Jump to content
BulForum.com

Текущи промо кампании


vikktor

Recommended Posts

Внимание: Субективно мнение!

Най-хубавото нещо от продуктите на Razer е лепенката, която идва в кутията. Много добре ми пасна на цветовата гама на колелото.

За останалите неща не мога да дам мнение, тъй като нито разбирам достатъчно, нито съм ползвал някой от тях.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хиполенд правят наистина много добри промоции на ЛЕГО. Никъде другаде не съм виждал подобни. Ето сега ОЗОН ги хванах пак в измама - кутията им с тухлички на промо цена е всъщност на нормалната й цена... В Емаг с минимална отстъпка е под 50 лева.

Link to comment
Share on other sites

Бях пропуснал да добавя подигравката в тая промоция, естествено въйдъска:

https://www.ozone.bg/product/smartfon-iphone-13-pro-128gb-sierra-blue/

Както и оксиморона: 

https://www.ozone.bg/product/kolichka-priam-js-wings-new/

Тука може би крилцата са позлатени за къмто 2500.... 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, RaptoR said:

Както и оксиморона: 

https://www.ozone.bg/product/kolichka-priam-js-wings-new/

Тука може би крилцата са позлатени за къмто 2500.... 

 Продавам подобна за 10 пъти по-евтина. 

 

Понякога си мисля, че тия които образуват цените ни смятат за балъци. Като цяло всички онлайн магазини работят по инерция. Ама понякога има такива небивалици, че направи затварям сайта. Ама има хора, които се връзват и много ме е яд. Естествено става въпрос за нещата, с които съм запознат, защото най-вероятно аз съм един от онези балъци в нечий други очи. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, vikktor said:

2 дена Комсед Lego -30%

 

Тъкмо вчера прерових обичайните заподозрени за едно конкретно Лего  и се чудих що така изведнъж в Комсед цената му е рязко по-висока от на останалите, а то какво било- стягали се за кампания -30%
Педераси, да си им седят...

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

ОК. Сега на внимателен прочит виждам, че почти навсякъде има намаление на това лего и от там идва моментната разлика в цената. В емаг си е на -30% от вчера, комсед се сетили тепърва в петък да го намалят...

 

Между другото, вчера попаднах на ТОЗИ сайт, който за първи път виждам. Въпреки че и те ползват тъпанарската хватка със зачертаните цени, някои модели действително са на по-добри цени от другаде. 

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

понякога и в get7 има добри цени. Ако не, то понякога се намират редки модели.

 

2 hours ago, w00x said:

Един, който гледам аз, си е на същата цена, като в другите магазини. Дори по-евтин с няколко лева.

 

Аз най-накрая взеха RaptoR-а за 300 лв +/- някой лев и 27% отстъпка. 

Дълго време го гледам, така че цената си е толкова навсякъде, вкл и от замазон.

 

@deus_pld аз в емаг виждам едни -50лв ако поръчам за 500+ лв .... което си е ниска оферта. :D

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, deus_pld said:

 

Тъкмо вчера прерових обичайните заподозрени за едно конкретно Лего  и се чудих що така изведнъж в Комсед цената му е рязко по-висока от на останалите, а то какво било- стягали се за кампания -30%
Педераси, да си им седят...

То това е наказуемо. Ако ги докладва някой. Ако цената не е била високата поне 1 месец преди това.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikktor said:

 

 

@deus_pld аз в емаг виждам едни -50лв ако поръчам за 500+ лв .... което си е ниска оферта. :D

Отделно от това има индивидуални намаления на определени модели. Това което аз гледах беше от тях.

41 minutes ago, mIRCata said:

То това е наказуемо. Ако ги докладва някой. Ако цената не е била високата поне 1 месец преди това.

Знам това, но се оказа, че не е такъв случая. Просто на много места е момента има намалени легота, а Комсед се сещат последни и от там се заблудих за цената.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, deus_pld said:

 

Тъкмо вчера прерових обичайните заподозрени за едно конкретно Лего  и се чудих що така изведнъж в Комсед цената му е рязко по-висока от на останалите, а то какво било- стягали се за кампания -30%
Педераси, да си им седят...


Комсед са УРОДИ!!! Не знам как съществуват и какви балъци купуват от тях изобщо въобще някога... И в промоции цените са им или на нормалните или малко над тях. 

Link to comment
Share on other sites

Точно толкова са уроди. Разбира се всеки има право да избира дали да послуша човек, който с години следи цените и промоциите на ЛЕГО или /рандъм словосъчетание от последните 10 години/ с познания по темата колкото моите по китайски език. 
 

Link to comment
Share on other sites

На подбно скодоумие мога да отговоря така - ако сериен изнасилвач за цялата си кариера на насилник веднъж е поднесъл цвете на жена, това примерен джентълмен ли го прави? 
Между другото в по-задните коментари ясно се вижда, че хората не са будали, което е добре.

Link to comment
Share on other sites

Купувам от мястото, което продава най-евтино.

А така като гледам, цените на Комсед са съвсем малко над MSRP преди намаления.

 

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш купувай от луната. Аз следя цените на ЛЕГО нон стоп С ГОДИНИ и имам някои .... дребни наблюдения върху нещата. Точка по тоя въпрос. 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоя instant pot 8 л, който всички чакаме, има ли опасност да свърши? Толкова много хора му се точат :) та, въпроса ми - каква цена е добра? И ще пишете ли тук, когато има добра цена? Аз за момента гледам само в официалния им сайт. Не съм поръчвал от Amazon през външен доставчик и честно казано предпочитам да си разделим доставката с някой, вместо те първа да им чета сайта и да се запознавам с условията. 

Edited by vikktor
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vikktor said:

Тоя instant pot 8 л, който всички чакаме, има ли опасност да свърши? Толкова много хора му се точат :) та, въпроса ми - каква цена е добра? И ще пишете ли тук, когато има добра цена? Аз за момента гледам само в официалния им сайт. Не съм поръчвал от Amazon през външен доставчик и честно казано предпочитам да си разделим доставката с някой, вместо те първа да им чета сайта и да се запознавам с условията. 


Що за въпрос?!?! Не само "има опасност", а още хиляди го дебнат на пусия! Най-доброто вероятно ще излезе по черния петък, той е вече зад ъгъла. ЦЕната обикновено пада зверски и е най-ниска тогава. Но свършва "за секунди" :grin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vikktor said:

Тоя instant pot 8 л, който всички чакаме, има ли опасност да свърши? Толкова много хора му се точат :) та, въпроса ми - каква цена е добра? И ще пишете ли тук, когато има добра цена? Аз за момента гледам само в официалния им сайт. Не съм поръчвал от Amazon през външен доставчик и честно казано предпочитам да си разделим доставката с някой, вместо те първа да им чета сайта и да се запознавам с условията. 

 

Кой модел гледаш и къде точно?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...