Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Роботката ми обича да си почива в небрежни пози, когато приказвам с някой или върша някаква друга работа, която не я засяга. Понякога дори кръстосва крака директно на земята. Тук се отпуска небрежно в офиса на Пайпър. Изобщо пичовете от Бетесда са отдали изключително внимание на такива дребни детайли. Понеже вече стана ясно, че съм екипирал мацката с доста ефективното оръжие режеща точилка, та много често преди предстоящ бой тя има навика да си разкършва рамото в лека загрявка преди мелето (в началото на видеото на забавен кадър, след което следва показно чупене на врат докато аз се добирам до въпросната гад единствено за контролен изстрел).  :lol:
 
sofarelaxing.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=Nu5UIDKNSvE

Link to comment
Share on other sites

Да, но съм убеден, че съм го виждал преди 2015, както е посочено на горната. В крайна сметка няма значение, илюстрираната ситуация е забавна и наистина ми се е случвала неведнъж :D

Link to comment
Share on other sites

Забелязах няколко дразнещи неща и бъгове, освен идиотизма при мятане:

 

1. При убиването на Swan, освен че можех да си пусна песента 100 патрона, че някъде толкова отидоха, след един продължителен танц между нас двамата, той в един момент просто сякаш блокира зад тарабите. Аз пък заех една отлична позиция, в която бях недостижим за него и камъните му и просто презареждах... Може да е било късмет, но ми се струва, че по-скоро беше грешка на играта.

 

2. Зачестяват случаите на бъгясване при попадане и стъпване на определени места. Забелязвам "залепване", "левитация", понякога блокиране... Засега не ми се е налагало да лоудвам, но определено е силно досадно... 

 

Fashionably stupid....

 

viRhN9G.png

 

KpSqdMT.png

 

ycQbfMt.png

 

КОЛОМБО:

 

s53FGgG.png

 

F51rHYa.png

Link to comment
Share on other sites

Уви, случват се такива неща. Примерно някой супермутант стреля, стреля и по едно време заспива на място. Или пък да заседнеш в някакъв малък процеп - с quick travel се излиза, но ако има противници наблизо - reload. Неприятно е, но не е болка за умиране, особено ако си отделил един пръст за периодично натискане на F5 :)

 

 

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Няма начин без бъгове, но до този момент не са ме дразнили толкова. Има и някои готини бъгове - понякога поредната гад в далечината, която със сигурност не съм доубил (поне според показанията на "здравословното състояние") в един момент се оказва, че сама си е пукнала (може би от раните си). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако заседнеш някъде - отваряш конзола [`], пишеш tcl и ставаш дух - излизаш си, после пак tcl и всичко по старому.

Мдам, само ако играеш на PC обаче. За гейм конзола забрави.

Link to comment
Share on other sites

Днес по някаква странна причина се нагледах на бъгове и щуротии в играта.... една крава ми е влезла в банята на къщата - не знам как, нито знам как ще да излезе... Чинела беше това:

 

YgQ9B1B.png

 

================

 

Too sexy for my car.... 

 

CP2Wbv5.png

 

IIETYpB.png

 

dlQ0UnC.png

 

7qyD9j1.png

 

====================================================

 

За любителите на заснемането - днес разбрах как може да се ползва камерата свободно. В конзолата се пише TFC 1. TM пък скрива менютата и хъба. С повторно написване се възстановяват. Ето едно селфи с тая опция и ъпгрейднат ... бастун :laughing: :

 

7vAHNBR.png

 

========================

 

Няколко неща, които за мен за ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ в играта:

 

1. Трябва да се позволи в собствените ти селища да можеш да обличаш и въоръжаваш хората. Абсолютно задължително според мен.

 

2. Трябва да се поработи малко върху строителството - обзавеждането е добре, но строителството на къща прилича на кошмар. Все още не смея да опитам с парчотии. 

 

3. Задължението да излезнеш на открито за FAST TRAVEL си е жив идиотизъм, предвид колко време губим в клошарство и без това... Кому пречи да става отвсякъде?  

Link to comment
Share on other sites

1. Можеш. Просто говориш с тях, отваря се обичайното меню за прехвърляне, даваш им каквато екипировка поискаш и после с бутона "Т" им казваш да я ползват, също както при компаньоните.

Link to comment
Share on other sites

Днес по някаква странна причина се нагледах на бъгове и щуротии в играта.... една крава ми е влезла в банята на къщата - не знам как, нито знам как ще да излезе... Чинела беше това:

Хахаха, виждал съм крави да влизат в къщи (май дори е невъзможно да се изгонят от там освен ако сами не пожелаят да си излязат, не знам как е с трепането, но дори и да я отстреляш, няма как да я махнеш от там), но това да се качи на покрива направо кърти мивки. :lol:

 

 

1. Трябва да се позволи в собствените ти селища да можеш да обличаш и въоръжаваш хората. Абсолютно задължително според мен.

Ти явно си пропуснал кадрите с това как съм облякъл и въоръжил роботката ми. Същото е и с останалите, всички поддържат "trade" опцията, с която става далаверата.

 

 

ПП. Малко тематични картинки. :)

 

След поредната кървава битка:

bloodybattle.jpg

 

Майсторлък на оръжия:

weaponcrafting.jpg

 

След тежка битка се полага и подходяща почивка:

resting.jpg

 

 

Събуждане след мога да гадая само какво. :lol:

wakeup.jpg

 

 

На кафе:

coffeebreak.jpg

 

Чудя се дали да не отворя тема "най-секси дупе в игровия жанр".  :lol: 

Fallout_4_20151210224805.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Можеш. Просто говориш с тях, отваря се обичайното меню за прехвърляне, даваш им каквато екипировка поискаш и после с бутона "Т" им казваш да я ползват, също както при компаньоните.

 

За прехвърлянето с трейд знам още от самото начало, но за Т съм пропуснал.... Ей ся глей кво стаа!!!

 

Между другото аз така и не се разделям с Кодсуорт, някак сърце не ми дава...  :grin:

 

===============================================================================

 

Момчиле, започвам да се притеснявам за сексуалната ти ориентация!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

=============================

 

Снощи смело подкарах 17, продължавам упорито да се боря на SURVIVAL, въпреки засраните статс... Кодсуорт остава безценен за мен, тъй като винаги е отпред в боя, а аз съм съпорт юнит... Вероятно това има нещо общо с факта, че ме убиват мухи и комари...  :laughing:

 

И въпреки това не свалям едни бейзболни одежди и пауър армора ми си седи окачен в гаража.... 

 

==================================

 

K6ecIIX.png

 

AwsmK6I.png

 

JUzb0U8.png

 

BOY GEORGE!

 

3C1TlN1.png

 

YKAIsTn.png

Link to comment
Share on other sites

Между другото аз така и не се разделям с Кодсуорт, някак сърце не ми дава...  :grin:

И на мен не ми даваше сърце да го зарежа завалията, но синтетичната мацка Кюри освен всичко друго е на порядък по-ефективна в боя, особено като я екипираш с някоя сериозна резачка плюс допълнително подходящ армор.

Между другото за каква сексуална ориентация намекваш, след като Кодсуърт е пич, а Кюри е мадама, при това доста сексапилна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някак си не се заглеждам по задните части на Кодсуорт, не ги намирам за секси и не фантазирам какво става преди събуждане....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някак си не се заглеждам по задните части на Кодсуорт, не ги намирам за секси и не фантазирам какво става преди събуждане....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Ъъъъъ, някак си не съм аз този, който пуска картинки на героя си в роклички. :lol: :effemine3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...