Jump to content
BulForum.com

ELITE DANGEROUS


gado

Recommended Posts

То проблема е по-друг. Като влизахме в бои, всичко изчезваше, а на мен ми показваше Empty и не можех да пускам нищо. Трябваше докато се бием да влизам да настройвам и то в това време тия ако ни изпуцваха

Купих кобра. оТ две съседни станции където върнах мисии оборудвах двигатели едно друго и от 25 скока до теб, стана на 10, че го докарах до почти 20 с.г обхват. И с 4В зареждачка, не се мотам много много да заредя.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Галине, я кажи за този питонски билд какво мислиш?

https://coriolis.io/outfit/python?code=A2pptkFflfduspf50v0v0v27270k0003044f2dm9-6l2b29-3w3x.Iw18RQ%3D%3D.CwBhGYQRjAmeGyssJarEA%3D%3D%3D..EweloBhBmSQUwIYHMA28QgIwVyKBQA%3D%3D

Примерно да сглобя нещо такова и да почна да обикалям по инженерите - първо да вдигна пуцалките, после другите неща.

Само 20 мисии като вчерашните :) :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, mIRCata said:

То проблема е по-друг. Като влизахме в бои, всичко изчезваше, а на мен ми показваше Empty и не можех да пускам нищо. Трябваше докато се бием да влизам да настройвам и то в това време тия ако ни изпуцваха

 

Това е защото си се опитал да пренареждаш файър групите ми. По принцип Шаф-а ми е на Милитари В2. Тоест, докаси пуцам, просто натискаш N и шафчето излиза, без аз да прекщъсвам стрелбата за целта. С N се превъртат разредите. Ти беше забил шафа чак на Q позиция  :))

По принцип първа група (лазери) са ми на бутон 1 на мишката. Втора група (кинетични оръжия в моя случай) са ми на бутон 2. Всички останали групи, които са зададени се превъртат с N, както следва В1,В2, С1,С2 и т.н. Същото важи и за аранжировката на скенерите и проб лаунчерите в Аналитик мод. Не си ли спомняш как си изстрелвал лимпети?

8 hours ago, mIRCata said:

Галине, я кажи за този питонски билд какво мислиш?

https://coriolis.io/outfit/python?code=A2pptkFflfduspf50v0v0v27270k0003044f2dm9-6l2b29-3w3x.Iw18RQ%3D%3D.CwBhGYQRjAmeGyssJarEA%3D%3D%3D..EweloBhBmSQUwIYHMA28QgIwVyKBQA%3D%3D

Примерно да сглобя нещо такова и да почна да обикалям по инженерите - първо да вдигна пуцалките, после другите неща.

Само 20 мисии като вчерашните :) :)

Не са 20 бе, Този. От вчерашната ще имаш избор между 12 милиона и 10 милиона, плюс три матириълаq рарити грейд 5. Аз избрах второто, щото тия екскюзит фокус кристал с пари не можеш да ги купиш, а като фандък с баберека, излизат изключително рядко. Та два милиона и без това не могат да ме бутнат от каруцата.  :)

А за да накупиш всичките тези работи по Питона (някои от тях съвсем безсмислени), ти трябват пари. Тоест ще ти трябва малко гриндене, ама знаеш, че с мен гринденето е забавно. :)  Нали си спомняш онези съвсем почервенели радари от мисията!?

Инак това нещо с А грейд на всичко, като нищо ще подмине 250 милиона.

 

Не знам как си усетил динамиката и маневреността на кораба ми от твоята седалка, ама в сравнение с Вълчър сам пъргав и повратлив като танкер в Суецкия канал. Добре, че съм фанал вече цаката на бой с нулево ускорение и лек заден ход, колкото мерниците ми да описват по-бърза дъга. И хвала на НПЦто във файтъра ми, ако и да ми яде вече по 15% от далаверата. Вече гоня и преследвам само, когато са останали 2-3ма от паплачта за доунищожаване. Казвам ти ги тия работи, защото Питон е скъпа машина със солидна застраховка и най-вече е от клас - Лардж. Което значи, че е относително бавен, доста тромав (ако и да носи доста добре на лабут), не може да каца във всички станции, а само в Планетари аутпост, Лардж орбитал и кериъри. Та... Научи се да летиш по-напред. Научи се как да управляваш правилно системите си в кризисни ситуации, защото това е много важно умение при Лардж машините. И тогава скачай на истинските кораби, че да не свършиш пак в Сайндуиндър и със загуба за няколко стотин милиона. И... Избягвай би уев щитовете (знам, че ти харесват). По принцип не са оферта. Колкото бързо зареждат, толкова бързо и се точат, а по принцип са и с малък капацитет. Ти сам видя по колко паплач ми се налива и каква гръмотевична буря със светкавици се получава. Смятай ако не бях с Призматик ами с Би уейв по колко време щях да изкарвам и дали щях дори да имам време да се изнасям с овиснал фуел скууп.

 

Сега за стата, дето си показал по-горе.

Кор интърнал - Прекрасно обзаведен.

Опшънъл интърнал със забележки.

Хъл реинфорсмънт пакидж и Модул реинфорсмънт, предвид оръжията и най-зече качените лазери, са само в тежест. Правят те яко тежък и не маневрен. А лазерите са не инженернати - Fallof - 0,6km Реиндж - 3,6км. Което ще рече, че демиджът им прогресивно пада с всеки стотина метра над тия 600 и след 2к метра, вече просто осветяваш пътя на целта си с тях. Същото важи и за качените мулти канъни. Техният фоллоф пък е 1.8км при далекобойност от 4км.

Та идеята ми е, че ако ще водиш битка в клоус рейндж, няма как и да си тежък и тромав. Аз съм си позволил луска да съм такъв, но лазерите ми са пипнати и бият с пълна мощност по всичките 3,6км, а мулти канъните ми са с над 3км фоллоф, при 4 рейндж, увеличена скорост на проектила и ЕФ - пренос на топлина (предполагам, че обърна внимание на онези малки червени експлозийки при всяко попадение).

Хард пойнтс - В напълно суров и ограничено използваем вид, не ги коментирам, но сетъпа е добре. Макар и аз ако бях, щах да сложа лазерите на малките, а мулти канъните, плюс още един, на големите. Има и още една особеност при въоръжаването на кораби. Преди да кичиш пушки, огледай на кои места по корпуса и от какъв тип са ти точките. Специално при Питон трите лардж са от горната страна на корпуса, подредени в напречна редица. А мидиъмите са на самия връх на носа. Тази конфигурация позволява обстрел с висока концентрация на попаденията от всяко разстояние и при добър инженеринг.  При мен нещата са доста по-различни като разпределение, та и за това се замислям сериозно за големи рейл гън, ама ще чакам да се добера до Импириъл хамър-ите (мулти шот рейл гън), които правят откоси по три истрела, без това да влияе по съответния начин на количеството боеприпаси (щото те са оскъдни при този тип оръжия).

Ютилити - Килл уорънт скенерът е безсмислен. По ред причини не ти е нужно да убиваш някой в система, с която той е в приятелски или алай рейтинг, но пък има издадено баунти в друга система (често на стотици светлинни години от теб). На негово място с кеф бих шибнал още един пойнт дифенс, а защо не и А грейд допълнителен шийлд бустер. С поинт дифенса ще покриеш още 180 градуса от периметъра. А с шийлд бустера ще добавиш ощ 20% към щита.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ми тоя сетъп е към 250 млн. Аз вчера взех 12 млн, за другите май ми бяха в червено - това с допълнителните компоненти. Не знам защо. Товарно място ли иска и аз не знам. Та баш 20 мисии като вчерашната :)

Аз точно защото искам хубави лазери сега съм се заел да оправя малко инж. Доневците. Даже минах на кобрата, щото тя е към 20сг обхват, а лешояда само 10 и не ми даваше дори маршрут до там дето съм тръгнал.

Няколко пъти ми бягат, преди да ги утрепя. Източа им щита и те ускорят и избягат на няколко километра дето нямам обхват. И чакат да им се зареди щита. И пак ми налитат, докато го бутна и почна да точа корпуса, пак избягат и на края си бият камшика.Та първо ще мъча някой инженер с лазерите, да подобря демиджа, после ще видя и нещо за ускорението.

Щита не е биуейв. И предния път го бях сложил, защото ми надвишаваше възможностите на ел.централата, преди да се усетя за приоритетие на модулите. После го върнах

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Бай_хой, моят фюъл скууп е по-голяп от твоя! Отворих и ФарШит. Сега рипам по 33Ly. Оправих централата, че бях почти в лютеницата. Дадох още капацитет на дистирбутора. Пипнах буустерите. Направих и още малко магии с експерименталните ефекти (изяж се, ти нямаш материали за такива чудесии, щото си кестен). И сега вдишвам малко по-леко.

 

П.п. Каката и направих доста оборот и ми кихна още един инженер. А щом ти е мерак да правиш лазери, събери баберек. Макуин ще ти даде точния човек.

Само да знаеш тънката подробност, че и инженерите стават доста по-отзивчиви, когато правиш рейтинг и пред тях. Та ако ще ми се правиш на Бай хой, да знаеш, че има бая хляб да ядеш, докат реша, че има смисъл да си показвам, нали...

А ХаЙдес се минава внимателно... Ама много внимателно! Гледаш термалните ти нива да не надскачат 70%, докато скуупваш. После чакаш кротко няколко секунди, докато паднат поне на 35 и тогава зареждаш за скок. Инак все така ще си ръсиш стоката по пътя, пък аз ще ти резервирам всичките бай_хоевци (от нула, та до безкрайност) и ще ти се присмивам!

Ако обаче не си схванал как да стигнеш до Каката със стока в джобчето, имам една бройка, дето няма да я ползвам скоро (технолоджи брокера изисква екзотики, дето тепърва ще ги разучавам), та мога да ти я дропна баш пред какиния праг. Щот нали, мой човек си, ако и да ми пафкаш в кокпита.

 

П.п. И не си прави илюзии, че тази стока е далавера, от която да вадиш пари! 250к струва само в Майа. С всяка система с, която се отдалечаваш, цената и пада драстично. Това хем е карго, хем матириъл и служи само за ъпгрейди и нищо повече. Всъщност е единственият матириъл, който можеш да купиш с пари. Има и още един инженер (кака и тя), дето се отключва със стока (ксено артефакти), Макуин ти я дава тази кака, когато заслужиш достатъчно. А тези артифакти вече, са готина стока в целия мехур. Имам координати на маркета и са лесни пари, макар и да са бая скокове.

Link to comment
Share on other sites

Ехеее вие за инженери си говорите, аз нямам даже идея къде се намират. Ама нямам и пари така, че  все тая хахах. Трябва да посъбера.

Link to comment
Share on other sites

Ами направи и ти няколко мисии с нас и ще имаш достатъчно кинти, че да не ги мислиш поне за начало. А инженерите сами ще започнат да ти се обаждат, когато постигнеш определени параметри.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:

Ехеее вие за инженери си говорите, аз нямам даже идея къде се намират. Ама нямам и пари така, че  все тая хахах. Трябва да посъбера.

Както каза Галин, те почват да се обаждат при определени условия. Единия ако направиш еди колко си боунтита, вчера ми се обади една, затова, че съм се отадалечил над 300 сг от началната точнка и т.н Някои, както чета, се отключват като напреднеш с друг инженер и т.н То ти идва съобщение и на картата се появява като запазена позиция

Link to comment
Share on other sites

Фелисити всъщност се оказа наистина яко полезен инженер. Тръстери, двигатели,  реактори, шийлд бустери, всичко пипа тая. В момента Анакондата се държи като тинейджърка на дасинг в дискотека, ако направя нещо по-рязко. Започнах да си припомням какво е да караш малък и лек кораб. :rolleyes:

Даже имам чувството, че и в ФСД съм доста по-повратлив. Та каката напълно си заслужава главоболията със сдобиването и преноса на  мета сплавта.

Нагрухах и две мисии за уинг, та някой ако е мераклия за двадесетина милиона, да заповяда.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gado said:

та някой ако е мераклия за двадесетина милиона, да заповяда.

//offtopic
Демек ако някой иска да си поиграе с Анакондата на Гадин - да му се обади :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз тази вечер трябваше да пътувам да оправям интернет проблеми на тъщата по селата, защото "доставчика" отказваше да приеме, че проблема е при него. И ми загубиха времето. Щото проблема беше при него. И го оправи 10 минути след като отидох там и му обясних къде му е проблема. Днес вечерта ще гледам да се включа за кинтите. Иначе тази кака нямам кьорав материал за нея. Но само от това, че продадох в нейната станция данни от сканирания на системи ме вдигна на 3-то ниво и ми отключи нов инженер. :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Antares said:

//offtopic
Демек ако някой иска да си поиграе с Анакондата на Гадин - да му се обади :lol:

Той Виден написа, че ще му бара джойстика. Няма да се месим там.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Antares said:

//offtopic
Демек ако някой иска да си поиграе с Анакондата на Гадин - да му се обади :lol:

Аз с Анакондата ми не давам да си играят. По-скоро може да... повозя някой мераклия на нея.

 

П.п. Питай Мирцата да ти каже колко е яко. Него вече съм го возил  :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ееее, що издаваш сега. Обеща,че ако се возя на анакондата, ще изкарам пари да си уголемя кобрата до питон само за 7 дни!!!!

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Повечко трябва да я подръпваш и току виж пораснала до Питон, пък що не и до Анаконда.  :P

 

Майтапа на лево, ама още не си казал колко пари изкара от съвместната ни мисия. Любопитно ми е, понеже бях забравил да я шерна и го направих в последния момент. След като ги бях изринал вече боклуците. И само не ми казвай, че още не си минал през Riess hub, че да си събереш парсата!

 

П.п. И понеже имам тежкото подозрение, че ще си подръпваш кобричката из Майа и Хадесите още бая време, да ти кажа. Купи си само една бройка от стоката и тихичко, по-нисък от тревата, директно при каката! Аз нали съм лаком гъз си купих две бройки, щото мислих след каката да си имам една на склад, и без това каргото холда в БОЙНАТА ми машина е 208т. Да ама де що малоумни НПЦта срещах и почти всеки се опитваше да ме вади от ФСД, че да ме джоби. А като захапах поредното клане, майтап няма, Хеч брейкър лимпетите изстреляни срещу мен (направо ми побеля екрана) бяха повече от същинските изстрели. След 20 убийства, на 40% броня и под 20% щит, реших, че ще е добре да отскоча за бърз ремонт. В момента в , който минах в ФСД (нямаше и 5 секунди) ме нагащи друга Анаконда, НПЦ при това. Източих му щита и му свалих бронята на 20%....  Останалото е история, струваща 16 милиона и единият брой стока.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, gado said:

Майтапа на лево, ама още не си казал колко пари изкара от съвместната ни мисия.

 

П.п. И понеже имам тежкото подозрение, че ще си подръпваш кобричката из Майа и Хадесите още бая време, да ти кажа. Купи си само една бройка от стоката и тихичко, по-нисък от тревата, директно при каката!

 

On 7/6/2021 at 7:39 PM, mIRCata said:

Аз вчера взех 12 млн, за другите май ми бяха в червено - това с допълнителните компоненти. Не знам защо. Товарно място ли иска и аз не знам. Та баш 20 мисии като вчерашната :)

 

 

9 hours ago, mIRCata said:

Иначе тази кака нямам кьорав материал за нея. Но само от това, че продадох в нейната станция данни от сканирания на системи ме вдигна на 3-то ниво и ми отключи нов инженер. :)



Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mIRCata said:

 

 


 

Ами като пишеш с гАза си, така е. Оставаш не разбран. Инак в днешното меню присъстват 36 милиона, стига да има кой да облажи покрай мен. Инак такива пари има да ги гриндите около месец с вашите рангове и корабчета.

 

А това за кьоравият материал пък е за мен наистина дълбока енигма...

Бягаш до Maya, пазаруваш и после по-най-бързия начин и без да се нашиваш в звездните корони, директно при каката. Дори и в момента да ти липсват необходимите ресурси, че да усетиш колко е полезна тя, пак е добра инвестиция за в бъдеще.

Що толкова я плюят по форумите, така и не разбирам. В края на краищата при нея се прави почти цялостно, яката платформа за донакичване с брони, пушки и прочее. Освен това при нея е и пълно с всички класове (А грейд) призматик щитове, а това е може би най-коравият щит в тази игра. Е... Ти няма как да се облажиш с тях, щото те се отключват след 4 седмици пледжване на Айслинг Дювал и ранг 3 меритс (750 бройки). Аз обаче похарчих едни 24 милиона, че да си имам в склада един А6 призматик за бъдещата ми Федерална корвета. Щото онова нещо с такъв щит и два 4А Импириъл хамър-а (освен другите топове) ще е истинска летяща крепост. Ще минат обаче поне два месеца, докато се сдобия и с този звяр, че иска рангове във федералната флота, ама аз бърза работа нямам. И именно заради тези рангове в момента просто гледам да не се намесвам истински в боричканията между супер силите, щото хем съм алай на Империята, хем съм с френдли рейтинг във Федерацията и Алайънс-а. Вторите не са ми нужни, че корабите им са посредствени (за моите изисквания и ранг), ама докато не си оплета кошницата. Нямам никакво желание да ставам враг на никоя супер сила. Та така....

Link to comment
Share on other sites

20210708203605_1.thumb.jpg.60c14da88bc9a6f2d2e44645d8a3d04e.jpg

Като влезем в бой, и всичко изчезва. И аз не мога да пусна нищо

След като ти прибереш оръжията става това

20210708194944_1.thumb.jpg.7f73537cb1754c1959f897a186caa5bd.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Е нали успя дя пуснеш един Шаф, бе Този, та ти казах и Браво?!

 

Относно служенето на фракция в Супер сила (да, всяка супер сила има по няколко фракции). Всяка супер сила си има определен метод на действие, за да подготвя, почвата или да експандва. Както и да се защитава срещу опитите на другите супер сили да късат парчета от териториите и. Обаче тази игра важи само и единствено вътре в мехура, пък колкото и да се стремят различните супер сили да го разширяват. В моя случай, Айслинг разчита на медиите и демагогията. За това и разнасям медийни материали ( за подготовка) или програмни материали (за защита от ъндърмайнинг). Майка и, Лавини Дювал пък разчита на разобличаването на корупцията в целевите системи, че да убеди обществото колко е готина, а за да се защити от чужди поплъзновения използва, наистина груба сила под формата на флоти. Има и един флотски адмирал в империята, който е наистина брутално и грубо копеле. И така е във всяка супер сила. Има по няколко фракции, всяка със своите прийоми. трябва обаче четене и мислене. Общото между различните супер сили е, че са във вечна борба и изискват колкото се може повече хора да им служат. Освен това, всяка фракция във всяка супер сила ти дава бонус  (след 4 седмици служене) било пушка, било щит, корпус, екзотично оръжие и каквото се сетиш. Важното е да си понакупиш бройка от дадената далавера, че после корабите ти да са наистина гъвкави. А е важно да си понакупиш, понеже след като дезертраш за други благини, тези благини пак се заключват.

 

П.п. И да са ти честити днешните 20 милиона (и 42 убийства) за дето пак те качих на Анакондата (кай чесно, хубу ли ти беше!?). Пък утре ако нямаш някой интернет проблем по селата, чакат те още 16 (без баунтитата) милиона и по-малко от 35 боклука за убиване, колкото и да се плашиш от бройката.

 

Препокриващите се мисии са блага работа. Просто трябва да ти се случи един и същи подател да ти кихне две мисии, макар и с различна бройка пациенти за клане, но с еднакво изискване за ранг. И когато сканираш навигационния буй ти се отварят таргетите и на двете мисии. Най якото в случая, е че заемайки се с мисията с по-малко жертви, убийствата ти се трупат и на другата, с повечето. Пример. Едната е с 30 боклука, а другата с 45. Докато чистиш системата от тези 30, те ти се сумират върху онези 45. И приключвайки с 30те боклука се оказва, че имаш само още 15 за изчистване, че да завършиш и втората мисия и да вземеш наистина сериозни пари. Та те така се прибират и по над 40 милиона пари за отрицателно време.

Ако имаш и други питанки, питай тук,

Щото там писането на шльокавица ми причинява истинска болка и гъзобрък. Ама сега като се прибера за изборите, сигурно ще си взема и микрофон, та да попиваш акъл за ирата, директно от извора.

 

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Това с пускането и аз не знам как стана. Аз съм си маправил комбинация и за Qтата и я помпих няколко пъти. Само онзи път стана. Неясно как

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mIRCata said:

Това с пускането и аз не знам как стана. Аз съм си маправил комбинация и за Qтата и я помпих няколко пъти. Само онзи път стана. Неясно как

Ти по принцип нямаш никаква работа с онези менюта, когато се возиш. Просто с N превърташ комбинациите на монитора в боен режим. Аз съм нагласил лаунчера на B позиция, втора огнева група.

Ако искаш мога да те пусна и като файтър пилот и да те изстрелвам, когато е нужно. Обаче работата ти ще е изключително отговорна. А и файтърите, които съм качил в момента са Импириъл файтър Gelid F. Тоест, два фиксирани средни бийм, хийт синк лаунчър (че лазерите да блъскат без да си причиняваш повреди от прегряване, ама трабва и да се изстрелват синковете, когато прегрееш). Щитът и бронята са смешни, но за сметка на по-ниската скорост спрямо другите типове файтъри, са двойно на тях. И въпреки всичко е АДСКИ бърза и маневрена осичка. По-бързо и маневрено е от всичко, на което си се качвал. А, да... Демиджът и е 45 в секунда. Само, че ако решиш да си файтър, имай предвид, че лазерите в осичката са си стандартни и ще трябва да се биеш в дистанция от максимум 700 метра, че да правиш нещо съществено. Аре, няма да имаш проблем с това, че лазерите са фиксирани, понеже те са лъчеви оръжия и факторът Проджектайл спийд не играе при тях. Тоест, стреляш директно в целта, но все пак ще трябва да я водиш точно в центъра на мерника. Инак енергийната система е като на всеки друг кораб и със стрелките си пренасочваш и приоритизираш потреблението. Ама ще трябва да предупредиш предварително, че да оставя НПЦто в някоя станция, защото мисля, че няма как (може да опитаме обаче) да те прехвърля във файтъра, докато НПЦ е на борда.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

по добре гънър(а.к.а. багаж)

Аз имам друга чуденка. Дали да използвам парите от вчера да напомпам с техника вълчъра, че масово съм 4Е или да ги пазя за питон и тогава да ъпгрейдвам до последно преди да се захвана с инженеригн циклаж за материали

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mIRCata said:

по добре гънър(а.к.а. багаж)

Аз имам друга чуденка. Дали да използвам парите от вчера да напомпам с техника вълчъра, че масово съм 4Е или да ги пазя за питон и тогава да ъпгрейдвам до последно преди да се захвана с инженеригн циклаж за материали

 Купи му само щит и пушки. Останалото можеш да го чоплиш на по-късен етап, когато вече ще имаш някой трътльо с по-сериозни шамари и голям задник. Стига по онова време изобщо да ти се занимава, да доизбочваш Вълчъра с цел як адреналин от баунти хънтинга. Ама сам виждаш при мен за какви мисии става въпрос и някак не виждам как ще оцеляваш за повече от 5 секунди ако си сам, пък дори и да си избочил до извратеност Вълчър. Колкото и да си пъргав и маневрем, бронята и щитовете ти нямат никакъв шанс срещу десетина гада, дето едновременно решават, че нещо не ги кефиш (сигурно щото тъкмо си претрепал един от тях)

Имай в предвид, че ресурсите са по-ценни от парите! А за инженеринг на оръжия, реактори, двигатели, разпределители, броня и пропулсори, ще ти трябват и минерални ресурси, каквито ти изобщо нямаш.

Те се добиват само по планетните повърхности и по някога и от астероидите. Всъщност като се замисля, май само за щитове, когато правиш инженеринг не се изискват и минерали.

Та, купи си един SRV модул, ела физически при мен с кораба си (не като телепрезънс) и да те водя, да ти покажа как да си използваш скенерите в сърфъс машината. Забавни са тези леко въоръжени бъгита и в условия на ниска гравитация си е бая изпитание да ги караш хем бързо, хем правилно. Освен това има и отделен клас мисии, които изискват такава машина, било за наземно трепане на някой гад, било за сканиране на дейта хъб на нечия станция.

Link to comment
Share on other sites

Takova e. Кирилицата я нямат за нищо. А и като си такова шубе, че не влизаш в оупън, когато си сам....

 

Ама наистина пиши тук какво баунти взе, защото имам подозрение, че се плаща спрямо ранга на шерващият. Моето след като го изчистих преди да ми се джоинеш, като остатък беше 5.5 милиона.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...