Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

Тема за играта, да видят ако желаят, рокличките са в сандъка...

 

Момчиле, брат, жената официално ме порицава, че говоря повече с робота, отколкото с нея. Радост пък иска да седи в скута ми по време на клане.... Интересно е пред моя монитор....  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Занимавам се около час да обличам и нагиздвам заселници...  :laughing:

 

Едно е сигурно - ТРЯБВА да обединя уъркшоповете, защото не мога да строя по разните паланки, а нямам никакво намерение да се разкарвам като луд да пренасям материали.... 

 

====================

 

Представяте ли си точно какъв идиот трябва да си, че да нарисуваш Кодсуорт така?!?!?  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Представяте ли си точно какъв идиот трябва да си, че да нарисуваш Кодсуорт така?!?!?  :laughing:

Ама тва не е той бе човек, голям си лаЙк. Явно не си срещал още женски хенди роботи в играта, които се отличават с това, че са боядисани в подобно алпака-бяло (макар и поочукано с годините). Отиди в училището в Даймънд сити, там даскала си има помощник - женски хенди робот (забравих как се казва, май Една или нещо такова). И вземи го разкарай този Кодсуърт накрая, другите компаньони са по-интересни и по-ефиканси в боя. Виж горе в края на клипа моята как реже професионално гръцмули като истинска джихадистка. :lol:

 

ПП. Освен това е винаги добре, когато има кой да ти върти чевермето (а Кодсуърт не го умее този трик). :lol:

 

BBQ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мда, не съм срещал женски робот още...

 

Искам обаче да срещна идиотчето, което е наслагало ти маймунки с чинелчетата из играта. И да го размажа от бой с Furious power fist....  Не знам вече колко пъти ми изкарват акъла докато се промъквам и ослушвам....

 

И Момчиле, Кодсуорт е незаменим за момента! Не си го давам. Фактически имах опция да ме следва една там от арената, май и журналистката се пънеше нещо, ама не ща... Между другото ако си с жив партньор, какво става ако го убият? Става ли след време сам като робота?   

Link to comment
Share on other sites

Между другото ако си с жив партньор, какво става ако го убият? Става ли след време сам като робота?   

Става, всички са безсмъртни. Ако е човек или последно поколение synth (също и кучето Догмийт), предимството е, че веднага можеш да го вдигнеш на крака с една доза stimpak, вместо да го чакаш сам да се освести.

 

 

Едит: чевермето си иска майсторлък. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=lLH7NpN48vY

Link to comment
Share on other sites

За неговата не знам, но моята доста категорично отряза запитването ми за секс-synth при евентуално наличие на такива в бъдеще :)

 

Междувременно, за 1 час игра при всичко на Ultra картата не вдигна повече от 55 градуса (61 е максимумът, който стигнах с 3DMark).. "Много съм доволен" е много меко казано.

Link to comment
Share on other sites

За неговата не знам, но моята доста категорично отряза запитването ми за секс-synth при евентуално наличие на такива в бъдеще :)

Тия лаЙкове не схващат, че който успее да се докопа в бъдеще до тази технология ще удари в земята Бил Гейтс, Стив Джобс и Марк Зукърбърг взети заедно. Няма нормален човек на тази земя, който да не би платил произволна сума за робот, напълно неразличим от човек, с перфектни мерки, изпълняващ безпрекословно всички желания на собственика и притежаващ 0 (нула) претенции и капризи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че си погледнал доста напред. Прибери си езика и се обърши под брадичката...  :laughing:

 

И все пак аз предпочитам живото месо засега... Няма да влизам в подробности...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Виждам, че си погледнал доста напред. Прибери си езика и се обърши под брадичката...  :laughing:

 

И все пак аз предпочитам живото месо засега... Няма да влизам в подробности...  :grin:

На какво я обърнахме темата, но и аз съм съгласен с колегата. Друго си е да се дърпа от време на време...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък ся къде отиде??? Я кажи бобълхедовете и списанията да ги размъквам ли с мене, че май някъде пишеше, че си действат и в сташа... 

Link to comment
Share on other sites

Навлизам в 18, без куестове все по-бавно се вдига... Сега наблягам на каризма. Трябва лидер да се става... Имам проблем с мунициите... И ми се спи....  :grin:

 

Така ми се струва или след смърт ХР си остава? 

 

================

 

EDIT: И реших да ида в музея - so very fuckin' wrong... Savage Deathclaw... 

Link to comment
Share on other sites

Леко съм запецнал на момента, в който трябва да спася Кент от лапите на Синджин и горилите му. Нямам никакъв проблем с изтрепването на всички гадове, но Кент винаги го отнася и това ме дразни. Пробвах да отстрелям Синджин с усмиряваща инжекция, но нещо не му действа на този идиот или трябва да го уцелиш само на някакво специално място.

Link to comment
Share on other sites

Според това как си се развил, може да е невъзможно да го спасиш (поне според мен).

Аз го направих така: 

 

Hidden в асансьора, без да започвам разговора с него, хедшот ръчно с .50 cal снайпер, после още два хедшота във VATS (с последно ниво на perk Sniper) и смяна на combat shotgun за последната гад.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...