Jump to content
BulForum.com

Godfather

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Досущ като върховния духовен водач, аятолаха на Иран, въведох задължителен дрес код за жените в подопечните ми територии и сетълмънти. Само разликата е, че докато дрескода на онзи с чалмата е максимум покритие, при мен е точно обратното - минимум такова. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Егати, много идиотски бъг. Понеже съм тръгнал да обикалям всяко кътче от open world-a и попадам на някои пропуснати локации като Covenant. Обаче се оказва, че след като съм приключил всички основни мисии, някакъв смотан бъг специално в PS4 порта прави така, щото основната фигура в този специален сетълмент Honest Dan да изчезне без причина. Всички идиоти в сетълмънта ти говорят разни глупости за него, но пича го няма НИКАКЪВ, а точно той дава един страничен куест на име "Human Error". Без него нищо не става - без проблем откривам една тайна дупка, която е основата на куеста и там всички реагират като идиоти, например охраната вместо да почне да те стреля, реагира само с лафове от типа на "Oh stranger, you shouldn't be here", "Hello stranger" и т.н. без абсолютно нищо друго. А шматката, която уж трябва да спася, затворена в някаква клетка, повтаря като малоумна една и съща фраза и не мърда от вече отворената клетка. Супер идиотщина. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е та то аз баш този съм го минал мнооого отдавна, вече не помня кога даже. Идеята е Covenant да стане твое село, как може така да го изтървеш, мисир. :laughing:

 

В тоя ред на мисли, някой друго открил ли е в шибаното Glowing Sea offmap:

 

YKzck77.png

 

Реактора:

 

kdKMgvi.png

 

Тайната подземна база:

 

41xs9pg.png

Link to comment
Share on other sites

Е та то аз баш този съм го минал мнооого отдавна, вече не помня кога даже. Идеята е Covenant да стане твое село, как може така да го изтървеш, мисир. :laughing:

 

В тоя ред на мисли, някой друго открил ли е в шибаното Glowing Sea offmap:

Мисире, то това не е кой знае какъв проблем да го пропуснеш, след като няма никаква връзка с основните мисии. Ти случайно си го нацелил или просто обикаляш безцелно всеки квадратен метър на open world-a.

На въпросното място в Glowing Sea тепърва имаш да откриваш един важен обект от основната мисия, който се казва Rocky Cave (долу вляво почти по диагонала от ръба на картата, там има един "леко трансформиран пич" свързан с Института). Освен това още малко по-надолу и доста по-вдясно има един Sentinel Site. Дерзай. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че съм открил The rocky cave, иначе няма как да намеря Института. Не се вижда в кадъра просто. Виж това надясно не съм го видял. 

 

То по принцип и половината игра може да пропуснеш, след като не е свързано с основните мисии, мисир...  :grin:

 

Нищо случайно не съм нацелил, още в началото ме пратиха по някаква причина в The Covenant, вече съм забравил как точно стана... 

Link to comment
Share on other sites

Нищо случайно не съм нацелил, още в началото ме пратиха по някаква причина в The Covenant, вече съм забравил как точно стана... 

Някакъв мисир, който не е част от кампанията случайно те е пратил там. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисире, а случайно минал ли си куеста с хлапето в хладилника?

 

Иначе смятам вече да приключвам с играта. 89 ниво, горе-долу всички куестове (без някои на Института, очевидно защото го взривих, както и без описания по-горе идиотски бъг). А, свалих и всички мацки, те са само три де (shame on you Bethesda), роботката Кюри, ирландската наркоманка и биячка Кейт и устатата журналистка Пайпър. Номера е като движиш с поредната, да не се заиграваш с някоя от другите (аз затова ги "разселвам" в различни сетълмънти). :lol:

 

Между другото Пайпър има най-големия (или да го кажем по-културно най-пищния) задник от всички мадами (включително няколкото типажа сетлърки от колониите):

piper.jpg

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, почвам да се притеснявам за тебе....  :grin:

 

Аз пък снощи къмто 3 и половина официално станах артилерист  :laughing:

 

=======================================

 

j5zej3e.png

 

u43nWrb.png

 

dr6q3P3.png

 

cCCQhQ2.png

 

x91xQZh.png

 

====================================================================================================

 

Няколко кадъра извън модния подиум:

 

Гледка от Замъка

 

mvBczFa.png

 

A crippled glowing one (и ние ги владеем тия  :grin:), но не можах да се снимам като хората, защото не оцелява достатъчно дълго, че да позира...

 

ISyFDsW.png

 

Леко съм се натоварил....

 

iqn91ZG.png

 

Селски събор с крави!

 

DXX6cRC.png

 

На опашка за бира и кебапчета!

 

thVfd69.png

Link to comment
Share on other sites

Гледам още не си взривил дирижабълчето на металното братство. Не забравяй за кожухчето на баш боса или поне вземи си намери свястен пауър армор - пълно е с такива навсякъде. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тях изобщо не ги ебавам още, защото куестовете за техника и прочистване са безкрайни и не мисля да ги губя. 

 

Сега след като завладях замъка и убих тая гнас кралицата, която бъгаво ме плюеше на разстояние един рекън макс зуум, започнах да се сдобивам с населени места едно след друго... Не мога да смогвам. Тая игра ако трябва да я направя така, както искам и е планирано в главата ми, ще трябва още 3-4 месеца само да строя...  

Link to comment
Share on other sites

Хах, ти чак сега ли се сблъска с кралицата? Аз от един момент нататък почнах да трепя по 2-3 на сеанс, защото или ще ми се появи някъде из бреговете, или ще трябва да ходя да спасявам постоянно един сетълмент в тресавище, където винаги се появява това чудовище. С ъпгрейднати на макс пушкала обаче това не е особен проблем. То и при останалите гадове е така, с вдигането на нивата стават все по-злобни, като напоследък всички мутанти например, които трябва да разчиствам са все от Legendary Warlord нагоре.

Между другото, всяка основна групировка дава безкрайни и повтарящи се куестове. Както вече бях споменавал, след разчистването на братството на металните идиоти и Института, останах с The Minutemen и The Railroad, като и двете фракции постоянно ръсят куестове без спиране. Аз иначе нямаше как да мина през всички компаньони и компаньонки заедно с личните им куестове. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Полудявам!!!

 

"find virgil in the glowing sea"

 

Убивам го и той пак става и ме трепе. И пак и пак...Нищо друго не мога да направя. 

Link to comment
Share on other sites

Човече, защо искаш да убиеш Върджил? :JC_golly:

 

ПП. Същото е и с мутанта Strong. Аз първия път, преди да ме пречука, не забелязах, че не е като другите мутанти и почнах да го гърмя яко, дори и след като няколко пъти се съживяваше и продължаваше да ме трепе. :lol:

 

 

ПП2. Най-важното за един хепи сетълмънт: електрификация (без съветска власт), клиника, бар и предизвикателни мадами. :woot

 

sanctuaryhills.jpg

Link to comment
Share on other sites

Полудявам!!!

 

"find virgil in the glowing sea"

 

Убивам го и той пак става и ме трепе. И пак и пак...Нищо друго не мога да направя. 

 

Върджил е персонаж, с който трябва да говориш, човече!  :laughing:

 

======================

 

Момчиле, кефиш, хахахаха

 

Аз съм с постоянен недостиг на стомана... Не знам какво ще правя. Накрая ще видя койе тоя мод дето маха строителните граници и ще претопя дещо коли и камиони има в The Commonwealth  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е как може да ти липсва желязо, като то е един от най-разпространените елементи бе мисире? Ти свърза ли си всички сетълмънти в една единна мрежа? Въпреки масовото строителство, в момента имам хилади единици желязо, защото скрапвам на поразия всичко, което е ненужно. На един остров имаше тонове желязо за скрапване. Да не говорим за трофейните оръжия. Между другото, скрапването на оръжия с подходящия пърк е изключително полезна далавера.

Link to comment
Share on other sites

Аз айтъми не съм скрапвал - признавам... Карам го на джънк... А защо не ми стига - ще дойде време да разбереш.... Сега е рано да показвам.... 

Link to comment
Share on other sites

Човече, защо искаш да убиеш Върджил? :JC_golly:

 

 

Що, щото ме стреля! Ама явно аз съм почнал с лошото... 

 

 

Върджил е персонаж, с който трябва да говориш, човече!  :laughing:

 

 

 

Мда, разбрахме се най-накрая. Но трябваше да се наспя първо. 

Link to comment
Share on other sites

Мда, разбрахме се най-накрая. Но трябваше да се наспя първо. 

 

Внимавай много, защото и аз заспивам докато играя...  :grin:

 

Вярвай ми, последния половин час винаги се правят само глупости и може да си го спестиш... 

 

Момчиле, не издавай елементи от играта, мисир.  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Не бе, мисир, за куестове и прочее говоря...  :laughing:

Е какво съм издал за тях - нищо съществено. Освен това повечето коментари са за странични куестове, които не са част от основната кампания. Например този за лапето в хладилника какво ти подсказва? Та картата е пълна с хиляди хладилници на всяка крачка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...