са е случвало няколко пъти и от 7-8 години са хващам преди да почне съня :laughing: .Ама на село веднъж ми са случи нещо мноу странно.Сънувам аз,че пикая на стълбите на къщата ама аз хем сънувам хем тъпото ми подсъзнание ли е кое е ми казва,че съм буден.На другия ден майка ми ми вика що съм бил пикал на стълбите,а в същото време аз няам никъф спомен от тфа да съм стаал от леглото :ghost

 

П.П.Няам навика и да хода насъм :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз си викам "Да бе, ще им позлвам кофичката" - и започвам да уринирам по стената...

После се събудих и бегом в тоалетната :)

Ха-ха, ама нали се сещаш, че ако пикаеш на сън - пикаеш и на живо - не разказваш историята до край! :D
Късметлия, аз веднъж сънувам, че съм в една много яка тоалетна и си пикая с кеф...по едно време се стряскам и разбирам, че наистина пикая, но не в тоалетна :huh:
Мдааам!
Link to comment
Share on other sites

Снощи сънувах много ужасен сън.

 

 

Една жена облечена в бяло. Лицето и беше покрит с някакъв шал,на който пишеше 'Адидас и вивател завинаги заедно'. Изкара една топка и почна да ме удря с нея и като я попитах кво прави изкара некакъв джиесем и попита 'Да я убивам ли'? И аз тръгнах да бягам. Бягах,бягах,бягах..

И накрая, когато реших да спра обърнах се назад да видя дали все още ме гони...

но се разкри "чудна" гледка - близо 2 декара с ОРАНЖЕВИ круши и поне 10 такива, като нея

и ми викаха "Сега вече няма мърдане ще те убием и ше те хвърлим на котките".

Питам ги аз "Защо точно на котките", пък те ми викат "Защото тормозиш твоя кирчо вече трети ден, имаш котка пък не я гледаш, ще те убием".

Някви ей такива пълни щуротии.

И в край на сметка им се помолих да не ме убиват и сключихме сделка - аз ще си храня всеки ден прасето, което се води котка, пък те ще следят дали върша обещането.

 

и развръзката.

 

В тва време усещам как се събуждам и кихам и в същото време котката ми скочи на лицето и ся съм няква супер надраскана.

 

п.п-Верно е,че предните 3 дена не я бях хранила....

представяте ли си колко си обичам животното, чак съвест ме гризе и вижте кви сънища сънувам. :woot

Link to comment
Share on other sites

Рядко помня какво сънувам. Сънувах, че пуша... Димът забулваше почти всичко(много странно; още повече в.ж. the signature).. След една седмица преди погребението на баба ми татко пушеше. Спомних си съня си.

Link to comment
Share on other sites

Аз сънувах, че съм няква сграда, но тя се оказа празна, а беше доста висока, и вътре има опъбати некви жици дето могат да прережат човек, между стените, и аз фърлих някой вътре, ама вече не помна кой... ама после се кефих на творението си... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сънувах един приятел, който не ми говори от една година :cry

Бяхме на някакъв много голям кораб, аз като го видях почнах да обиканям наляво-надясно, за да не ме види и седнах на някаква пейка на палубата, той седна до мен и ми говореше нещо и се смяхме... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Леле, пепел ти на клавиатурата, ей! Горе-долу преди седмица сънувах нещо подобно като velvet, само че гадината хапеше всичко живо около мен, а аз умирах от страх да не съм следващата... :wacko:
Нали се сещаш кой може да те пази нощно време от змии ;)
Link to comment
Share on other sites

Ти ли :lol: Тебе нали те ухапа змия скоро :bgrin:
Нещо ти се губиш представа за времето, какво е това "скоро"? А колкото до змията, виновникът стърже скари в някое крайпътно заведение :devil
Link to comment
Share on other sites

Незнам дали само при мене е така, ама съм забелязал, че като съм супер уморен нищо не сънувам, събуждам се на другия ден и последното нещо, което помня е как съм се проснал на леглото.А иначе най често сънувам нещо, което се е случило в близките дни и ми е направило впечатление...нещо като преповтаряне на нещо и става както аз искам ; )

Link to comment
Share on other sites

Въргалях си се в мойта стая, отворих шкафа с дрехите, бръкнах вътре се отдръпнах назад, защото видях там да шава жълто-кафяв, космат паяк, с размерите на дланта ми.

Паякът се изтърколи на пода и се засили към мен, отнякъде се появи скорпион и го нападна. Само дето скорпионът беше един дребничък и паякът го уби.

Викнах чичката, който живееше в хола да ме спасява, той дойде, супер самоуверено се засили накъдето сочех, и като видя паяка изпищя и избяга. После някой друг дойде и отнесе паяка нанякъде.

След тва видях, че съм ухапана на двете ръце симетрично по една педя над лакътя и централно на същото ниво, почти 2 педи под врата. Ухапванията имаха форма на...кръгъл контакт. Едно кръгче, лишено от кръв и 2 синкави дупки в средата. :wacko:

 

Следва...

Група хора се разтваря във въздуха като горяща хартия и се появява на друго място, в една буря до пристанище.

Едното момиче беше завързано за перките на акустирал кораб. Като си отваряше устата, от нея нагоре изплуваше нещо тъмночервено, обаче не се разреждаше във водата. Валеше наистина много, почти нищо не се виждаше, беше нощ. Успях да я отвържа и да я измъкна, след което тръгнахме към една сграда, зад която беше ден и още не беше заваляло, обаче вървеше натам... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Въргалях си се в мойта стая, отворих шкафа с дрехите, бръкнах вътре се отдръпнах назад, защото видях там да шава жълто-кафяв, космат паяк, с размерите на дланта ми.

Паякът се изтърколи на пода и се засили към мен, отнякъде се появи скорпион и го нападна. Само дето скорпионът беше един дребничък и паякът го уби.

Викнах чичката, който живееше в хола да ме спасява, той дойде, супер самоуверено се засили накъдето сочех, и като видя паяка изпищя и избяга. После някой друг дойде и отнесе паяка нанякъде.

След тва видях, че съм ухапана на двете ръце симетрично по една педя над лакътя и централно на същото ниво, почти 2 педи под врата. Ухапванията имаха форма на...кръгъл контакт. Едно кръгче, лишено от кръв и 2 синкави дупки в средата. :wacko:

 

Следва...

Група хора се разтваря във въздуха като горяща хартия и се появява на друго място, в една буря до пристанище.

Едното момиче беше завързано за перките на акустирал кораб. Като си отваряше устата, от нея нагоре изплуваше нещо тъмночервено, обаче не се разреждаше във водата. Валеше наистина много, почти нищо не се виждаше, беше нощ. Успях да я отвържа и да я измъкна, след което тръгнахме към една сграда, зад която беше ден и още не беше заваляло, обаче вървеше натам... :unsure:

Първият сън означава, че ще имаш проблеми с бъбреците, а вторият, че си влюбена :zzz

Link to comment
Share on other sites

Първият сън означава, че ще имаш проблеми с бъбреците, а вторият, че си влюбена :zzz

Хахахах :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Не те е срам бе, задавих се с кекс заради теб!!!

Супер, завличам си те за личен съновник :)

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

predi sedmica sanuvah kak si vurvq po nqkva pateka i izvednuj padam ot nqkade i to4no predi da padna se s1budih

 

edit: imal sum i mnogo stranni slu4ki koito ne sa suni6ta a istina kogato sum se napu6val no sum imal 4ustvoto 4e e sun :wir

Edited by afd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Съвсем съм се побъркал..така..Нео е изгорен на нещо като клада, ама под формата на стол, демек той е седял на стола и е изгорял, а от него е останала купчина прах, вероятно 42 зъба и една якичка..Та, аз съм нещо като Итън Хоук на втора( B) ) и съм нает от някого да влезна в мястото, където и изгорен бат' ви Нео и да взема я зъб, я прахоляк, та да може да го клонират.Ама тва съвсем не е лесна задача!Аз след като разучавам, че някакъв зъл технологичен гений пази тая сграда, в която трябва да влезна, с някакви лазери, капани тип "Индиана Джоунс" и кви ли не други хави, решавам да конструирам малки роботчета с картечници вместо ръце, които са точно копие на Пебълс от ПауърПъф Гърлс, само че малко по-зъл вариант..

И тъй влизам аз в гореспоменатата сграда и както се чудя дали ще взема главната роля на MI:4 изведнъж тия ми ти роботчета(Пебълсите, направих някъде около 10-15)почват да стрелят наляво-надясно.Аз, естествено като един истински пич се осафервам моменталистически, правя едно циганско колело и две-три салта, изтупвам си прахоляка от панталоните(па може и на Нео праха да е бил)и вадя висококалибрения си пищов, за който дори и Мръсния Хари би ми завидял.По едно време съзрях целта, тоест стола и предполагаемия прах по/около/на него..и зъбки.И се затичах нататък,естествено Пебълсите ме прикриваха,(от невидимия враг..)а-ха да стигна и един много злобен глас се изсмя като два Ам-гъла с шизофрения и ми каза-"You shall not pass"...пича явно ме помисли за Балрога от Властелина 1 :pirate ...и в тоя момент се събудих... :zzz

Вече сериозно почвам да се замислям за някаква специализирана помощ! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...