Jump to content
BulForum.com

ELITE DANGEROUS


gado

Recommended Posts

Е да. има я тази ралзика. Чат пат се налях на 1-2-ма dangerous. Ту партс. Сомтайм люн сомтайм уин. Малко бавно им падат щитовете с тия лазери, че и малките от долу по-рядко се включват. Трябва бая да вдигна носа, че да захапят и губя малко видимост към целта така. Но файтъра е полезен.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И нали. Основно на заден ход, колкото по -пълна газ, толкова по-маневрен по вертикала.

 

П.п. Ама си признай, че бях прав за Кътлъра! Сам видя кое колко му струва и, че дори не можеше да излезеш от системата с него. Та дори и да имаше съответните пари, нямаше как да долетиш до някой маркет, ами трябваше да ти го карат с репатрака.  :))

 

 

П.п.2 Между другото. В Афли - Пу сити ти не видя останалите бълкхедс заради ниския си боен ранг. На мен ми се показаха и останалите, едва, когато станах Мастер. А предполагам, че има и още, понеже до Елит имам поне два ранга да правя.

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Боцнах А клас щит. Останаха ускорители от основните неща. Сложих и една батерийка. Да има. Че имам мисия за крило да убия 1 пират, а те взеха да ми пращат 5 вълни от Анаконди. Докато дойдат патрулките да го разсейват да мога да оцелея.

Link to comment
Share on other sites

Има някои много гнили моменти в тази статия. Първо, самонаигралите се били новобранци. Второ. Имали обаче достатъчно добри кораби, че да бъдат смислени миньори, щото, нали... Самоунищожаването не било опция за тях. Аз ли нещо не разбрах или някой от хипотетично реална ситуация (натъртвам на хипотетично) е успял да съшие калпаво и с бели конци тази история?

Яко смърди. Ама яко!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Между другото сме едва вторник, а вече губим експанжъна. Ъндърманигът е с бая проценти над експандването.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, gado said:

Между другото сме едва вторник, а вече губим експанжъна. Ъндърманигът е с бая проценти над експандването.

Праскаме по 300 тона на Анакондите и циклим :)

Doing My Part GIF by MOODMAN

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

I didn't do my part :'( някъв ескадрон от PvPьори бяха се нашили пред базата и ни светнаха яко.

А после Галин отиде да говори по телефона и изчезна безкрайно

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Е да де. Гадо, като се появи, ще ни кара да видим как се харвят ресурси от планетите. Ела и ти и може и да праснем някой друг талибан

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mIRCata said:

I didn't do my part :'( някъв ескадрон от PvPьори бяха се нашили пред базата и ни светнаха яко.

А после Галин отиде да говори по телефона и изчезна безкрайно

Не съм изчезвал. Приключих разговора и продължих със съпорта за експанда. Някакъв по едно време ме нагади от суперкруз. Беше с Кътлър с А Призматик и натокан до дупка, гада му. Имаше и някакви адски рокет лаунчъри. Думкаше залпове от над 20 наведнъж и всичките бяха хоуминг (аз знам за подобен лаунчър, но дъмб). Два залпа бяха достатъчни да ме попилее, но пък между тях, успях да му източа щита и до там ми стигнаха силите. Трите ми пойнт дифенса просто нямаха шанс срещу такова количество ракети. Ама направих още два курса след това (добре, че когато ме утрепаха бях празен и се връщах) и спретнах хиляда мерита вчера.

6 hours ago, kotora said:

А вие в друга галактика ли отидохте ? 

Кольо, действието в Елит Дейнджъроус се развива в рамките на нашата галактика, тоест - Млечният път. Като разработчиците са се постарали да се придържат максимално близо до научните данни. Те за това и има такива ужасяващи разстояния като 20к, 60к и нагоре светлинни години до периферийните системи

Та за каква друга галактика говориш?

 

П.п. Впрочем, има откаченяци, които са избродили до центъра и после до най-крайните системи в някои от ръкавите. Мисля, че бях мяркал някъде скрийншотове на центъра на галактиката, както се вижда от най-близките системи. Естествено черната дупка няма как да се види, но хоризонтът на събитията е пипнат зашеметяващо. Има и скрийншотове и на почти абсолютната чернота отвъд ръбът на галактиката.

 

Link to comment
Share on other sites

Ся като ми порасна патката и заедно с изтребителя почнах да се опълчвам на dangerous анаконди :) Поне издържам докато дойдат патрулките и успявам да бутна гадините. Още 80 милки за ускорители и разпределител и остават "само" инженерите.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

А на мене ми остава да помисля за читав оръжеен аутфит "Само".

Link to comment
Share on other sites

Жив ли си? ;)

Загубихме я онази система. Сега има нова. Аз се ъпгрейднах квото можех, от тук нататък ресурси за инженери и кинти за призматик щитове

Link to comment
Share on other sites

Аа... Шавам   ..все още.

 

П.п. Виж там.. стреляй малко и заради мен..., че утре и  вдруги ден ще ми е бая зорно. :)

 

Link to comment
Share on other sites

АХАХАХАХААХ, обезбирил си се :D  

 

Мен малко ми позамря хъса да цъкам, евентуално утре вечер може да вляза и да събера малко пари :)

Link to comment
Share on other sites

Мне. Хидратирам си се добре. Ама и днеска зор, пък от утре релакс и възстановяване на килограми. :)

 

 

Ама ти и в Уор Тъндър беше така. Тъкмо започна да правиш нещо и... нищо. Само че, за разлика от там, тук има далечповече аспекти и неща за правене от това - 5,4,3,2,1 и наливане 20 на 20.

Link to comment
Share on other sites

Празна анакондьо 30 ly взе да скача :) С допълнителен резервоар. За момента 140+ ly ги дава, че ще ги мина без зареждане.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

On 7/31/2021 at 6:50 PM, mIRCata said:

Празна анакондьо 30 ly взе да скача :) С допълнителен резервоар. За момента 140+ ly ги дава, че ще ги мина без зареждане.

Тури си и фуел скууп (ама от по-големите, че корабчето е лакомо) и изобщо ще спре да ти показва до къде можеш да отидеш без зареждане. Резервоарите до колко тона ги направи?

 

П.п. Пък моята дюкме екипирана с всичко нужно, че обичам всичко да ми е под ръка (сам знаеш, че вече нямаме лукса да можем да кацаме навсякъде), скача по 32. Тънка подробност е, че съм избочил горивната системе така, че на скок да впръсква по 8.5 тона, та дори и с 200 тона карго, пак скача по 29-30Ly.

Link to comment
Share on other sites

Каргото и на мен ми е 200 тона. Горивото е общо 96 тона резервоар. Нося модул за изтребители и SRV. Имам още 2 празни слота за 5-ци. Моята в момента празна скача при пълен товар 27, празна 35 и малко. В момента с оборудването 32.

Ама нещо с лазерите направих или с power distributora и точа доста бързо дори с 4 пипса. Ама пък ги пуцам. Сега чакам до 3-4 дена щита и ще видя как е с него. Което ми напомня, че бронята не съм сменил още

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Двигателите направи ли си ги вече?

Инак лазерите при подходящ инженеринг и добър реактор, няма да ти точат нищо, дори и при непрекъсната стрелба. Аз като прегрея по време на битка и започвам да наливам само с лазери. Хем термалните нива падат, хем ако съм поизточил wep системата, енергията се възвръща. Инак са ми Лонг рейндж (с пълна мощност до 3600метра) и май - Флоу контрол като експериментал. Не се сещам в момента, ама беше нещо, дето ги прави доста по-студени и икономични.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...