Jump to content
BulForum.com

Робот прахосмукачка - Обща тема


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 11/2/2021 at 6:40 PM, RaptoR said:

За него не знам, но аз се замислям....

@RaptoR аз поръчах, бързо обработиха поръчката. Чакам я утре, за съжаление чрез Интерлогистика.

 

ей тук (Facebook групата на Robo BG) тоя образ образ (същия, който прави ревюта в youTube на RoboBG) обяснява, че на 11.11 с негово съдействие можело да се достигнат страхотни цени. В скрийншота ти показвам коментар на "клиентка". Знам те, че държиш на гаранцията, но някой може да се заинтересува от цените, които той предлага. За гаранция - явно той се е разбрал с някакъв тип и дава гаранционен сервиз. Ама трябва да е поръчана с негово съдействие (сигурно печели от реферали или нещо такова) 

image.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vikktorpenchev said:

@RaptoR аз поръчах, бързо обработиха поръчката. Чакам я утре, за съжаление чрез Интерлогистика.


Знам те, че държиш на гаранцията, но някой може да се заинтересува от цените, които той предлага.


Виж сега, аз мисля тази машина да работи и в офиса... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:

Виж сега, аз мисля тази машина да работи и в офиса... :laughing1:

 

Трябваше по-рано да кажеш, та да пусна фактура ... пъх щяхме да вземем по 70 лв ....

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, vikktorpenchev said:

 

Трябваше по-рано да кажеш, та да пусна фактура ... пъх щяхме да вземем по 70 лв ....

 


Е виж сега - не може 5 да работят в офиса... Тия работи ги въртим с Етиен, но силно внимаваме в бройките - не бива да се оливаме все пак. От друга страна пък не може да разплакваме равина, пълнейки гушата на тулупа и сие :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Е виж сега - не може 5 да работят в офиса... 

 

А в офиса колко телевизора имате? :evil

Може да извадиш списък на нещата, които няма в офиса, пък може някой да оборудва офиса...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, vikktorpenchev said:

 

А в офиса колко телевизора имате? :evil

Може да извадиш списък на нещата, които няма в офиса, пък може някой да оборудва офиса...


Телевизорите са към 40 и нагоре - там пипане няма. :laughing:
За съжаление ми е абслоютно невъзможно да прекрачвам границите на нормалното, а и не обичам да рискувам за глупости. Просто не си струва.  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RaptoR said:


Телевизорите са към 40 и нагоре - там пипане няма. :laughing:
За съжаление ми е абслоютно невъзможно да прекрачвам границите на нормалното, а и не обичам да рискувам за глупости. Просто не си струва.  

 

Всяко нещо си има мярка и когато мярката е нормална и се спазва, машината работи гладко.

Ама не кято оня виц, където доктора му казал да пие по-малко и той пий 12 малки, вместо големи :-]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/2/2021 at 2:41 PM, w00x said:

Горе долу толкова ще е и на черен петък ако е намалено. Вероятно още 50-100лв ще можеш да спестиш.
Ти си реши. :) 

 

@vikktorpenchev

 

В Емаг.

image.png

 

Оказах се прав. Тия схеми с промоциите наизуст ги научих вече. :) 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mockingbird said:

Е това вече си е хубава цена. Хора, налазвайте я, струва си парите отвсякъде....


Това е въпроса! Тази или по-скъпата 6ца? Има ли смисъл от скъпата? 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vikktorpenchev said:

w00x Ще ти каже s6 max

аз бих казал s5 max


Въпросът е дали има смисъл от разликата в парите. Безсмислени екстри не са ми нужни. 
 

14 minutes ago, Godfather said:

:lol:


Снощи ти казах, че не ти отива да си тъп, ти все повече на тъп се правиш. Да сереш след всеки мой пост ли си решил? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:

Снощи ти казах, че не ти отива да си тъп, ти все повече на тъп се правиш. Да сереш след всеки мой пост ли си решил? 

Оставям те, ако ми обясниш логично защо точно си купил две роботизирани прахосмукачки, които даже не ти трябват. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Първата разлика в полза на s6, която си спомням, е навигацията - s6 има камера отпред. Мисля, че може с телефона си да гледаш през нея.

Но s5 е малко по-мощна. И следните резултати не са само от този сайт, и онзи с многото прахосмукачки също беше казал, че с5 чисти по-добре

image.png.b4ab5476ea204f5555d07184d97beeae.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Godfather said:

Оставям те, ако ми обясниш логично защо точно си купил две роботизирани прахосмукачки, които даже не ти трябват. :lol:


Ами то е простичко, ама нали си мисир... Първо кой ти е казал, че не ми трябват, след като моята е на 110 години и е време да отиде на село? Как реши какво ми трябва на мене? 
Поръчал съм двете, за да не стане като с телевизора - ще изчезнат. А мога винаги да откажа поръчка или дори да си върна стоката на куриера - през §я ми е. Други въпроси? 

===================================

 

Демек по-скъпата да я върна? Доколкото виждам единствено разликата в системата за ориентиране и безжичната връзка, която не виждам за какво ми е... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RaptoR said:

Ами то е простичко, ама нали си мисир... Първо кой ти е казал, че не ми трябват, след като моята е на 110 години и е време да отиде на село? Как реши какво ми трябва на мене? 
Поръчал съм двете, за да не стане като с телевизора - ще изчезнат. А мога винаги да откажа поръчка или дори да си върна стоката на куриера - през §я ми е. Други въпроси?

Значи доставките на тежки и обемисти колети в България са безплатни? Не го знаех това. :lol:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Godfather said:

Значи доставките на тежки и обемисти колети в България са безплатни? Не го знаех това. :lol:


АБСОЛЮТНО безплатни са всякакви доставки над 100 лева. И всичко мога да върна. Ние огромни телевизори сме връщали с Петко... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaptoR said:


АБСОЛЮТНО безплатни са всякакви доставки над 100 лева. И всичко мога да върна. Ние огромни телевизори сме връщали с Петко... 

Явно не се сещаш, че безплатно е само сиренето в капана. Всичко останало е калкулирано (включително и всеки мисирски тарикатлък) и си го плащаш ти. Ама хайде нямам време да ти обяснявам азбучни истини. :lol:

Link to comment
Share on other sites

....и освен това не е необходимо да посочваш причина за връщане. Никой няма да ти се обажда да те пита "ама вие сега защо сте го върнали това"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...