Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Аз пък бях в странство, само видях, че се активира. Ще изчакам да пуснат промените за survival mode и ще започна на чисто с нов герой.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, току-що го свалих. Бая DLC е, около 1.2GB (за PS4). Хубавото е, че както и очаквах, мисиите директно започват в самата игра (там до където си стигнал в момента, а аз съм на 93-ти левъл). Не знам как би било ако си в началото на играта, дали и от кое точно място се появяват мисиите на DLC-то.

Още в самото начало се сблъскваш с новите елементи - някакви яко моднати изперкали роботи (но благодарение на събрания арсенал в 93 ниво не ми се опънаха изобщо). След изтребването на първите гадове се сдобиваш с нов компаньон - отново робот, този път яко модната версия на Asaultron, която се казва Ада (единствения оцелял от нападнатия караван) и е собственост на някакъв техно гений Джаксън, който е ликвидиран заедно с всички останали при нападението от роботите-гадове. Та в общи линии Ада разказва накратко историята за изперкалите роботи, които се водят от някакъв Mechanist, който в крайна сметка трябва да се ликвидира!

 

Според мен нещата започват много добре, яд ме е, че нямам много време за игра, мамка му.

Link to comment
Share on other sites

The Mechanist е персонаж от тройката и е обзет от манията да създава бойни роботи (като самият той се облича като такъв, иначе е човек), с които да охранява от мутирали гадове поселището си. Само че в откачеността си стига до там, че с параноята си започва да тероризира собствените си съграждани. Антагонист му е The Ant queen. Тя пък е гениална, но побъркана биоложка, не по-малко вредна от механика за поселището. Имаше интересна мисия с тях. (в тройката) :))

А ДЛЦ-тата един път свалени, можеш да ги започнеш от всеки левел... Стига да ти стиска и да имаш достатъчно време за губене.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му, пак ще се осъмва. :lol:

 

ПП. Вече мога да си правя много яки бойни роботи с една камара защити и зверски оръжия! Всеки такъв робот може да се ползва и за компаньон (носят страшно много джънк при подходящ ъпгрейд), но пък иначе е чудесна добавка към отбраната на всеки един сетълмънт. :punk

Link to comment
Share on other sites

Егати, това DLC зацикли точно на финала. Нещо сбъгясано трябва да е, но не ми се рови да търся в момента.  :wtf:

 

ПП. Егати и засраното DLC, майна! Няма НИКАКВА възможност за излизане от идиотската ситуация на финала. Цикли като засрано - никакъв шанс да говориш с Механиста, макар и смотаната игра да показва точно това, както и всички изходи от залата на Механиста са безвъзвратно затворени. Демек, ако нямаш някакъв запис отпреди влизането, просто губиш цялята история на DLC-то. Да им го натаковам на Бетесдата, утре им пращам един гневен имейл и ще си искам 10-те кинта обратно. :devil

Link to comment
Share on other sites

И аз доста обикалях в залата като муха без глава, но в един момент Механистът се активира. Не знам какво точно направих, малко преди това бях вкарал Ada в работилницата да й сменя нещо. Друг е въпросът, че последният робот ме гътна и пак трябва да влизам отначало. Липсата на Quicksave е голям шит, ще пробвам още веднъж и вдигам ръце от Survival.

Link to comment
Share on other sites

И аз доста обикалях в залата като муха без глава, но в един момент Механистът се активира. Не знам какво точно направих, малко преди това бях вкарал Ada в работилницата да й сменя нещо. Друг е въпросът, че последният робот ме гътна и пак трябва да влизам отначало. Липсата на Quicksave е голям шит, ще пробвам още веднъж и вдигам ръце от Survival.

Ами аз прикллючих с абсолютно всички роботи,

 

а смотания Механист повтаря два-три лафа до замайване и в момента единственото, което става е тия високоволтовите разряди от тавана пускат по-една две мини на земята и чат-пат два гърмящи варела и всичко цикли до замайване. Опитвам се по всякакъв начин да го накарам идиота да ми обърне внимание, но не става. Понеже съм с джетпак, мога спокойно да се кача на една козирка точо срещу него и тогава се активира опцията за диалог с Механиста, но говедото не ще да отговаря по никакъв начин. Иначе пробвах какво ли не, гърмях по абсолютно всичко с нюкове, но без никакъв резултат. Механиста си цикли като развален грамофон и това е.

 

Link to comment
Share on other sites

Аха, още не съм стигнал до този момент. Сега ще се връщам чак в Sanctuary да си взема бронята, че без нея е голям зор, в такова затворено пространство само със stealth не става. После ще докладвам дали и при мен има такъв бъг.

 

Edit: Всичко мина наред.

 

 

След като избих достатъчно роботи, токът спря и се появи диалог с Механиста. Убедих го да слезе да се разберем като мъже. Реших да събера всичко от пода, преди да приказвам с него отново, което явно го подразни и стана агресивен. Ada го нацели с мощния си лазер на главата и това беше.

 

 

Като цяло не съм доволен от това DLC. Куестът беше доста кратък, а за роботите не ми пука особено, тъй като играя без компаньон.

Link to comment
Share on other sites

Edit: Всичко мина наред.

 

Мдам, при мен е 100% бъг, мамка му.

 

Гледах в тубата някакъв клип как при последните няколко бройки останали роботи за трепане, мейнфрейма почва да брои, че остават десетина процента от пауъра и накрая претрепвайки последния робот всичко угасва. При мен няма такова нещо. След последния претрепан робот нищо такова не се случва и просто зацикля.

 

Като ми остане време ще им тегля майните. Проблемът е, че така ми се затриха някои важни неща от преди DLC-то още, защото не съм правил други записи освен quicksave. :evil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тези дни имах малко свободно време и намерих начин да се преборя с идиотския бъг. Значи махнах DLC-то и пуснах играта, задавайки да продължи от мястото на запецване (което естествено е в DLC-то). Разбираемо играта измрънка нещо и ме изхвърли в Sanctuary-то без да прецаква нива и други подробности (включително и събрания джънк до момента). След това инсталирах наново DLC-то и го почнах отначало, този път минавайки го скоростно и без появяването на идиотския бъг, демек успях нормално да го завърша. При първоначалното изтриване на DLC-то обаче си изгубих X-01 пауър армора с всички модове, защото бях го оставил в бърлогата на Механиста, докато се мотаех сумати време да търся изход от идиотския бъг и за да не хабя излишно фюжън енергия. Чак когато преинсталирах всичко, се сетих, че съм го забравил. Загубата обаче не е фатална, защото точно по пътя към бърлогата на Механиста на едно от местата се намира именно пълен комплект X-01, който само трябва да се модне. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако ми остане време ще постна някое и друго видео какви непревземаеми бетонни крепости съм направил от сетълмънтите в Commonwealth-a. А сега след това DLC вече ги оборудвам и с бойни роботи.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

И 19 юли да е, нямам никакво време за игра... Даже съм забравил на кой левъл прекъснах, 51 или нещо такова... Трагедия... 

Link to comment
Share on other sites

Far Harbor ми хареса. В началото атмосферата ми се стори прекалено мрачна, особено след преиграването на изключително пъстрия Witcher 3, но постепенно се потопих в мъглата :)

Link to comment
Share on other sites

Far Harbor ми хареса. В началото атмосферата ми се стори прекалено мрачна, особено след преиграването на изключително пъстрия Witcher 3, но постепенно се потопих в мъглата :)

Аз имах неблагоразумието да си купя Doom точно когато стигнах средата на Far Harbor, но сега се върнах обратно да си доиграя DLC-то. Изобщо Бетесда извадиха уникално яки игри напоследък и направо се виждам в чудо кога да ги играя. :lol:

Far Harbor определено ми харесва, направили са доста свежи въведения в играта (симулацията на паметта на Дима е много свежо хрумване). Другата уникална придобивка ми е компаньона от Automatron - Ада, модван до максимум. Обикалям Far Harbor с този боен робот, който е оборудван с много сериозен арсенал и на всичкото отгоре носи НЕОГРАНИЧЕНО количество джънк или поне до този момент обикаляйки половината Far Harbor и събирайки всичкия джънк по пътя не съм му стигнал все още максимума на товароносимост. :punk

 

ПП. Тази вечер имах малко свободно време и довърших Far Harbor-a. Много яко DLC съвсем в духа на играта с интересни моменти. Голямата далавера в случая е, че може да се прокарват supply lines между сетълмънтите в двете карти, което свързва всичкия джънк по всички възможни места! :)

Link to comment
Share on other sites

Мисире, за кво ги сваляш тия DLC-та, като още основната игра не си минал? :lol:

 

ПП. Започнах Far Harbor-a! :punk

 

Искап да кажеш, че не трябва да ги слагам преди да съм приключил ли? 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...