Jump to content
BulForum.com

ELITE DANGEROUS


gado

Recommended Posts

Всъщност има и бойни мисии, които дават наистина много пари (като за такива мисии). Забрави ли, че в началото двамата с Миро ви взимах на мои персонални мисии, от които и вие печелихте по тридесетина и нагоре милиона? Ама за тях се иска боен ранг и да можеш да държиш на лабут, че гадовете са по много и зли. Другия вариант е да си намериш нещо с повечко броня и голям карго холд и да поминьорстваш. От това също се вадят много пари, но трябва да се съсредоточиш върху правилния минерал и правилния търговски маршрут.

EDDB за жалост вече не съществува, но можеш да използваш INARA за търсене на търговски маршрути и сверяване на часовника с цените на минерали в галактиката.

https://inara.cz/elite

 

П.с. Онзи ден те видях, в Дискорд, че играеш ЕД. Бая мислих да влезна и да ти понашокам репата малко.  :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ее да малко е досадно, но пък има награда след това. Сега ще видя да направя един ASP Explorer за миньорстване. 25*млн ще излезне всичко.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

По едно време бях мъчил онзи големия трудно маневриращ да го правя миньор. Вече му забравих името. Не анакондата, ми един много красив

Едит

Cutter

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Еми Аз още си седя в Lambda-1 Tucanae и си взимам 10 мисии от Riess Hub-a, Отивам до Ehlanda и си ги правя, общо взето бързо става, парите не са като от мисиите, които правихме заедно ама пак е добре :) 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Godfather said:

Игрите дето трябва да грайндваш постоянно за тоя дето духа са тотално сбъркана работа. Thanks but no thanks! :lol:

Ти пък ако си мислиш, че този грайнд е нещо като масовата досада, жестоко се лъжеш! Редовния номер е докато си миньорстваш за да си събереш кинти за някоя нова благинка. И току те подпука пират или направо цяла флотилия. Случвало се е и извънземни да ми кажат едно - Бау. А с тях ташак не става ;)

Та като си говорим за флотилии, аз дето си миньорствам с истинско чудовище, на което основните оръжия си му седят през това време (просто има достатъчно много хард пойнти). С мега щитове, мега корпус, допълнителни защити и какви ли не устройства за активна защита и електронна борба... Та често ми се случваше да ми припотят задника и да оцелея на косъм. Повярвай ми... В далечните системи дори и грайндът не е баш грайнд...

 

П.с. Най-якото е, че в тази игра елементът на P2W липсва изцяло, както и тъпотиите с ингейм покупките. Умееш да играеш и знаеш как да си направиш корабчето - Печелиш. Ламер си - Печелят те.  :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера изпаднах в много забавна ситуация, senor-те бяха сгънали на 2% и трябваше да ребуутвам кораба, че да проработят :) 

 

Не можеш да осъществя контакт с никой порт. 

 

Сега реших, че е време да започнах да си развивам инженерите, защото няма иначе файда. Имам един asp explorer, ще му сваля всичко ненужно и ще му шибна няколко резервоара. И газ до Maia и след това при Felicity. 

 

edit: Ебаси, ще трябва да правя 10 скока, много е досадно това :( 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Реших да я сваля пак да видя какво се е променило. Лошото е че помня нищо... Явно някъде съм се запътил с Cutter-a, гледам миньорско оборудване, в някаква база съм, ама кое какво съм тръгнал да ъпгрейдвам - грам спомен нямам. Ужас

Link to comment
Share on other sites

Сега... Като начало ти си беше абсолютен слакър и гриндаджия, та е нормално да не помниш кое, как беше. Ако беше повоювал и ъпгреядвал заради войната, всичко щеше да помниш. Хеле пък ако и беше планувал някое далечно пътишествие из галактиката. И беше мислил за защита от извънземни и пиратски фракции. Ама не...  Ти си предпочиташе да правиш туристически превози, щот нали, рангове да правиш.

Слакър!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...