Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

Абе уж го пробвах точно този номер

със стелтбой в асансьора, ама копелето винаги трепе Кент веднага в момента, в който получи първия удар. Останах с впечатлението, че трябва или да го претрепя още с първия изстрел, или просто да го замая с някоя инжекция и след това да го подпукам с тежката артилерия. Обаче и това с транквиланта нещо не става, а уж инжекторната пушка ми е ъпгрейдната на макс (както и всичко останало).

 

 

Едит: Хехехе, разказах му играта! :devil

 

Значи номера изобщо не е да се криеш, а да водиш диалога със Синджин. Като в края му казваш, че искаш да започне трепането с теб и искаш Кент да гледа как ще пречукат идола му Silver Shroud. Така всички горили, заедно със Синджин се нахвърлят срещу теб, при което задачата става piece o'cake. :lol:

 

По-късно ще постна видеото. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A million caps view.  :lol:

 

 

milliondollarview.jpg

 

 

Ето и обещаното видео със спасяването на Кент плюс кратка увертюра с пръскане на тикви в началото (който не иска да се спойлва да не го гледа).

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_5-LEMoSpRk

Link to comment
Share on other sites

Подгонил съм 21... Одеве забелязах, че съм събрал над 100 стима...  :grin:

 

Изтрепах показно всичката сган в Covenant, което обаче тотално ме довърши откъм муниции. Как ще се оправям не ми е ясно...  

 

Кодсуорт толкова много ме обича, че получих перк robot friend...  :moon:

 

=============================================================

 

GW2rviG.png

 

Ъпгрейднат бастун!  :laughing:

 

ozbUi1J.png

 

2otjgQu.png

 

QKXS1cN.png

 

7yka3rK.png

 

============================================

 

Я кажете, след като няма левъл кап - кой докъде е стигнал като цифра? 

Link to comment
Share on other sites

Имам два героя на 52 и един на 64 левъл. 

 

Леко съм разочарован от Survival трудността. От един момент нататък хич не се усеща, почти всичко умира от 1-2 изстрела. Сигурно при не-stealth развитие ще бъде по-различно.

Link to comment
Share on other sites

Имам два героя на 52 и един на 64 левъл. 

Човеко, от къде намираш толкова свободно време за игра? :)

Аз в момента съм с първия си и единствен за момента герой на 51-во ниво. Не знам дали изобщо ще имам време да развивам втори, че и трети персонаж. :lol:

Link to comment
Share on other sites

 Баси, в момента съм влезнал във всички групировки, включително и вездесъщия Институт. Все още лавирам между капките и се правя на ударен, но явно в някой от куестовете ще стане неминуем сблъсък и ще трябва да се взима страна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

В началото ползвах рядко бронята, но след като натрупах сериозно количество fusion cores, вече почти не я свалям. А, освен това бронята ми е модната на макс с всички bells&whistles, та е нещо повече от ходеща тоалетна. :lol:

 

Това го пускаш на хора, които веднъж го унищожиха, друг път приключиха мисиите с него, трети път се чудят :lol:

Тва е за Виден бе лаЙк такъв. Пускам му го щото се е заплеснал по някакви глупави танкове.  :)

Link to comment
Share on other sites

Тва е за Виден бе лаЙк такъв. Пускам му го щото се е заплеснал по някакви глупави танкове.  :)

 

На 200 км съм от къщи бре, мисир! Да не мислиш, че нося и стационарката с мен?!?!? :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Открих, че от heavy machineguns най-доброто и то с много напред е Gatling Laser. С харизмата, която имам един fusion core ми е под 400 caps, което прави под 1 cap на патрон, докато при minigun-а са доста по-скъпи амунициите, а при максимално ъпгрейдване - пак отстъпва на gatling laser. A като го ъпгрейднеш на макс как стапя всичко... не е истина :D

Отделно, последния персонаж съм го набухал с 10 strength, перковете Pain Train, Big Leagues, Toughness - просто спринтирам до гадината и след това го удрям обикновено само веднъж :D

Не знам дали знаете, но може да ползвате html тагове при преименуването на оръжията си. Също така - ако смените оръжието и после се върнете обратно на предното - вече е презаредено. Чета и по други места, че се среща бъга като превключиш на оръжие - да не ти го смени веднага. В такива случаи или отварям VATS (не всеки път работи) или отварям Pip Boy и чакам няколко секунди. Като затворя - обикновено оръжието е сменено. Доста досаден бъг :|

Link to comment
Share on other sites

Един трик относно fusion cores - ако не го оставиш да се изтощи до дупка, можеш да го продадеш на всеки търговец на цената на 100% зареден такъв. Имал съм случаи да пробутам дори fusion core показващ 0/100 (махнат секунда преди системата автоматично да го смени с нов). :)

Link to comment
Share on other sites

Този трик с FC съм го чел на няколко места и всеки път се чудя следното - за какво толкова се харчат капачки, че чак до такива трикове се стига, за да се изкара нещо отгоре? Всеки от героите ми има купчини по 20-30к, просто не виждам за какво мога да ги похарча. Патрони - колкото искаш, стимпакове - колкото искаш, джънк - колкото искаш. А ако имаш развити селища с магазини, тогава съвсем не мога да си представя, че човек може да закъса за капачки.

Link to comment
Share on other sites

Аз засега нищо не съм купувал.... Имам няколко бартера за фиби и толкоз. 

 

Иначе четох за един пиниз, според който на практика може да се сдобиеш със всичко без граници... Някаква тактика с хвърляне на земята, даване заповед на партньора да вдигне и вдигане от героя в точно определен момент. Айтъмът се дублира. Точния текст ми е на домашната машина, не съм го пробвал още... 

Link to comment
Share on other sites

Капачки лично аз харча здраво за материали. Алуминия к'вото и да правя - не стига. Особено ако искаш X01 Power Armor да го дигнеш на макс, че и поддръжка... В по ранния етап на танковия герой беше сериозна криза за пари. Heavy Guns са с нечовешки скъпи амуниции...

Link to comment
Share on other sites

Този трик с FC съм го чел на няколко места и всеки път се чудя следното - за какво толкова се харчат капачки, че чак до такива трикове се стига, за да се изкара нещо отгоре?

Въпрос на принцип - заради тръпката и това, че правиш голяма далавера. :lol:

 

Капачки лично аз харча здраво за материали. Алуминия к'вото и да правя - не стига. Особено ако искаш X01 Power Armor да го дигнеш на макс, че и поддръжка... В по ранния етап на танковия герой беше сериозна криза за пари. Heavy Guns са с нечовешки скъпи амуниции...

Алуминия и при мен е кът и се налагаше да го купувам чат-пат, но напоследък май и това почти не правя, защото явно повечето оръжия, които събирам по пътя се оказва, че съдържат доста алуминий при скрапването им. Дори се чудя дали изобщо да вдигна последната степен на local leader и тогава да видя как ще се отрази трика с магазините, но определено капачките не са нещо толкова нужно от един момент нататък и май ще го пропусна този пърк.

Link to comment
Share on other sites

Алуминиеви консерви и подноси има за целия китайски народ :) Ако случайно нямате второто ниво на Scrapper, задължително го вземете.

 

Като стана дума за Gatling Laser - колкото и да стрелям и презареждам, броят на FC никога не спада. Или е бъг, или "енергията" се разпределя между всички налични FC.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...