Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сънувам по бая сънища за една нощ всичките странни и винаги са такива.Сънувам другото си аз,битки квото ти падне.И всичките имат смисъл.Винаги съм сънувал кошмари и странни сънища ама се свиква.

Link to comment
Share on other sites

Аз сам в гора с един мой приятел.От някаде знам че в тая гора има много марихуана :D .варвим си ние с моя приятел и стигаме до една къща.Зад къщата виждам огромни разтения марихуана :D .Аз започнах да разправям на моя приятел как да се доберем до тревата и да откаснем малко.В тоя момент от къщтата почва да се стрля по нас! :P По едно време се спира пукотевицата и от къщтата излиза някав мъж.Идва до нас и ни вика че ще ни даде 10 масура ако не казваме на никого че в тая гора има трева. :D Общто взето това помня от съня

 

 

P.S. Интересното е че не помня с кои приятел бях в съня :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

сънувах цялата рода барабар починалите...тва значело,че бизнесът ми е под заплаха...за това и пуснах само 1.80лв на еврофутбол тоя тираж :D

Link to comment
Share on other sites

Първият ми по-значим сън беше незабравим-мачках и сучех от една голяма ЦИЦА!Не голяма,а огромна-колкото ТИР :punk Сигурно от тогава имам афинитет към женските гърди :rolleyes:

 

Напоследък сънувам само,че ме късат на изпити..парадоксалното е,че винаги си ги взимам :wacko: ;)

Edited by HBK
Link to comment
Share on other sites

Тази вечер сънувах, че взимам много пари, някъде към 1500 евро, по супер странен начин. Отивам в нещо като книжарница и си купувам химикал. Давам 50 лева, защото нямам по-дребни, а продавачката ми връща рестото в евро и то много повече .. много ...

 

какво ли значи този сън ?

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден прерових irc логовете си, в които разказвам сънищата си. Мога да направя филмотека, но не знам дали да ги поствам тук...

 

[Edit] Всъщност, защо не... По сънища още никой не са освидетелствали мисля...

 

<Curunir> i had the strangest dream last night

<Curunir> i was crossing the railway lines that i usually cross every day

<Curunir> and when i crossed the last one, i turned back

<Curunir> and sprawled across the rails were two asian men

<Curunir> with long, dirty hair and beards

<Curunir> one was on his back, the other ontop of him

<Curunir> i couldn't tell if he was strangling him or raping him

<Curunir> and then a train ran over them

<Curunir> and cut their bodies in half, right through their waists

<Curunir> i saw the same train running them over about 10 times

<Curunir> and then i ran into a dojo and asked the lord of the house to lend me his support

<Curunir> and he sent a pack of ninjas to help me

<Curunir> at about 6am i woke up, went to the toilet, set my alarm to wake me half an hour later and went back to sleep

<Curunir> and i dreamt that i got on irc and told people about my dream of the asians chopped in half by the train

 

Утре повече! :bgrin: [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

<Curunir> i dreamed i was in a jap rpg last night :L

<Curunir> i was in a village arena and i had to enter a tournament

<Curunir> but i needed a unique set of armor to beat the final opponent

 

<Curunir> last night i dreamt i was crawling dungeons, slicing large green orcs in two with a claymore i could barely lift

<Curunir> and then it suddenly became lighter and it was because i had levelled up and had more strength

 

<Curunir> last night i dreamt i was crawling around some dark seedy town full of Thief guards

<Curunir> and the bastards saw me and i started running around and got a whole crowd following me

<Curunir> i ran in a shack with a small boy sitting in it

<Curunir> he was a wizard but he had no mana so i typed a cheat to give him infinite mana

<Curunir> so when the guards came he fried them

<Curunir> and i somehow materialized a sword and started hacking at those that got past the boy's magic bolts or whatever

 

<Curunir> i dreamt that cthulhu was living at the far end of my bed and into the wall next to it

(бел. авт. - cthulhu - 3ygplpw.jpg)

<Curunir> i think i had installed him there as some sort of clever game where you have to outwit him with a series of tricks

<Curunir> but i wasn't good enough at it

<Curunir> and my bed was gradually becoming swamped and there were tiny little feelers and tentacles, shining with a red fluorescence

<Curunir> and blind feelers from the wall, like the eyestalks of a slug, only black and writhing

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Curunir на теб ти е забавно, но аз наистина сънувах Dungeon Siege, когато бях сериозно зарибен :D. 2-3 поредни нощи, само Dungeon Siege :D.

Link to comment
Share on other sites

Нощ и сняг :ghost Много сняг... и много студено... и тъмно. Вятър, тераса, надолу - тъмна улица и снежна виелица. Хубаво беше... изведнъж усетих колко ми лиспва снегът тази година.

Link to comment
Share on other sites

Curunir на теб ти е забавно, но аз наистина сънувах Dungeon Siege, когато бях сериозно зарибен :D. 2-3 поредни нощи, само Dungeon Siege :D.

тва е нормално...и аз по едно време сънувах схеми и тактики на хеттрика :lol:

 

сънувах по голяма част от семейството си...някои казват,че това предвещава добри времена :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз тоя месец нищо не сънувам. Ама искам да заспя един път преди 4 часа през ноща и да сънувам. Станал съм ебаси робота :ghost

Едит:тцтц и тая вечер не можах да спя :pirate

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Сънувах някаква змия някъде в пространството... случайно проверих в съновника и какво пишеше там?...

 

ЗМИЯ -

Да убивате змия значи...

Ако ви ухапе змия...

 

<и под стандартните неща, които може да си сънувал, това:>

 

По зелената тревичка към вас пълзи плоска петниста змеичка, вие отскачате встрани, тя пропълзява покрай вас и вие забравяте за нея, когато изведнъж тя пак се приближава към вас, като размерите й се увеличават и накрая се превръща в огромен змей, а вие с цената на безумни усилия успешно избягвате неговото нападение и напълно се избавяте от това смразяващо видение. Това означава, че вас...

:blink: :P

Edited by Moon Light
Link to comment
Share on other sites

Сънувах някаква змия някъде в пространството... случайно проверих в съновника и какво пишеше там?...

 

ЗМИЯ -

Да убивате змия значи...

Ако ви ухапе змия...

 

<и под стандартните неща, които може да си сънувал, това:>

 

По зелената тревичка към вас пълзи плоска петниста змеичка, вие отскачате встрани, тя пропълзява покрай вас и вие забравяте за нея, когато изведнъж тя пак се приближава към вас, като размерите й се увеличават и накрая се превръща в огромен змей, а вие с цената на безумни усилия успешно избягвате неговото нападение и напълно се избавяте от това смразяващо видение. Това означава, че вас...

:blink: :P

а нали знаеш,че жена ако сънува змия-скоро може да зачене :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз сънувам само яки сънища и тва може да не е на добре.Всяка нощ имам нова вила някъде,ново бентли или порше,седа в някво джакузи с 3 бясни жени и......мн рядко се случва да се намери някой да ме гони да ме трепе с някви пистолети!!!Чисто луд сам :tongue

Link to comment
Share on other sites

тая вечер сънувах как се бия с 1 пич от класа ми в даскало и такъв борихме се по земята и такъв ставам и си вадя тел-а и гледам дисплея супер брутално пробит и изпаднах в истерия и се сабудих и първата ми мисъл беше да си погледна тела :lol:

Link to comment
Share on other sites

нощеска се събудих смеейки се в приповдигнато настроение :)

после пак сънувах починалата ми баба-значи среща с отдавна забравен човек

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...