Jump to content
BulForum.com

Текущи промо кампании


vikktor

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...
  • 1 month later...

За тия пари ще си плащам 3 години карта на фитнеса. А там кеф ти пътека, кеф ти крос тренажори, кеф ти велоаргометри и една камара уреди. И няма да се чудя къде да го държа това и къде да го разгъвам да го ползвам

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Докато чакам Виден да ми полаже неговите мултикукъри, взех, че боцнах един Instant pot pro crisp от амазона за 230 евра. Вместо обичайните 300.

Което не пречи, да ми полаже някоя фарка и рецепта докато чакам да дойде от Германия. Ама къвто е "бърз"....

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Този големия сега е на най-ниската си цена от как го има в амазон, според един сайт където следи за цени. То май сега има някакви амазонски прайм дни или от сорта.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, mIRCata said:

Докато чакам Виден да ми полаже неговите мултикукъри, взех, че боцнах един Instant pot pro crisp от амазона за 230 евра. Вместо обичайните 300.

Което не пречи, да ми полаже някоя фарка и рецепта докато чакам да дойде от Германия. Ама къвто е "бърз"....


Заклали са те като прасе на задушница... :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

@mIRCata Че той и в България в момента е намален на 520лв с безплатна доставка. Заслужава ли си поръчка от амазон при това положение?  Габиели от Германия карат на 3лв на килограм, а тоя китук е 12 кила. Като сложиш доставката и разкарването до склада им накрая спестяваш 20лв...

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Обяснявам на жена ми как всички тука имате такива pots обаче на нас ни подариха преди години air fryer на Делимано. И не го ползваме. С какво тези са толкова популярни? Виждам, че от миналата година ги коментирате и следите да поръчате. 

Link to comment
Share on other sites

Ами Instant Pot води се най-доброто на пазара сред този тип уреди. Въпросният модел Pro Crisp има старшно много функции- готвене под налягане, печене, задушаване, сотиране, еър фрайър функции, готвене на пара и какво ли не още. В общи линии в едно нормално домакинство ако го имаш- забравяш за всичко останало като уреди и посуда.

Между другото и мен ме сърбят пръстите да го поръчам още сега. Жената се кандърдиса точно за 5 минути :lol:  

 

п.с.: към поръчващите от амазон.де- как стои въпроса с гаранцията и евентуални гаранционни ремонти? Щото българският представител на фирмата изрично е написал в общите условия, че не извършва гаранционни ремонти на уреди, закупени от други представителства. 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Простичко - най-доброто, доказано и изпитано. Аз имам и пот, и фрайър. Тествахме фрайъра срещу другото най-добро - ТЕФАЛ - и го победи. 

ЕДИТ: Първият ми пот имаше някакъв неразгадаемот нас  проблем и го върнах доректно в Англия и ми пратиха нов. Без въпроси и коментари. Мисля ми струваше къмто 20-30 лева, вече съм забравил, а и Петко организира цялата схема... Те си платиха за всичко по веригата.

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

Ами Instant Pot води се най-доброто на пазара сред този тип уреди. Въпросният модел Pro Crisp има старшно много функции- готвене под налягане, печене, задушаване, сотиране, еър фрайър функции, готвене на пара и какво ли не още. В общи линии в едно нормално домакинство ако го имаш- забравяш за всичко останало като уреди и посуда.

Между другото и мен ме сърбят пръстите да го поръчам още сега. Жената се кандърдиса точно за 5 минути :lol:  

 

п.с.: към поръчващите от амазон.де- как стои въпроса с гаранцията и евентуални гаранционни ремонти? Щото българският представител на фирмата изрично е написал в общите условия, че не извършва гаранционни ремонти на уреди, закупени от други представителства. 

 

Зависи. Имах един проблемен рутер. Пратиха ми предплатен лейбъл за куриер, да го върна за тяхна сметка. С други продукти обаче може да имаш проблем, ако не са поръчани до български адрес или ако доставката не се изпълнява от тях директно, а от трета фирма.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, w00x said:

Зависи. Имах един проблемен рутер. Пратиха ми предплатен лейбъл за куриер, да го върна за тяхна сметка. С други продукти обаче може да имаш проблем, ако не са поръчани до български адрес или ако доставката не се изпълнява от тях директно, а от трета фирма.

 

Плащаш на Габиели за доставката от БГ до съответния им офис, а после те слагат предплатения лейбъл. Не е безплатно, но понякога е единственият начин за гаранционно връщане.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Другарчета, ОЗОН правят сериозна промо схема...

https://www.ozone.bg/landing/halloween/?utm_source=facebook&utm_medium=banner&utm_campaign=halloween1022

В тоя ред на мисли нека обсъдим някои неща, че напоследък съм толкова натоварен, че нямам време и сили за ровене и проверки... Интересувам се от вашето мнение за следните неща като цени и качество/функционалност - накратко: дали си струва да ги купуваме

https://www.ozone.bg/product/geyming-mishka-razer-basilisk-x-hyperspeed/
https://www.ozone.bg/product/geyming-monitor-alienware-aw2521hfa/
https://www.ozone.bg/product/nastolen-kompyutar-acer-predator-po3-630-intel-core-i5-11400f-up-to-4-4ghz-12mb-8gb-ddr4-max-64gb-2666mhz-512gb-ssd-pci-e-m-2-slot-free-no-dvd-nvidia-geforce-rtx-3070-8gb-gddr6-2-usb-2-0-6-usb-3-2-glan-wifi-6-and-bt5-1-500w-tempered-glass-sid/ (едва ли ще бие на цена събрана машина, но поне да сверим часовника)

https://www.ozone.bg/product/asus-31-5-tuf-gaming-vg32vq1br/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...