Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хих, скоро ще ме привикат в психодиспансера... там ни пращат нас, "избраните", дето получаваме съобщения от одвъдното... :bgrin:

Оле,искам и аз! Искам да си говоря с Елвис и Мис Монро...и и и и с ... много други :devil :ph34r: :wir

Link to comment
Share on other sites

бях пленен от някви цигани,които искаха да ме убият-биеха ми някви инжекции,обаче успях да избягам.тогава се започна едно преследване.намерих пистолет обаче имаше само 3 патрона и когато се опитах да стрелям все засичаше.по някое време осъзнах че сънувам и се събудих

Link to comment
Share on other sites

Сънувах , че съм в някъф търговски център мерих различни дрехи . Поедно време бях за риба и бая вървеше риболова се хващах тва има ли някакво значение или смисъл ?

Link to comment
Share on other sites

Сънувах , че съм в някъф търговски център мерих различни дрехи . Поедно време бях за риба и бая вървеше риболова се хващах тва има ли някакво значение или смисъл ?

ако ловиш, носиш, купуваш или продаваш насън, значи да се пазиш от завистта на близки и познати хора. Ако приготвяш или ядеш калкан, приятели и роднини ще одумват успехите или придобивките ти.

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми става симати месеци не бях сънувал нищо сега за 1 седмица си изсънувах сънувалника . Сънувах , че някой се жени тва какъф смисъл може да има :blink:

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми става симати месеци не бях сънувал нищо сега за 1 седмица си изсънувах сънувалника . Сънувах , че някой се жени тва какъф смисъл може да има :blink:

СВАТ, СВАТБА, СВАТБАР, СВАТБЕНО ПЪТЕШЕСТВИЕ, СВАТОСВАНЕ, СВАТОСВАШ ли някого в съня си, може да се разболееш. Тебе ако те сватосват, ще ти отнемат нещо, ще загубиш пари. Сватба ако сънуваш, чакат те неприятности и проблеми. Ако е собствената ти сватба, пази се от болести. Чужда сватба е знак за препятствия и неосъществени сделки. Ако насън си на сватбено пътешествие, ще претърпиш неуспех в начинанията си. Ако сънуваш сватбари, а не видиш сватба, пази се от нападение и от измамници.

Link to comment
Share on other sites

че в спалнята ми има огромен паяк,неестесвено огромен...беше колкото английски дог,да му се незнае :sick

Link to comment
Share on other sites

То това си е било цяло паяще. :D

Link to comment
Share on other sites

че в спалнята ми има огромен паяк,неестесвено огромен...беше колкото английски дог,да му се незнае :sick

Що не го върза с каишка и да го кръстиш Шаро. :D

Link to comment
Share on other sites

Тая нощ сънувах супер много,в смисъл,че помня,че сънувах,обаче единственият по ясен спомен е,че една змия,която уж беше отровна,ме хапеше през 5 минути/еййй,много болеше/,но не умрях,обаче не успях да я убия,все ми бягаше гадинката подла

Link to comment
Share on other sites

Нали знаеш какво означава да сънуваш змии?

 

*Спал си върху трохи.

*Криеш нещо от близък човек.

*Грешник си. :woot

 

 

И аз сънувах снощи змии, и беше ужасно..

Много е гадно усещането на сън като го видиш тва влечуго.

 

Сънувах, че бягах от някой и се наврях в някво помещение, дето беше пълно с малки змиичета

и почнах да плача от страх да не ме изядат и както си плача се загледах по тавана, и там имаше неква огромна змия и като тръгна да пълзи да слиза към пода отворих очите.

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Върху трохи не съм спал,не крия нищо....остава,че съм грешник,което си е абсолютно вярно.Половината божи заповеди съм ги престъпил по много пъти :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Боже, прости на този грешен свят. :D

Link to comment
Share on other sites

Сънувах нещо откачено - живея на 14 етаж на блок без асансьор. Жена ми ми казва да сляза долу, че едната ни дъщеричка се натискала с някакво момче. И аз започвам да слизам - по слипове и потник. Слизам, слизам, слизам и постоянно чувам някакви шептенета и кикоти. Когато стигам партера - няма входна врата...оглеждам се, виждам няколко тоалетни. Едната от тях е счупена, има поставена кофичка и надпис "Не работи, ползвайте кофичката". Аз си викам "Да бе, ще им позлвам кофичката" - и започвам да уринирам по стената...

После се събудих и бегом в тоалетната :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, САЙКИ, луда работа :)

Аз миналата нощ сънувах, че участвам в рали-състезание. По едно време гледам - всичките участници, които са стартирали преди мен пъплят едвам-едвам един след друг, задръстване един вид. (Състезанието беше в планински терен). По едно време стигнахме някаква планинска кръчма и всичките коли спряха и паркираха пред нея. Спряхме и ние. В тая проклета кръчма си загубих... навигатора (аз бях шофьор) и хич не познавах трасето. Реших стига толкоз губене на време - имам си състезание и отидох на паркинга. Ама там тъпо - не помня коя е моята кола. Отпред паркирани разни газки, уазки, имаше и един баркас. Видях един хубав, спортен рали-автомобил и тамън да се кача и някав отвътре ми кресна "ей, махай се от колата ми - твойта е ей-оная" и ми сочи едно от тия корейските псевдо-бусчета, дето се чудиш как пазят равновесие по завоите. Тръгвам аз - зигзагообразно трасе, по едно време гледам - пътя прекъсва, дълги стълби и след това продължава. Слезнах аз, хванах си возилото под мишница, слезнах по стълбите и си продължих. Помня, че оборотомера не слизаше под 7000 оборота, и не качвах повече от трета скорост...

 

П.П. Ай ся ако някой ми интерпретира тоя сън - евала му правя. Поне създадох смях на мои приятели, като им го разказах.

Link to comment
Share on other sites

Тая нощ сънувах супер много,в смисъл,че помня,че сънувах,обаче единственият по ясен спомен е,че една змия,която уж беше отровна,ме хапеше през 5 минути/еййй,много болеше/,но не умрях,обаче не успях да я убия,все ми бягаше гадинката подла

Ухапе ли те змия-временно ще се чувстваш физически и психически изтощен.Ако гониш змии-ще имаш разправии с неприятелите си и конкурентите си.Змия ако съска срещу тебе-ще имаш премеждие.Ако жена сънува змия-може скоро да зачене ;)

Link to comment
Share on other sites

Сънувах нещо откачено - живея на 14 етаж на блок без асансьор. Жена ми ми казва да сляза долу, че едната ни дъщеричка се натискала с някакво момче. И аз започвам да слизам - по слипове и потник. Слизам, слизам, слизам и постоянно чувам някакви шептенета и кикоти. Когато стигам партера - няма входна врата...оглеждам се, виждам няколко тоалетни. Едната от тях е счупена, има поставена кофичка и надпис "Не работи, ползвайте кофичката". Аз си викам "Да бе, ще им позлвам кофичката" - и започвам да уринирам по стената...

После се събудих и бегом в тоалетната :)

Късметлия, аз веднъж сънувам, че съм в една много яка тоалетна и си пикая с кеф...по едно време се стряскам и разбирам, че наистина пикая, но не в тоалетна :huh:

Link to comment
Share on other sites

kopche,май ще трябва да си изключително предпазлива в близките месеци :bgrin: Лош е LPFC,така да плаши хората. :D

Между другото-това с пикаенето-точно това коментирахме днес.Понеже аз имам брутална памет и си спомням ясно неща,които са минали преди мноооого години-последните ми спомени с напикавания бяха точно такива-сънувам,че пикая в тоалетна,а в действителност тоалетната е била собствените ми гащи.Ужас.Децата са наказани много гадно :cry

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...