Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Момци, с доста голямо закъснение отидох да убивам Синджин и заварих Кент Конъли мъртъв... Някакво значение има ли това?  

Явно много си се мотал, мисире, та на Синджин не са му издържали нервите да те чака. :lol:

Иначе аз Кент повече не съм го засичал след спасяването та явно няма някакво значение. По-назад бях пуснал един клип как точно става номера с трепането на Синджин и спасяването на Кент.

Link to comment
Share on other sites

Странно - срещам се с Ханкок уж да взема награда, нищо не става... Само това ми липсва - бъгав куест...

 

ЕДИТ: Определено е бъгав - трябва да направиш кретена да е с теб, че да си вземеш наградата... 

Link to comment
Share on other sites

Ще трябва да ги съдя тия... Не мога да спя, наскоро сънувах няколко от проектите си...  :laughing:

 

Някой да ми каже какво се случва като се стигне макс на SIZE измерителя на населено място... Ако ми спрат строежите - ще има изнасилвания... 

Link to comment
Share on other sites

Голем мисир си, това ограничение може да се преодолее с един трик показан в долния клип. Аз не съм го пробвал още обаче, макар и по едно време да бях почнал мащабни строежи с бетонни стени (хинт: бетона е доста евтин). :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TszQTVO6KpU

Link to comment
Share on other sites

Аз не искам трикове, мисир, иначе отдавна Борис каза, че има и мод, който премахва лимитите. 

 

Иначе с тоя човек сме абсолютно на едно и също мнение! Отгоре на всичката красота подобни идиотщини са пълна простотия!!!

 

EDIT: Още една тотална идиотщина - пълна подигравка с гранатомета като оръжие. Редом с некадърното хвърляне са...

Link to comment
Share on other sites

Гранатометът, автоматичните гранатомети и метателните оръжия (всякакви гранати, копия, брадви и прочее) са си кенеф в цялата поредица!

Link to comment
Share on other sites

Вече цяла седмица не съм играл Fallout. Сигурно идва края на света. Между другото днес умрях от смях при последната визита в командировката ми, един от тамошните колеги беше стоварил огромен куп с пластмасови капачки от Кола в еддин кашон до бюрото си. Още като го видях и прихнах да се смея, а той ми вика - не се смей, това е убиеца на "Биткоин". После ми сподели, че нарочно си бил направил този експеримент, защото по реакцията веднага си проличавало кой е в час култовата игра.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Прекрасен мод за феновете на Settlement Building: 

(започва от 11:05)

 

Една от основните причини да не се задълбоча в строенето е това, че колкото и да се стараеш, винаги ще има порутени сгради и боклуци, които не можеш да рециклираш. Е, вече може :)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Днес сутринта мишката ми най-после успя да ме изнерви да такава степан, щото да я счупя. просеше си го отдавна. И все пак е тотален герой - Лоджитек за 12 лева да изкара с години при мене си е събитие...

 

Останал без десен бутон (след стабилен тукат връз него) ми стана някак трудно да се прицелвам  :grin:

 

По обед в Университета стигнахме до момента, в който ако изпълня заръката им ще стана враг със Стоманените и прекратих временно разходките там. Изключително шоу се получи при куеста с 4-те синта, където при Бъкър Хил попаднах в зверска битка мижду синтове, железничари и местни едновременно като ... никой не стреляше по мен...  :laughing:

 

Захванах се с тенекиените глави, като тази вечер се нагледах на бъгове, особено  около очистването на форт Стронг... Машината, която трябваше да ме кара, се оказа паднала на земята под големия кораб и чак след пълен рестарт на играта се качи обратно горе... Ще изпълня каквото мога и за тия келеши, но подозирам, че скоро с някой от големите ще си сменяме шапките... 

 

За десерт докарах пауър армора изцяло до модули Ф. Утре ще се занимавам с допълнителни екстри по него. 

 

=========================================================

 

General Specific Man:

 

QoeeS28.png

 

B7pDioh.png

 

ObzjY6F.png

 

OTlRbyL.png

 

Някой намерл 6 кега под развалините... 

9ZVp8F8.png

Link to comment
Share on other sites

Аз защо си мисля, че железничарите и синтетичните би трябвало да са дупе и гащи, като архи врагът (за железничарите) се явява Дъ инститют? Или поне в тройката (когато започват податките за сюжета на четворката) е заложена подобна линия....

Link to comment
Share on other sites

аз превъртях отдавна мейн куеста, има ли смисъл да продължавам да играя след това?

 

Трябва да си като нас малко не добре в главата, за да се заровиш стабилно в играта... :grin:  

Link to comment
Share on other sites

аз превъртях отдавна мейн куеста, има ли смисъл да продължавам да играя след това?

Хехе, ако си достатъчно луд като нас, може да задълбаеш нон-стоп. Майтап, ама аз вече втора седмица не съм барал играта, макар и да зарязах доста мащабни строежи по средата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...