Jump to content
BulForum.com

Текущи промо кампании


vikktor

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 hours ago, vikktor said:

Тоя instant pot 8 л, който всички чакаме, има ли опасност да свърши? Толкова много хора му се точат :) та, въпроса ми - каква цена е добра?

 

Миналата година на Черен Петък е бил 199 евро в Амазон. След това около Коледа - 219 евро.

 

Най-ниската цена за последните 2 години е била 119 евро, на 30 Юни 2021, за един ден.

 

Мисля, че можеш да се ориентираш за добрата цена по тази статистика.

 

Добави и доставка 30-40лв до България.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

Подобна оферта и от Хиполенд: петък и събота -25% на всичко. 

 

Ей тва ся е интересно. Търсиш как да ме набуташ ли :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

Те Хиполенд често го правят това: дебнат Комсед да си обявят промото и те пускат същото или подобно един ден предварително. 


Не съм наблюдавал такава тенденция, но не е невъзможна. Хипото обаче трошат като пуснат -33% или при покупка на две легота 50% долу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

 

Ей тва ся е интересно. Търсиш как да ме набуташ ли :laughing1:

хахаха

За щастие имам едно голямо за сглобяване, та сега ще гледам само за детето..... 

1 minute ago, RaptoR said:


 при покупка на две легота 50% долу

 

ооо това не съм го виждал

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikktor said:

ооо това не съм го виждал


Няколко пъти на промо CITY в тая схема имаше. За процента признавам не съм сигурен, но второто общо взето ти идва без пари. Аз пък така да си обичам тая серия... Нали съм си строител.... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

във вторник :) :)

Това като Лидл дето почнаха да рекламират коледни стоки края на октомври

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Прочетох всичко за instant pot България. Видях цените от миналата година. Видях и поръчките, които някои хора са споделили. Прочетохме вкъщи с жена ми условията на кампанията и вече сме заредили страницата :laughing1:

предлагат уредите си в Техномаркет и Технополис. Единственото, което се чудя е дали намалената цена ще съвпада между офиц сайт и Технополис/Техномаркет. Защото магазина отваря в 10 ч и можеш да идеш да се блъскаш, докато в сайта промоцията е random час :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Туй с веригите е ново, до миналата година само те си предлагаха. Последното, което изпуснахме си беше турбо далавера. Сега не знам как ще стане промоцията. Но от сайта си спокоен - седиш си у дома и си поръчваш. Едно е сигурно, всичко изчезва за отрицателно време. 

Link to comment
Share on other sites

Според коментарите миналата година е имало количество. Но са изпилили нервите, т.к. не са обявили час и хора са стояли цял ден на компютъра. 
 

според мен намаленията ще са от 120 до 150 лв

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vikktor said:

Предния път са пуснали промоцията след 17 часа. 


Там още не съм играл, но след ЕМАГ си признавам поне 6 часа си поспивам спокойно :D

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, RaptoR said:


Там още не съм играл, но след ЕМАГ си признавам поне 6 часа си поспивам спокойно :D


Странно ми е, че още не са пуснали реклама по телевизията. Знаеш ли кога ще е техния черен петък?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikktor said:


Странно ми е, че още не са пуснали реклама по телевизията. Знаеш ли кога ще е техния черен петък?


Е та с това почнах - следващият е и техен - 18ти. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...