Jump to content
BulForum.com

ELITE DANGEROUS


gado

Recommended Posts

On 6/24/2021 at 8:45 AM, Antares said:

Не знам дали го видяхте, но това е най-великият и реалистичен трейлър на всички времена!

 

:bowdown:

Абсолютно важи за повечето игри.  ...е, с редки изключения, де....

 

П.п. Абе я да попитам. Тук някой зарибява ли се с Elite Dangerous?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Фрилансър, обаче яко на стероиди. С един огромен минус (поне според мен). Липсва сингълплейър кампанията. Иначе вселената, която са създали е наистина ОГРОМНА, да не кажа безкрайна. В началото е мудна игра, поне докато не събереш кинти за по-смислен кораб (което не е сложно, когато му хванеш цаката). Но пък през това време имаш сума възможности за овладяване на летенето, битките и идеята на самата игра. После става интересно. Нагрухваш се с все по-напомпани машини, които обаче започват да струват по доста пари. Застраховката им също започва да става доста скъпа. А оборудването им (ако гониш А-грейд) струва в пъти цената на самите кораби. Отделно, че качественото такова съвсем не се намира под път и над път. Да не говорим, че с корабче за 4 милиона при правилен инженеринг и с подходящи умения, можеш да разкостиш кораб, струващ стотици милиони. Което обаче изобщо не обезсмисля ивестирането в сериозни машини с тлъста броня, свински щитове и повечко на брой големи пушки. Защото там те дебнат не само сополиви хлапета с достатъчно време за гриндене, но и таргоидите (извънземна раса, която хич не е Ок настроена спрямо човеците). Всъщност играта е адски комплексна. Тепърва се замислям за флийт кериър, но може и да се разкъндардисам заради икономиката, която трябва да се подържа и развива (за да се самоиздържа самият кораб), а и имам чувството, че първоначалната инвестиция (от 5 милиарда) ще ми е най-малкият дерт. Като разнопосочност наистина не се сещам с какво да я сравня, а съм изиграл какво ли не в жанра.

 

Всъщност питанката ми беше дали има някой наистина навътре, че да ме открехне за определени ресурси.

Link to comment
Share on other sites

С EVE Online?

 

Аз видях едно клипче, в което един цъкна поне 10 неща, за да тръгне и литне кораба, и ми беше достатъчно. :D 

Link to comment
Share on other sites

Това е само опция за реализъм. Може да се изключи. Всъщност по дефолт е спряна, но има и мазохисти, които я ползват. И не само това, ами и държат да кацат в станциите на ръчен режим.

А Ева не е същото, просто бегло си приличат.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gado said:

:bowdown:

Абсолютно важи за повечето игри.  ...е, с редки изключения, де....

 

П.п. Абе я да попитам. Тук някой зарибява ли се с Elite Dangerous?

Аз имам ванила версията и дори си купих flight stick заради нея.


Трябва да отворя една скоба, че така и не съм се и опитал да играя multiplayer. Като цяло беше доста приятна игрица, но прекалено бързо стигнах до досаден и еднообразен grind, взех си един приятен кораб за лов на пирати (не помня модели вече) по астероидните пояси и... ми умря ентусиазма за играта. Прекалено едно и също беше. Не съм и гледал какво ново са добавили в експандите.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, gado said:

Фрилансър, обаче яко на стероиди. С един огромен минус (поне според мен). Липсва сингълплейър кампанията. Иначе вселената, която са създали е наистина ОГРОМНА, да не кажа безкрайна. В началото е мудна игра, поне докато не събереш кинти за по-смислен кораб (което не е сложно, когато му хванеш цаката). Но пък през това време имаш сума възможности за овладяване на летенето, битките и идеята на самата игра. После става интересно. Нагрухваш се с все по-напомпани машини, които обаче започват да струват по доста пари. Застраховката им също започва да става доста скъпа. А оборудването им (ако гониш А-грейд) струва в пъти цената на самите кораби. Отделно, че качественото такова съвсем не се намира под път и над път. Да не говорим, че с корабче за 4 милиона при правилен инженеринг и с подходящи умения, можеш да разкостиш кораб, струващ стотици милиони. Което обаче изобщо не обезсмисля ивестирането в сериозни машини с тлъста броня, свински щитове и повечко на брой големи пушки. Защото там те дебнат не само сополиви хлапета с достатъчно време за гриндене, но и таргоидите (извънземна раса, която хич не е Ок настроена спрямо човеците). Всъщност играта е адски комплексна. Тепърва се замислям за флийт кериър, но може и да се разкъндардисам заради икономиката, която трябва да се подържа и развива (за да се самоиздържа самият кораб), а и имам чувството, че първоначалната инвестиция (от 5 милиарда) ще ми е най-малкият дерт. Като разнопосочност наистина не се сещам с какво да я сравня, а съм изиграл какво ли не в жанра.

 

Всъщност питанката ми беше дали има някой наистина навътре, че да ме открехне за определени ресурси.

Тъкмо онзи ден я гледах, че е на промоция в steam за има няма 7евро. Иска ли някакъв събскрипшън, или поне за мултиплеъра или е с купуване на експонжъни и може да се играе и така с по-стара версия?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, RaptoR said:

Ще ме курдисате пак, ей!

Да бе, теб ти е слаб ангела, ние сме виновни :) Тъкмо инсталирах основната версия. Гледам има екпанжън, който за сега няма да купувам. Ще я пробвам

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Antares said:

Аз имам ванила версията и дори си купих flight stick заради нея.


Трябва да отворя една скоба, че така и не съм се и опитал да играя multiplayer. Като цяло беше доста приятна игрица, но прекалено бързо стигнах до досаден и еднообразен grind, взех си един приятен кораб за лов на пирати (не помня модели вече) по астероидните пояси и... ми умря ентусиазма за играта. Прекалено едно и също беше. Не съм и гледал какво ново са добавили в експандите.

Има го на моменти и това с гринденето, било за кинти, било за, ресурси за инженеринг, било за флотски рангове в Империята или Федерацията. Забавното става, когато осъзнаеш, че всъщност супер силите са на практика в непрекъсната война за територии. И тук идва момента, че всяка супер сила има своите подръжници, живи хора.Аз лично съм се пледжнал на Айслинг Дювал заради призматик шийлда, който ми се отключва на четвърта седмица и определен рейтинг. Е, имам го вече от две седмици. Изключително грубиянски щит (6А), който прекрасно ходи на Анакондата ми (Анаконда е един от светата троица кораби в тази игра). Мисля скоро да дезертирам при майката на Аслинг, понеже там пък на четвърта седмица се отключва Импириъл хамър (мулти шот райл гън). А корабчето ми има четири хард пойнта за тежки пушки, освен двата смол и двата мидиъм. Три лардж и един хюдж. Та мисля, че добре ще му ходят и ще е втората крачка към създаването на летящ танк. Естествено, натискам си парцала в Империята, понеже имам още един ранг до Дюк, а тогава се отключва вторият от светата троица Дъ Импириъл Кътър. Всъщност тези рангове в две от супер силите (в третата няма рангове, но и корабите и са доста посредствени) не ти дават някакво предимство като влияние или авторитет, а просто ти дават достъп до все по-добри кораби. Третият от троицата обаче е във Федерацията - Федерална Корвета и е ултимативната бойна машина, стига да му направиш смислен инженеринг и да овладееш тънкостите на битката, когато се возиш в кораби от максимална величина. Освен това във всеки кораб, който има дотълнителна седалка, можеш да поканеш приятел (жив играч) като ко пилот. Който примерно да ти е гънър или борден инженер, грижещ се за енергийните и защитни системи. А във всички кораби, които имат възможност и за монтаж на файтър бей на борда, човекът ти може да си фърка и във файтъра, когато ситуацията го изисква. Анакондата ми има две допълнителни кресла и възможност за два хангара за файтъри. В момента съм монтирал само един такъв хангар и един за СРВ (Surface Recon Vehicles). Във файтърът ми съм качил едно НПЦ което перфектно ми пази тромавия задник по време на битка, а не ми се мисли каква сила щяхме да бъдем, ако в два файтъра имаше двама живи пилоти и аз в основния кораб. Отделно, че можеш да правиш ескадрила. Можеш да създадеш или влезеш в клан. А възможностите за развитие като профил са наистина много. И най-якото е, че нищо не е необратимо в това развитие и винаги можеш да го промениш. Като развитието ти до момента ще ти е в помощ към новото.

Много мога още да пиша за игрицата, въпреки, че се смятам за Мойстли хармлес (инак бойният ми ранг е Дейджъроус) и доста неща са ми пълна мъгла и тепърва трябва да ги разучавам.

Ти явно си се отказал на доста ранен етап, когато все още си харвил за начален капитал и ресурси за ъпгрейди (това е досадната част). И доста преди да си се усетил, че можеш да влияеш в някаква степен на процесите и политиките вътре в мехура. А извън мехура на супер силите съществува цяла вселена от галактики и маглявини. Независими организации и инженери и съответните нови технологии и ресурси. Тоест, кеф ти да участваш в политическите боричкания и съпътстващи битки при инвазиите, кеф ти да въртиш търговийка  или да откриваш нови светове, кеф ти да правиш всичко това на куп. Но за целта ти трябва и някой от смислените кораби, а те струват пари... Моого пари... А правенето на пари в началните фази на играта не е никак лесна работа. То не, че после е кой знае колко лесно, но да речем, че олеква. В смисъл, че с моето прасе се хвърлям в мисии предназначени за ескадрили с награда от по 20-30 милиона (трепеш по 40-70 врази в такава мисия), а съм само аз и НПЦто. Но цената на корабът ми, когато беше съвсем гол и с възможности колкото да лети беше 130 милиона. Към този момент съм вложил в него още около 300 милиона и имам да влагам още към 200 или малко по-малко, че да получа наистина свястен корпус и реактор. Но пък платформата ми ще е съвсем завършена (допълнително я очаква и инженеринг, та да се избочи още повече) и ще имам гащи да скачам дори и на живи играчи с федерални корвети.

Бахти. Спирам се вече.

 

П.п. Преди седмица един с такава корвета ме разкова само с две попадения от големите си пушки. За двете секунди преди да се разпадна само успях да мерна, че ми е вкарал някакъв каустик демидж, който ядеше инак свинската ми броня като солетка. Ама още не съм го хванал да е онлайн, че да го питам какъв му е сетъпа на пушките и как ги е ъпгрейднал. Дано като се засечем и да ми отговори де. Щото в момента той-тя-то е федерал скъм, а аз към този момент съм имперска свиня.

10 hours ago, mIRCata said:

Тъкмо онзи ден я гледах, че е на промоция в steam за има няма 7евро. Иска ли някакъв събскрипшън, или поне за мултиплеъра или е с купуване на експонжъни и може да се играе и така с по-стара версия?

Явно си видял всичко до Хърайзън. Тоест, купуваш играта с три експанжъна. Одисей е четвъртият и включва възможности и за битки онфут на станциите и планетните повърхности. Което от своя страна включва и цял набор оръжия и персонални щитове. Но аз не бих си купил Одисей, понеже нямам нужда от Халфлайв, Батъл фронт или МоХ в нови гащи.

След купуването и инсталирането иска просто да си създадеш ъкаунт, защото това, което е на машината ти е просто клиент. Обаче не си мисли, че това е поредната пуцалка! И по-на горе писах, че играта е адски комплексна и е доста сложна и разнообразна като възможности. И ако ти хване сърцето, после се иска и доста четене на наръчниците и секциите в официалния сайт.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз реших да се ориентирам първоначално в миньорския бизнес. Сега събирам пари за Cobra M3, че да я пълня със стока като за начало

Link to comment
Share on other sites

Обаче с мишка управлението е гадно, не мога още да му свикна на въртенето. А управлението на тоя двигател за вътешно системни полети - кога как ускорява и забавя, утрепи ме още не мога да го хвана с кое от всичките емнайсе копчета за ускорение забавяне и връткане работи

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mockingbird said:

Галине, добре ли си? Да не те е напекло нещо?!? 

Малко. Даже и поизгорях, че ми се наложи два дена да боря една пущина насред плажа, та днес даже хвърлих униформата и бачках по потник с Попай моряка, дето е с включена система с Джак Даниелс във вената си (ходи ми идеално на татусите) и плажно масло. Що? Кахърен си за здравословното ми състояние или завиждаш?

1 hour ago, mIRCata said:

Обаче с мишка управлението е гадно, не мога още да му свикна на въртенето. А управлението на тоя двигател за вътешно системни полети - кога как ускорява и забавя, утрепи ме още не мога да го хвана с кое от всичките емнайсе копчета за ускорение забавяне и връткане работи

С мишка управлението си е мАсЪлце! А Кобрата е добро корабче за баунти хънтинг в съвсем началните фази на играта, но не и за майнинг или трейдинг. Напиняй на куриерски и баунти мисии, докато можеш да си позволиш нещо с повечко интърнъл компартмънти. Щото миньорството изисква освен рафинерия и повечко място за складиране на стоката. както и поне един хардпоинт за жертване, щото ти трябва и майнинг лазер. За миньорските скенери и по-сериозни въоръжения няма да ти говоря, щото явно нямаш подходящ кораб. Просто в този стадий на играта се придържай към куриерството и хънтинга! Инак по някое време с имперският резач ако още те влече миньорството, можеш да правиш и по стотина милиона на един набег (стига да си и в подходяща звездна система, де). Ама имай и в предвид, че миньорите са най-честите обекти на атаки от страна на пиратите, та.... Добре е да се замислиш за нещо с  подобаваща защита и повечко пушки. Впрочем и колектърски лимпети няма да са ти излишни, никак даже. Ама и това са пари, пък и интърнал компартмент за контролера.

 

П.п. Аз лично майнинга го избягвам към момента, освен по планетните повърхности, колкото да събирам материали за инженеринг.

38 minutes ago, RaptoR said:


Сега разбрах аз за какво иде реч... Едно ми отказаха рефънда и второ - пуснах втората мисия на AUTHENTIC (HARDCORE) и стана пълна лудница - никакви маркери, мишени и тагване. Единствено с бинокъла добиваш информация за мишената. Трябва да си следиш сам пулса, дъха, всичко. Отделно ВЯТЪРА. Двама души от 15 минути ги целя... И има още едно ниво нагоре трудност... 

==========================

Галицин, тоя ферман за коя игра е написан - за тая дето я купих ли? Ха да видим ще падне ли най-после праха от джойстика ти.... 

Балига коя игра си купил ве, Чичка!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, mIRCata said:

Как ще махнеш праха от джоистика му? С издухване? :effemine3:

 

НЕ! Ще му обръщам внимание! :effemine2:
 

22 minutes ago, gado said:

Балига коя игра си купил ве, Чичка!


Е па ELITE DANGEROUS, както казах по-назад. Иначе аз от EVE се отказах. Това трябва да живееш в него, осбено предвид някои хора накъде са... И пак нямат стигане. 
И ти да ми викаш на мене чичка... Айде Драгоев горе доле бива, ама ти...

Link to comment
Share on other sites

Аз с разнасяне на стоки насам натам между 2 системи и куриерски, купих бързо кобрата. И като я докарах до 20т и сега с дв акурса направих още 300К. Ще я оборудвам с оръжия и брони и ще ида в съседната система, че мисиитетам за трепане  станаха почти х2 на тези дето правя сега.

Link to comment
Share on other sites

Кораба, който след умопомрачително дълго* феремене взех беше Питон, ако не се лъжа. Имам бегъл спомен, че беше триъгълен, имаше два хард поинта и ако не се лъжа бях с А-клас оръжия. Въртят ми се някакви спомени за около 50 милиона. Възможно е играта да е минала през 1000 ребаланса от тогава.
Но пак казвам - това беше сигурно 16-та. Инженеринг нямаше в играта. Кацане нямаше. Имаше търговия, копане и бой с пирати. Ама честно казано не знам дали ми се подхваща такъв грайнд отново...
___________________________________
* Казва го човек играл Lineage 2 (c4) и Warframe...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gado said:

Има го на моменти и това с гринденето,............

 

Тва звучи 1:1 с EVE Online, с единствената разлика, че тук управляваш кораба реално, а там всичко е point-and-click.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mIRCata said:

Аз с разнасяне на стоки насам натам между 2 системи и куриерски, купих бързо кобрата. И като я докарах до 20т и сега с дв акурса направих още 300К. Ще я оборудвам с оръжия и брони и ще ида в съседната система, че мисиитетам за трепане  станаха почти х2 на тези дето правя сега.

Нали не си пропуснал леката подробност, че колкото повече карго холдове имаш, толкова си по-тромав и толкова по-къси скокове можеш да правиш? Което за корабче от този клас е наистина сериозен минус. А тези 20т не знам как си ги докарал на тази машинка... Вероятно де-що интърнъли имаш, всичкото си го замлял с карго. Мисля, че ако ще се заемаш с бойни задачи, по-добре е да оставиш в склада товарните модули, за да се олекотиш. Накичи и четирите си хардпойнта с лазери (гимболдет бийм), а на едно от ютилитата ти, сложи шаф лаунчър. Няма да са ти излишни и хул бууст модул, както и модул протекшън. Давам ти го този акъл, понеже в момента лайф съпорт системата ти е наистина калпава (5 минути мисля), а по време на битка доста често ти почупват кокпита. Тоест, лайф съпорта трудно би ти стигнал за да се добереш до близка станция, стига да успееш да се измъкнеш. Имай също така в предвид, че съществува и факторът гравитация. Ако се опитваш със слабите си двигателчета да джъмпнеш от в близост до планета, ФСД зарежда 5-6 пъти по-бавно. Както и ако си се заял с някой по-голям батко или пък той се е заял с теб. Трябва да се отдалечиш неистово маневрирайки и пръскайки шаф-ове след себе си, на поне 3.5-4 км, че да ти се получи скокът. Инак по-голямата му маса ще ти влияе наистина осезателно. Добрата новина в случая е, че бууста на всеки кораб от средна или голяма величина е далеч по-малък и бавен от твоят.

П.п. Ъъ... И ако сериозно мислиш да се захванеш с битки и хедхънтинг, накичи си и един ФСД интердиктор. Адски често щети се налага да вадиш паплачта от ФСД режим, че да можеш да им сипеш (или да ти сипят). Добре е също да имаш в опшънъл интърналите и един ФСД уейк скенер. Защото както ти можеш да се измъкваш като пръдня из гащи, така и вразите ти го могат, а скокнат ли на нейде, няма как да ги проследиш без такъв скенер.

10 hours ago, Antares said:

Кораба, който след умопомрачително дълго* феремене взех беше Питон, ако не се лъжа. Имам бегъл спомен, че беше триъгълен, имаше два хард поинта и ако не се лъжа бях с А-клас оръжия. Въртят ми се някакви спомени за около 50 милиона. Възможно е играта да е минала през 1000 ребаланса от тогава.
Но пак казвам - това беше сигурно 16-та. Инженеринг нямаше в играта. Кацане нямаше. Имаше търговия, копане и бой с пирати. Ама честно казано не знам дали ми се подхваща такъв грайнд отново...
___________________________________
* Казва го човек играл Lineage 2 (c4) и Warframe...

Питонът в момента е една изключителна машина. И не е с два, а с 5 хардпойнта, три от които, лардж. А самият кораб става за всичко и позволява да го аутфитнеш както си искаш. Явно си играл в самото начало на играта, понеже това е кораб, с който доста от дертовете ти отпадат и можеш да загърбиш в голяма степен гринденето. В момента (аз цъкам Хърайзънс) идея си нямаш какви благинки са включени, спрямо това, което ми описваш.

 

П.п.2 И ако искате да си спестите гринденето с ниско платени мисии, опитвай те се по станциите да имате поне по 1-2 фракции, които да са ви признали за алай. Тогава и с нарастването на бойния и търговски ранг, мисиите внезапно става яко платени и по-лесно изпълними.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, gado said:

Нали не си пропуснал леката подробност, че колкото повече карго холдове имаш, толкова си по-тромав и толкова по-къси скокове можеш да правиш? Което за корабче от този клас е наистина сериозен минус. А тези 20т не знам как си ги докарал на тази машинка... Вероятно де-що интърнъли имаш, всичкото си го замлял с карго. Мисля, че ако ще се заемаш с бойни задачи, по-добре е да оставиш в склада товарните модули, за да се олекотиш. Накичи и четирите си хардпойнта с лазери (гимболдет бийм), а на едно от ютилитата ти, сложи шаф лаунчър. Няма да са ти излишни и хул бууст модул, както и модул протекшън. Давам ти го този акъл, понеже в момента лайф съпорт системата ти е наистина калпава (5 минути мисля), а по време на битка доста често ти почупват кокпита. Тоест, лайф съпорта трудно би ти стигнал за да се добереш до близка станция, стига да успееш да се измъкнеш. Имай също така в предвид, че съществува и факторът гравитация. Ако се опитваш със слабите си двигателчета да джъмпнеш от в близост до планета, ФСД зарежда 5-6 пъти по-бавно. Както и ако си се заял с някой по-голям батко или пък той се е заял с теб. Трябва да се отдалечиш неистово маневрирайки и пръскайки шаф-ове след себе си, на поне 3.5-4 км, че да ти се получи скокът. Инак по-голямата му маса ще ти влияе наистина осезателно. Добрата новина в случая е, че бууста на всеки кораб от средна или голяма величина е далеч по-малък и бавен от твоят.

П.п. Ъъ... И ако сериозно мислиш да се захванеш с битки и хедхънтинг, накичи си и един ФСД интердиктор. Адски често щети се налага да вадиш паплачта от ФСД режим, че да можеш да им сипеш (или да ти сипят). Добре е също да имаш в опшънъл интърналите и един ФСД уейк скенер. Защото както ти можеш да се измъкваш като пръдня из гащи, така и вразите ти го могат, а скокнат ли на нейде, няма как да ги проследиш без такъв скенер.

Питонът в момента е една изключителна машина. И не е с два, а с 5 хардпойнта, три от които, лардж. А самият кораб става за всичко и позволява да го аутфитнеш както си искаш. Явно си играл в самото начало на играта, понеже това е кораб, с който доста от дертовете ти отпадат и можеш да загърбиш в голяма степен гринденето. В момента (аз цъкам Хърайзънс) идея си нямаш какви благинки са включени, спрямо това, което ми описваш.

 

П.п.2 И ако искате да си спестите гринденето с ниско платени мисии, опитвай те се по станциите да имате поне по 1-2 фракции, които да са ви признали за алай. Тогава и с нарастването на бойния и търговски ранг, мисиите внезапно става яко платени и по-лесно изпълними.

20-тoнa e защото празните слотове сложих карго. Аз когато реша да ходя на мисии за трепане го преоборудвам. Махам рафинерията, махам каргото и ги заменям с подсилване на корпуса, слагам самонасочващи  ракети, бойни лазери лазери, 1 оръдие с патрони(макар, че се чудя дали да не се накича само с лазери. Но трябва да са тези gumble,. че да следи и целта. Но все пак съм супер в началото на играта. Мисиите и оборудването са евтини и недостатъчно. Например тези модули за проследяване не съм ги видял да ги продават. Или не съм гледал. Знам ли. Само се чудя дали да махна и робота за събиране или да го оставя. Не знам като утрепя някой, дали той ще събере бързо парсата от разбития кораб. Че сега става бавно и тегаво. А вчера въпреки че съм в соло режим, докато преследвах един пират, се появиха 2ма - прас, прас и ми го утрепаха и мисията замина.

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2021 at 6:15 PM, gado said:

:bowdown:

Абсолютно важи за повечето игри.  ...е, с редки изключения, де....

 

П.п. Абе я да попитам. Тук някой зарибява ли се с Elite Dangerous?

За тия пари в стийм в момента, ще взема да си я купя :) Лошото е, че харда ми започна да отеснява сериозно. Тъпото call of duty e 300+ gb. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2021 at 1:47 AM, RaptoR said:

Ще ме курдисате пак, ей!

Тоя мисир вече ме курдиса мен, при положение, че играта е на цената на един сандвич в момента. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само не искам да си правите илюзии - играта е много красива, но хич не е лесна. И опре ли работата до бой ще го имя оня финт дето некой 12 годишен шебек ти разковава главата и те прави за смях. Аз не съм свикнал да играя с различно от клавиатура командване и сега съм като патка в калчища... Излагация още в туториъла. Отделно колко точно работи има в контролите. 

Играта като гледам наистина прилича много на EVE, което нищо хубаво за съня ни не вещае. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...