Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

Такива снимки трябва да се популяризират - да се публикуват във всеки вестник, да се дават по новините и т.н. Нещо като идеята с цигарите, само че по-брутално. Обзалагам се, че щом веднъж си изповръща червата при подобна гледка, дори и най-големият гъзар-пикльо ще кара като монахиня оттам нататък.

 

"Този мозък може да е на твоето дете! Карай внимателно!"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера е станала катастрофа един бетоновоз помлял 10 коли към 17 часа на "Васил Априлов" 160(завод Биомашиностроене) последна спирка на 11,113 там рейс е излизал от една отбивка има и е засякал пътя на бетоновоза който карал с 80-90 и помлял колите 3 от тях не стават и за автоморга а само за Белкантото, някой ако има снимка да постне, щото тва ми го разказаха.

 

Големи фантасмагории ей, докато стигне до момчето лафа колите станали 10, утре може да са 15, знам ли.

 

Както обещах по-рано днес попрегледах ситуацията макар да бях зает. Направих 2-3 снимки да добиете представа. Всичките СЕДЕМ коли са изнесени оттам. За мое огромно съжаление буквално половин час преди да отида са вдигнали и бетоновоза.

 

Така че картинки с разказ:

 

СНИМКА 1 - Червената стрелка показва траекторията на излизащия рейс, зелената е на бетоновоза. Излизайки на главното платно шофьорът на рейса не преценява ситауцията правилно. Движещият се със 100 километра в час бетоновоз го удря в задната част докато се изнася - последните стъкла от лявата страна.

 

СНИМКА 2 - зелената стрелка показва траекторията на бетоновоза след сблъсъка с рейса. Преминава през островите и връхлита паркираните автомобили на работници от Биомашиностроене, като накрая спира на метри от порталната кабина (вижда се с надписа отгоре). Спирачен път няма.

 

СНИМКА 3 - общ поглед на мястото. Вляво от голфа се виждат декоративните камъни в градината пред предприятието, които днес подреждаха до късния следобед...

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

колите са 9 реиса е виновен знам защото четох портокола за ПТП :)

за помляни не са но все пак има нанесени щети

Edited by MititU
Link to comment
Share on other sites

Днес на бул. България имаше кола /май Москвич Алеко/, която се беше забила челно в стълб. Минах около 11:30,но нямаше никой около колата. Явно е станало сутринта

 

П.ПЕто я и новината

 

 

колата още си стои забита в стълба и ДНЕС

Link to comment
Share on other sites

Днес на бул. България имаше кола /май Москвич Алеко/, която се беше забила челно в стълб. Минах около 11:30,но нямаше никой около колата. Явно е станало сутринта

 

П.ПЕто я и новината

Хахаха ; ) Джогана си стои там и до ден днешен. ; ) То закво да го махат оттам, той е смлян отсякъде.Ремонта ще струва повече от колата.Между другото много ми е интересно от къв зор се е забил в стълба, това ми се струва невероятна катастрофа...освен някой да му е дръпнал волана или нз.... много интересено.

Link to comment
Share on other sites

...бетоновоза който карал с 80-90 и помлял колите 3 от тях не стават и за автоморга а само за Белкантото, някой ако има снимка да постне, щото тва ми го разказаха.

 

Ето снимки от деня на катастрофата - pic 1 и pic 2

 

Както виждате здрава кола на паркинга няма, мисля че зад бетоновоза на първата снимка има още 2 или 3 коли смазани :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Такива снимки трябва да се популяризират - да се публикуват във всеки вестник, да се дават по новините и т.н. Нещо като идеята с цигарите, само че по-брутално. Обзалагам се, че щом веднъж си изповръща червата при подобна гледка, дори и най-големият гъзар-пикльо ще кара като монахиня оттам нататък.

 

"Този мозък може да е на твоето дете! Карай внимателно!"

 

 

бил съм участник в тежка катастрофа преди време, слава на Бога всички бяха добре, винаги съм гледал да съм възможно най-внимателен , но уви , както съм писал в подписа ми , винаги ще се намери някой мераклия да те хакне ,

 

Карайте разумно , стигнете невредими

Link to comment
Share on other sites

Днес на бул. България имаше кола /май Москвич Алеко/, която се беше забила челно в стълб. Минах около 11:30,но нямаше никой около колата. Явно е станало сутринта

 

П.ПЕто я и новината

 

Еиии тоя москвич е прегърнал с две ръце стълба. :blink: :blink:

Edited by fastand
Link to comment
Share on other sites

Днес е станала катастрофа на околовръсното и е загинал таксиметров шофьор от Стара Загора. Шофьора на Мерцедеса е жив. Някой ако има снимки или някакво друго инфо нека да каже.

Link to comment
Share on other sites

на кръстовището на сточна гара имаше брутална катастрофа на моторист и кола , като минах към 9 тъкмо беше станала а към 11 като се прибирах още пазеха мястото й моториста май е умрял понеже каската се търкаляше отстрани :sick

Link to comment
Share on other sites

Ако беше починал моториста, според мен поне щяха да сложат ленти и да отцепят района. В 11:30 още седяха коли и мотора там. Имаше и хора, които си говореха нещо с полицаите.

Link to comment
Share on other sites

на кръстовището на сточна гара имаше брутална катастрофа на моторист и кола , като минах към 9 тъкмо беше станала а към 11 като се прибирах още пазеха мястото й моториста май е умрял понеже каската се търкаляше отстрани :sick

В moto-zone-ата нищо не са казали.Нека ако някой има достоверно инфо да каже :excl: .Апък и каската може да е паднала,защото моториста може би е решил да не я закопчава...и това се случва :(

Link to comment
Share on other sites

моториста е бил 17 годишно момче което в момента е в тежко състояние в болницата , нацепил се е в спрелите коли които са чакали да светне зелено

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...