Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

Баси идиотския бъг. Карам си аз куеста Underground Undercover, отивам в Института и правя конспирацията с пича, който пуска синтовете, след което той ми казва, че трябва да се върна за някаква парола, при което таска ми сочи, че трябва да отида в Railroad HQ и да приказвам с Дездемона. Е хубаво, ама каквото и да правя, шматката Дездемона все е бизи или приказва някакви глупости и изобщо не подхваща нищо свързано с въпросния куест. Минах през това време какви ли не други куестове, включително и такива от самата Дездемона, но всеки път като се връщам при нея и ни вопъл ни стон за въпросния куест. В един момент ми писна от идиотите от Brotherhood of Steel и малоумната им визия за света, при което ги изтрепах като добитък до един - на Prydwen, Boston Airport (там атаката беше най-ожесточена) и Cambridge Police Station. След което на шматката Дездемона изведнъж и дойде ищах да продължи с въпросния куест. Е как може такава идиотщина в един от главните куестове?

Между другото, много съм доволен, че изтрепах Brotherhood of Steel и най-вече боса им Elder (Arthur) Maxson. Кожухчето му освен доста фьешън, се оказа и уникален армор (ъпгрейдван на макс разбира се, DMG 160/110) - на снимката. :lol:

 

maxsoncoat.jpg

 

 

И последно една компилация на тема "Top Weapons Massacre," с участието на the Penetrating Quad Barrel Missile Launcher, Focused Overcharged Gatling Laser и разбира се черешката в тортата - Relentless Fat Man vs. Deathclaw в затворено помещение. :lol: :punk

 

https://www.youtube.com/watch?v=_WdxBgprizE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какъв е рекорда ви на ZETA INVADERS?  :grin:

Преди да приключа цялата сага нямам намеренеие да се впускам в рекорди на това нещо. Шеметите от Бетесда този трик го слагат във всяка игра. :lol:

 

Между другото егати как са омотали алтернативното развитие на сценария. Нали уж вече претрепах всички от BoS и си взех кожухчето на откачалника Maxson - да, ама не. В поредната мисия на шматката Дездемона за унищожаването на Prydwen се оказа, че всички идиоти, дето вече бях претрепал са си живи и здрави и трябваше да ги трепя наново. Вече имам ДВЕ кожухчета на Arthur Maxson. WTF???!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това намирисва на излагация... Както и днешните ми похабени нерви относно отказването на Кодсуорт да отиде на място, до което няма никакво ограничение. Ти му викаш да иде, той се прави на разсеян. Силно ме ядоса. 

 

Както и да е - убих Келог, бидейки 21 (всъщност аз черепи често виждам), но пък неговия кожух за никъв чеп не става. Пищовчето обаче е интересно... Сега останах без мини, че ми бяха основния коз срещу него... Изтананиках "Големият кораб минава" след като излязох от форта, сега се чудя дали да не довърша първо малките куестчета като прочетох за какво ме вика оня келеш Танцьора... 

Link to comment
Share on other sites

Преди да приключа цялата сага нямам намеренеие да се впускам в рекорди на това нещо. Шеметите от Бетесда този трик го слагат във всяка игра. :lol:

 

Между другото егати как са омотали алтернативното развитие на сценария. Нали уж вече претрепах всички от BoS и си взех кожухчето на откачалника Maxson - да, ама не. В поредната мисия на шматката Дездемона за унищожаването на Prydwen се оказа, че всички идиоти, дето вече бях претрепал са си живи и здрави и трябваше да ги трепя наново. Вече имам ДВЕ кожухчета на Arthur Maxson. WTF???!!! :lol:

Аз след като разтрелях Шон, т.е. така нареченият "Фадър", при първата ни среща, то неговият труп си стоеше на същото място където го бях разтрелял и при повторното ми влизане в Института.

Link to comment
Share on other sites

Това Сега останах без мини, че ми бяха основния коз срещу него... Изтананиках "Големият кораб минава" след като излязох от форта, сега се чудя дали да не довърша първо малките куестчета като прочетох за какво ме вика оня келеш Танцьора... 

WTF ги позлваш тия мини? Нямаш ли си Fat Man?

 

Аз след като разтрелях Шон, т.е. така нареченият "Фадър", при първата ни среща, то неговият труп си стоеше на същото място където го бях разтрелял и при повторното ми влизане в Института.

То трупа да си седи иди дойди, ама да се съживяват труповете барабар с отмъкнатите им атрибути е голям майтап. Сега се чудя на кой да подаря второто кожухче, може да го дам на Дийкън. :lol:

 

Абе как не те беше срам да застреляш сина си? :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

WTF ги позлваш тия мини? Нямаш ли си Fat Man?

 

Имам няколко складирани барабар с муниции... мините са голямо шоу, макра че хвърлянето на каквото и да било където и да било в играта знаете какво представлява....

 

Вдигнах лидер 2. Строя чаршии. Някакви съвети относно търговията или чаршиите сами по себе си са достатъчни? Че не виждам опция моя намеса...  

Link to comment
Share on other sites

Само трябва да им назначиш селянин, който да работи.

 

Назначил съм аз... Ама едно пусто такова, не е буйна чаршия....

 

Сега заграждам цялото Sanctuary с метални стени и правя балюстради... Ама се поизморих и мисля да прекратя... 

 

=============================

 

А някои хора така и не се научиха да влагат мисъл, съобразителност, да ползват спойлери и прочее. Мине се не мине и вечно ще се намери някой да ти се изсере на удоволствието... 

Link to comment
Share on other sites

А някои хора така и не се научиха да влагат мисъл, съобразителност, да ползват спойлери и прочее. Мине се не мине и вечно ще се намери някой да ти се изсере на удоволствието... 

А мен питаш ли ме сега?! Още преди да е излезнала играта, Хуйонир изплющя във фейса един статус, който директно ти каза къде е сина ти и кой е всъщност...

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, моля, моля. Аз си слагам спойлерите. BTW, вече ударих 70 и май приключих основната сага. Сега съм на вълна второстепенни мисийки и фьешън обличане на сетлърите ми. Съвсем случайно установих колко фьешън са харнесите и кожените костюмчета, взети от пречуканите рейдъри (осбено сложени на женската част от контингента). :lol: :punk

 

Май уцелих за себе си правилното развитие на алтернативния сценарий - първо унищожаване на Brotherhood of Steel и след това на Института. При следващото минаване на играта обаче смятам да разкарам идиотите от BoS доста по-рано.

 

Link to comment
Share on other sites

Ааааа, моля, моля. Аз си слагам спойлерите. BTW, вече ударих 70 и май приключих основната сага. Сега съм на вълна второстепенни мисийки и фьешън обличане на сетлърите ми. Съвсем случайно установих колко фьешън са харнесите и кожените костюмчета, взети от пречуканите рейдъри (осбено сложени на женската част от контингента). :lol: :punk

 

Мислим дека 2/3 от игралното време го прекарвам в инвенторито, разнасяне и строежи и може би под 1/3 в бой....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Аз до колкото си спомням, точно затова спрях да играя 3-ката. Защото ми писна да събирам всякакъв боклук и да ходя да го прибирам някъде си.

Link to comment
Share on other sites

То трупа да си седи иди дойди, ама да се съживяват труповете барабар с отмъкнатите им атрибути е голям майтап. Сега се чудя на кой да подаря второто кожухче, може да го дам на Дийкън. :lol:

 

Абе как не те беше срам да застреляш сина си? :lol:

 

 

Стоеше си трупа, предметите в него се бяха обновили, но самият герой не го срещнах пак.

Относно спойлър въпроса ти:

 

Не можах да преживея факта, че келемето осъзнава кой е убил майка му и липсата на желание за мъст в него. Всъщност той дори е продължил делото на убийците, което допълнително ме угорчи и ме накара да се отрека от него

 

 

Относно това с мъкненето на боклуци - даже 3/4 от времето в играта ми отиваше за това. Когато направих над 30000 капачки и съградих 2 големи града ми втръсна и просто вървях и си пуцах. Между другото има някакъв патч с който боклуците губят своето тегло и много по-нарядко се налага да се връщаш до място където да ги стоварваш, но аз така и не го сложих - вече се бях отказал да тършувам труповете.

Edited by basten
Link to comment
Share on other sites

Никога събирането на джънк не ми е било проблем. Този пач сигурно е само за РС, но аз не виждам много смисъл в него. По принцип съм си вдгинал максимума на Strong Back и така нямам проблем с фаст травъл дори и да съм събрал три тона джънк. Освен това при няколко десетки хиляди капачки вече дори няма смисъл да се събира джънк, просто отивам до локалния ми магазин и си взимам каквото ми трябва.

 

След унищожаването на Института играта загрубя. Отидох на някаква мисия уж между другото и бях посрещнат от цяла дузина супермутанти, всички legendary overlords, като една трета от тях бяха с miniguns. А даже не бях си взел пауър армора. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Никога събирането на джънк не ми е било проблем. Този пач сигурно е само за РС, но аз не виждам много смисъл в него. По принцип съм си вдгинал максимума на Strong Back и така нямам проблем с фаст травъл дори и да съм събрал три тона джънк. Освен това при няколко десетки хиляди капачки вече дори няма смисъл да се събира джънк, просто отивам до локалния ми магазин и си взимам каквото ми трябва.

 

След унищожаването на Института играта загрубя. Отидох на някаква мисия уж между другото и бях посрещнат от цяла дузина супермутанти, всички legendary overlords, като една трета от тях бяха с miniguns. А даже не бях си взел пауър армора. :lol:

Аз за такива ситуации ползвах вярната ми .50 калиброва снайперска пушка. От далече, даже не разбират кой и откъде ги лющи. Ако не умрат от 1 патрон (скила за демидж докато съм хидън ми е на макс, т.е. х3.5), то изчаквам 10тина секунди и давам пак - така едно че всеки патрон ми е х3.5 демидж ами второ не се усещат откъде е стрелбата. Цяло село от супермутанти ги избих така, а никой даже не дойде да види кой ги лющи.

Link to comment
Share on other sites

Ако снайперът е заглушен (+ Ninja + Cloak & Dagger) и има легендарен мод Two Shot или Instigating, общо взето няма противник, който да оцелее. One-shot-вал съм легендарни Deathclaws, Sentry Bots, дори Behemoth. Such fun :)

Link to comment
Share on other sites

Може при второто минаване на играта да го пробвам нинджа режима и да движа само с далекобойни снайпери, но засега повече ме кефят ultimate carnage оръжията. :lol:

 

Edit: трябва да кача един клип как се заковават глави по стените с Railway rifle - priceless. :devil

Link to comment
Share on other sites

Във Vault81 продават едно оръжие, забравих му името, нещо "overseer" беше, но стреля по два патрона. Това, ъпгрейднато на макс, със заглушител, и моднато с .308 патрони (доста евтини и прави чудеса. Най-добрия снайпер, който съм намирал. И наистина - с ninja, sandman, max sneak, max rifle - трепя от раз всичко...

E, да де, бъгавия Gauss RIfle, да не говорим за "Last Minute" с всичките си ъпгрейди, заглушител и модовете... става безинтересно направо...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Егати, тази игра няма свършване. В момента (вече на 74 ниво) съм останал верен само на две фракции - the Minuteman and the Railroad, обаче куестовете продължават. Само дето тези на първите почнаха да се повтарят и май ще ги зарежа, докато тия от Railroad все още пускат нови неща. Между другото почнах да сменям и спътниците, като от тях също взимам някой и друг уникален куест - зарязах роботката и минах един куест с Ник Валънтайн, като сега съм с една наркоманизирана шматка Cait, която също дава един куест. :lol:

Иначе според мен най-бруталното оръжие в играта е the Railway Rifle - стреля с ж.п. гвоздеи и кове глави всякакви безотказно (лека демонстрация в долния клип плюс нещо интересно с четирицевната базука за финал! :devil

 

https://www.youtube.com/watch?v=XW3v6rVr1X8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...