Jump to content
BulForum.com

ELITE DANGEROUS


gado

Recommended Posts

Аз съм сложил на лазерите също отдалечен ранг, но с добавка да ме охлаждат ако уцелвам целта - така като пукам и се охлажда. Стигам до 1-2% някой път ако са ми близо на мушката :) Така и да използвам клетка за щита, не прегрявам. Макар, че нея май ще я махам

Обаче разпределителя нещо съм го объркал. Сега ще ходя да видя опциите при лелята.

Мислех, че съм сложил опция за по-добро зареждане на щитовете, ама май не е това. Беше 2 вечерта и може да съм объркал. Ще видя след малко опциите на по-трезва глава.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Шъ ти замръзнат кайсиите, бре!

А батерията я махай. Качвай А клас шийлд бустери и ги прави един по един на Хеви дюти при Фарсийър. Така всеки ще ти стане на по 30% и като се сумира бройката по процентите, нещата стават наистина приятни. По този начин аз съм на +90% върху инак избочения на макс, А клас Призматик.

 

П.п. Ей ся се сетих... Само не ми казвай, че продължаваш да си Ол лейзър сетап!  :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gado said:

Шъ ти замръзнат кайсиите, бре!

А батерията я махай. Качвай А клас шийлд бустери и ги прави един по един на Хеви дюти при Фарсийър. Така всеки ще ти стане на по 30% и като се сумира бройката по процентите, нещата стават наистина приятни. По този начин аз съм на +90% върху инак избочения на макс, А клас Призматик.

 

П.п. Ей ся се сетих... Само не ми казвай, че продължаваш да си Ол лейзър сетап!  :)

Как бе. Мулти кенъни на 4-те големи точки. С Overcharged всичките. Големия е с мод да не спира да стреля. Двата по-малки са с мод за да прави термал демидж - това би трябвало да им пука и щитовете и последния е с мод за корозия, че да им бута корпуса и да яде лабут и с лазерите :)

Между другото гледам сега един клип където пича е направил софтуер за симулиране на демидж и тестване на щитовете, за да ти каже кой билд се получава най-оптимално за издръжливост и т.н. Казваш колко boosta имаш, какъв демидж там се очаква и ти казва кой щит с кои бустери и какви модове е оптималния вариант

Link to comment
Share on other sites

Ако ядеш много бой, примерно за анаконда. Слагаш 7 бустера( т.е без анти ракети и лазери)

So best Shield setup in the game:

- Prismatic, Reinforced, High Cap.

- Boosters: (x3) Resistance Augmented, Thermal Block.

- Extra Boosters: Heavy Duty, Super Capacitors.

Link to comment
Share on other sites

Това за допълнителните бустери е добра идея. Ще се пробва, когато отида до Каката. Ама този Хай кап за екпериментъл ми се струва не Ок. Мисълта ми е , че понастоящем май е по-добре с онова модване за допълнителни проценти устойчиваст спрямо видовете демидж. Щото хай капа ти дава само малко процент на оверал стрент. Все пак при масирано наливане, каквото често се случва, не съм много убеден, че тези няколко процента на оверал са по-добра идея от повишената устойчивост. Впрочем аз натоках на макс новия щит, че и две от мулти кенън пушките, хюдж-а с ефишънси и къроужън и една от лардж, дето пак са ми с ефишънис, но с инсендари. Все пак три скорострелни, дето наливат и термал демидж, плюс големият топ с неговия си демидж и къроужън за десерт ми се струват по- Ок. Пиннах блу принтовете и си завляках дебелата трътка до онзи баберек трейдър, дето ти ми го даде. Стиснахме си ръцете под масата и материалите бяха на лице.

Обаче започвам да я закъсвам за бабереци, та ще трябва да се откажа временно от мързела и да започна пак да ги събирам след битките.

 

П.п. Утре мисля да пробвам новите придобивки в бойна обстановка, ама кофтито е, че в момента единствено в Борели хъб ми дават смислени мисии.

Link to comment
Share on other sites

Ама съм зълллллл.....

Приключвайки ония за 60 милиона, отивам да се ебавам с извънземните, че имам творчески планове вече за наистина сериозни пушки....

Link to comment
Share on other sites

То дюкството е за слакърите.

А на мен ще си ми дойде изотвътре и естествено.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа... Включително и безумното тридневно гриндене в соло мод, щото някой батко да не те опляска по пухкавото дупе  :lol:

От това по-естествено, здраве му кажи.

 

Явно имаме различни виждания по въпроса, ама не бери кахър. :)

Между другото, имаме едни към 60 милиона за прибиране, та стига с лиготиите, ами да ходим.

Link to comment
Share on other sites

Хуз йор дади нау, а!?

Кой вади тлъсти мисии, дето даже поединично покриват застраховката, а? Кажи бе твое височество Дюк - Фон Пръдльо от Одрисканата планина!

Link to comment
Share on other sites

Трябва да оправя генератора. Тока не стига. Аз като съм с 7 shield boosters дори 6-ца ми изяжда тоците с над мегават.

Link to comment
Share on other sites

Слакващите мисири, дето не могат да летят без да барат чужди джойстици да не съ месят. :) :) Той Галин му избиват киселини от тая жлъчна завист по мене, дето станах дюк преди него.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Слакващите мисири, дето не могат да летят без да барат чужди джойстици да не съ месят. :) :) Той Галин му избиват киселини от тая жлъчна завист по мене, дето станах дюк преди него.

Офф....

Искаш ли след 2-3 дни да дойда и да ти нашокам рЕпата с Федерална корвета, а!? Хем няма като тебе да се крия в сингъл и да правя денонощен гринд, ами наещата ще ми се получат като на сутринта.... Леко, меко и по естествен начин. Не, че ми е на дневен ред този кораб или Кътър-а, щот имам други планове (за които ти не знаеш :) ), ама за ташака, мога да го направя.

 

П.п. Впрочем, докато слакваш в Уивър ринг, мисията ти не върви хич, пък ако и да си ми я шернал. Аз с онези 72мата мераклии си напредвам и ги оплющявам още преди да дойдат патрулките. И въпреки, че карам наред по сигнал сорсовете, твоите си седят на цифрата от преди женати да те оплеска зад врата и да те подкара с пръчката.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ти тука си съвсем в периферията на събитията, тоест, никъФ. Събитията се развиват ингейм и в Дискорд.

Нали, ако искаш, заповядай в играта. Няма да боли. Миро бил приготвил вазелин, пък аз щи сипя две кийки за упойка. :rolleyes:

После ще ти покажем как да ти порасне змийчето, че и да понаправиш гушка от нашите далавери. Което от своя стране ще ти помогне в някаква степен да понаправиш и боен ранг, който ранг си зависи само от твоите усилия и никой не може да ти го даде. И тогава започва наистина интересното.

А Миро нека си мисли, че да си Дюк или Риър адмирал е голямата раЛта. И дано си е извадил поука от вчерашните безсмъртни Кобри (Дедли и Елит), дето отнемаха по 15-20% от боекомплекта, докато се гътнат.

 

П.п. Хинт - Не бяха по-маневрени от обикновените Кобри, дето като вземеш да пръднеш покрай тях и нямат време да кажат - Баа мааму, как смърди. Преди да станат на конфети и баберек.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Между другото, интересен факт.

Да си имаш файтър с НПЦ на борда си е благинка, защото понякога точно това мижаво самолетче прави разликата между инак безславното измъкване от лабута и плащането на много милиони застраховка. И по време на битка е супер полезно, било като защитник, било като атакер.

Обаче!

Докато това НПЦ не стане Елит, трябва да се забрави за качването на личен боен ранг. Аз се чудих защо то два месеца си седя на 20% Мастер, а съм избил огромна цифра паплач през това време. Одеве обаче НПЦто стана Елит (тоест, няма на къде да расте повече) и след това за нула време качих още 5%. Та мнението ми, че в тази игра няма безкрайно щастие се затвърждава. И с всичко е така. Кораби, пушки, модули, правила. Аха да се ухилиш и вземеш, че се озъбиш.

Link to comment
Share on other sites

Ша ва замола да намерите дилър на урина, щото не мога толкова бира да пия да ви препикавам и на тримата потниците против 5Г!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Ша ва замола да намерите дилър на урина, щото не мога толкова бира да пия да ви препикавам и на тримата потниците против 5Г!

Кви 5Г, вки 5 лв, само ти си знаеш от къде и как намеси в тема за компютърна игра докато си говорим за тактики и хави от нея.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...