Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

Искап да кажеш, че не трябва да ги слагам преди да съм приключил ли? 

Искам да кажа, че си несериозен. :P Иначе май DLC-та стават достъпни горе-долу от 30 ниво нагоре или нещо такова.

Аз приключих с всички мисии на всичко, което можеше да се свали, докарвайки го до 100-ия левъл и вече се прехвърлих изцяло на Doom. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Никакво време за играене нямам. Аз се чудя ти откъде го намираш, уж ходиш на работа и прочее...  

Link to comment
Share on other sites

Никакво време за играене нямам. Аз се чудя ти откъде го намираш, уж ходиш на работа и прочее...  

Ами работата е 8 часа, пък денонощието 24, кое не ти е ясно? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Онзи ден видях, че са излезнали още два DLC уъркшопа и ги свалих, като отново съм на вълна Fallout след няколко месеца прекъсване. С тия уъркшоп добавки могат да се правят уникални неща, например цели заводи с поточни производствени линии. Още не съм пробвал и добавката за ловене на зверове и организиране на бойни турнири. Изобщо баси и уникалната игра е това, ще стане почти година откакто излезе и продължавам да се кефя максимално на всичко! :punk :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Баси, що не играете DLC-тата бе? С последното могат да се правят уникални идиотщини, като това от клипа според мен печели голямата награда. :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=m59vc77hp6Y

Link to comment
Share on other sites

Играем ги, бе :) Мен лично workshop DLC-тата не ме вълнуват, но другите три ми харесаха. Nuka World не можах да го подкарам известно време заради проблем с някой мод, въпреки че затрих всички модове и преинсталирах. В крайна сметка намерих един мод, който напълно заличава всички други модове, и така проблемът беше решен. Go figure :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам, като стана въпрос за модове - от днес ми се иска да го на*(§$%§€**)(№$%§€@)*$№ на идиотите от Сони! Точно вчера Бетесда затриха цялото съдържание за PS4, заради спора със Сони и идиотските им изисквания. Май ще минавам на XBOX, адски ме нервираха говедата! :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Шеметите от Бетесда най-сетне пуснаха модовете за PS4 с новия ъпдейт, който току-що свалих. Разбира се модовете са с идиотското ограничение за липса на външно съдържание, наложено от кретените от Сони.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Бахти. Няколко пъти се насилвах да я започна тази игра и все я зарязвах, понеже според мен... това е възможно най-слабата част. Сега обаче поради тоталната липса на какво да се разцъква (последните две фаркраища дори не мога да се прегнуся да си ги инсталирам), фанах да я карам, та до някъде я докарах. В следствие на което, имам питанка. Има ли смисъл да се строят капани и какъв е той, освен дето качва сумата на защитата в селищата? Имам и втора питанка - Има ли мод, който да позволява при скрапване на ненужни оръжия да се получават не само стомана, дърво и пластмаса, а и търкала, кристали, платки и прочее съставни части?

Link to comment
Share on other sites

Много си зле, мисир. Уникална е "тая част". Не - не строй капани - залагай картечници от съответните видове по границите на селището. Ако си по-кадърен, ще видиш и откъде идват обичайните атаки. Не е задължително. Осигурявай ток и бухай картечници.

 

Не - чийтове биха били това, не модове. Всеки скрап си дава съответните материали.  

Link to comment
Share on other sites

Даа, ве... Интересно как при скрапване на лъчеви оръжия се получава само пластмаса и желязо или пък от минигън, само желязо? Ай сиктир! Както вече казах, изключително смотана част, ама поради липса на нещо зарибително в момента, давам и шансове ден за ден....

Link to comment
Share on other sites

Ся... тука поне още трима ще ти обяснят какъв мисир точно си и колкое велика играта, но да кажем, че заради твоите критики авторите ще се самозаколят. За чий чеп какво ти трябва и да не би да си решил, че още в началото ще добиеш статус на баш Мисир? Тва да не ти е Булфорум? 

 

Link to comment
Share on other sites

Оффф.... Мноо си зле, чеСно!

 

П.п. А когато излезне и петицата, може и да и погледна трейлъра, но едва ли ще си хабя дисковото пространство...

Link to comment
Share on other sites

Оффф.... Мноо си зле, чеСно!

 

П.п. А когато излезне и петицата, може и да и погледна трейлъра, но едва ли ще си хабя дисковото пространство...

 

Виж сега, ти винаги можеш да пипаш меча.... Това не е мой проблем... Великите са ВЕЛИКИ. 

Link to comment
Share on other sites

Всъщност, четворката е по-добре от оная повърня тройката.

Но по мое ЛИЧНО мнение, доста отстъпва на Ню Вегас (която се получи като отделна част със суматите си ДЛЦ-та, ако и да се води още 3). Някак не виждам нищо ново (елементът със селата и строежите е нужен колкото втори чифт топки) и като цяло са взели идеите и повечето ключови персонажи от Ню Вегас, напудрили са графиката и са ги каращисали на една нова локация. Като са успели да въздигнат елементите на мудност и скука от тройката на едно ново, доста по-високо ниво. А този конзолен интерфейс..... Син да му се роди на идиота, дето е решил, че трябва да бъде такъв, зет да му доведе! А, да... Май не сещам и за друга игра, на която да ми се е налагало да и пиша из конфиг файловете, за да мога да и балансирам шибаното движение на прицела по хоризонтал и вертикал.... Като цяло - Идилия :))

Link to comment
Share on other sites

Но по мое ЛИЧНО мнение, доста отстъпва на Ню Вегас (която се получи като отделна част със суматите си ДЛЦ-та, ако и да се води още 3). Някак не виждам нищо ново (елементът със селата и строежите е нужен колкото втори чифт топки) и като цяло са взели идеите и повечето ключови персонажи от Ню Вегас, напудрили са графиката и са ги каращисали на една нова локация. Като са успели да въздигнат елементите на мудност и скука от тройката на едно ново, доста по-високо ниво. А този конзолен интерфейс..... Син да му се роди на идиота, дето е решил, че трябва да бъде такъв, зет да му доведе! А, да... Май не сещам и за друга игра, на която да ми се е налагало да и пиша из конфиг файловете, за да мога да и балансирам шибаното движение на прицела по хоризонтал и вертикал.... Като цяло - Идилия :))

 

Ти си определено нек'ъФ уникум, честно... Ми не се мъчи тогава бе, джанъм, uninstall, както често съветвам пишман танкистите с вакли псувни... Що си създаваш явен дискомфорт? Видно е - тая работа не е за тебе. 

Link to comment
Share on other sites

А ти що не вземеш поне един път да не се почувстваш като лично посочен? И да ни спестиш по този начин ръсенето на, ъъ..., мъдрости, в качеството ти на вечната последна инстанция.

Като чета ламерските ти въпроси за ДЛЦ-тата по-напред в темата, ми става очеизвадно ясно колко и дали си играл някоя от предните части на тази игра. Така че, напълно разбирам хайпването и акането на небесни дъги от твоя страна. Изиграй тройката (няма да те карам да го правиш с по-старите части, че ще ти дойдат прекалено архаични) или поне Ню Вегас с всичките им ДЛЦ-та и тогава лей акъл по темата.

Link to comment
Share on other sites

Изиграл съм всичко де що има да се изиграва БЕЗ тройката, ламер некадърен, и то в ония години, когато беше революция. Лей "акъл" сега колкото искаш. И няма да ми даваш наклон, капиш? Поне питай първо - ей тъй, от куртоазия.

Пак повтарям - като толкова не ти харесва - UNINSTALL 

Link to comment
Share on other sites

Офф... Този път няма да ти падам до тона, така че, дишай спокойно и бъди съвършен в съвършенството си ;)

 

П.п. И недей да мажеш бе, момче! От това става само още по-нацапано и смърди повече.

Link to comment
Share on other sites

Туй наскоро го казах на един мазач, но ти да се опитваш да го казваш на мен на точно тая тема е като аз да ти обяснявам как да обслужиш конвектомат.... Та трай - ТУКА поне трай - моля те. Че цапаш мощно иначе.  

Link to comment
Share on other sites

Общо взето - да. Аз продължавам да харесвам повече двойката, отколкото напудрените бетесдки продължения...

 

Пропуснал съм тоя пост ...

 

Напълно разбираемо - те нямат нищо общо, дето се вика... Походовата игра иска твърде много мислене - "ходи и стреляй" - не чак толкова... Познай кое е по-популярно. 

 

Ако трябва да съм откровен обаче, признавам си, че всякакви ограничения на движението ме подлудяват. Спомням си UFO - не можа да ме грабне и това си е... Fallout обаче - толкова велика, че дори не забелязвах ограниченията в движението...  

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...