Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Наистина има сериозни снимки. Виждал съм размазан мозък на живо и трябва да ви кажа, че тези снимки са демо-версия на ужас! Много е странно чувството - усещаш присъствието на този човек, но нещо не е както трябва. Не може да се опише, а и по-добре да не се вижда.

 

Тази сутрин карах на магистралата 20км някъде, защото шофьора щеше да заспи - тръгнахме 3:30ч. от тук към София и в 7:00 си бях в леглото, като се махнат 15-20 мин. из София и 30 мин. кафета на ОМВ на Цариградско. А пропуснах да отбележа, че нямам книжка :) Но пък карах супер внимателно първоначално с 80км/ч в аварийната и после с около 100-110км/ч в средната. Не съм изпреварвал. Основно исках да кажа, че стигнахме супер бързо от тук до София и обратно и то със скорост 100-140км/ч, което значи, че няма абсолютно никакъв смисъл да караш с 200км/ч!!!

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

E da ama useshtaneto e drugo kogato se kachish v kola koqto moje da vdigne tolkova bez da gi usetish. Az syshto karam mnogo vnimatelno, no vednyj s edin Passat napravih 190-200 na magistralata. Samoche pochnah mnogo byrzo da gi nadminavam tiq v srednata lenta i reshih che 150-160 e razumna skorost :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Ами аз карах БМВ, много нервно БМВ, но никога не съм карал на магистрала(в същност преди това съм карал има няма 2км. в 3:00ч сутринта на един булевард в Тракия и 2-3 пъти на полигон) и високата скорост изобщо не ме блазнеше, а освен това преди 3-те кафета и 2-та часа stand by бях пил 2-3 бири!

Link to comment
Share on other sites

Еми от това цялото нещо не мога да разбера нещо... Нямаш книжка... опитът ти е 2 км. до сега... пил си 2-3 бири.. и караш на магистралата при всичкото това - ЕМ ЕВАЛА МАЙНА.. др. не мога да кажа.

Баси - NO COMMENT

"Но пък карах супер внимателно първоначално с 80км/ч в аварийната и после с около 100-110км/ч в средната." - замисли се над думите си.. не искам да се заяждам не ми е това идеята.

 

И тъй като за последната година пътувам по магистралата 2 пъти седмично съм видял доста ситуации.. и това да се кара в авариината е най-голямото пресъпление за мен.. там НЕ СЕ КАРА !!!!!!!!!

Съжалявам ама се изнервих от тая цялата работа - радващото е че не е станала някъква беля, наистина.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз карах БМВ, много нервно БМВ, но никога не съм карал на магистрала(в същност преди това съм карал има няма 2км. в 3:00ч сутринта на един булевард в Тракия и 2-3 пъти на полигон) и високата скорост изобщо не ме блазнеше, а освен това преди 3-те кафета и 2-та часа stand by бях пил 2-3 бири!

 

Оня ден слушам по новините как в 4 катастрофи загинали 7 човека. Три от тях бяха на пияни шофьори без книжка.... Както и да е мисълта ми беше че нямаш ли свидетелство или пък дръннал ли си 2-3 па и бири да са не трябва да се качваш зад волана!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз карах БМВ, много нервно БМВ, но никога не съм карал на магистрала(в същност преди това съм карал има няма 2км. в 3:00ч сутринта на един булевард в Тракия и 2-3 пъти на полигон) и високата скорост изобщо не ме блазнеше, а освен това преди 3-те кафета и 2-та часа stand by бях пил 2-3 бири!

 

Ако смяташ да продължаваш така носи фотоапарат, да снимаш после БМВ-то ти да сложиш снимките в тая тема, ако все пак си жив.

Link to comment
Share on other sites

....

 

Обаче сте ебаси сеирджиите - специално за снимката сте направили обратен за да я снимате и от другата страна :)

 

 

sandman, това че не те е блазнела високата скорост е по-скоро страх. Като гледам доста те порицаха, няма смисъл да се включвам и аз ама все пак като нямаш книжка избягвай да караш (особено в аварийната лента), щото спокойно може да се треснеш и в нещо спряло на място дето не очакваш понеже не си наясно със знаците и после така да се преобърнете че да ви вадят с ъглошлайф от колата.

 

Аз и преди бях споменал в една друга тема че когато човек е най-сигурен в себе си тогава може да направи грешка - аз карах с 30тина км/час и нямаше никой на бул. Марица а там е широко - 4 платна, нямаше коли (освен една спряла дето не я бях видял, но със същия успех можеше да е кофа за боклук) и да се обърна да погледна какво прави бебето (което го бях сложил в столчето му на задната седалка) съм врътнал леко волана и така хубаво треснах спрялата кола ако ще и с 20-30 да е било щото не успях да спра и да извъртя навреме волана че после 1000 кинта едва ме оправиха за да оправим огънатите ламарини и джанти...

Link to comment
Share on other sites

Обаче сте ебаси сеирджиите - специално за снимката сте направили обратен за да я снимате и от другата страна :)

sandman, това че не те е блазнела високата скорост е по-скоро страх. Като гледам доста те порицаха, няма смисъл да се включвам и аз ама все пак като нямаш книжка избягвай да караш (особено в аварийната лента), щото спокойно може да се треснеш и в нещо спряло на място дето не очакваш понеже не си наясно със знаците и после така да се преобърнете че да ви вадят с ъглошлайф от колата.

 

Аз и преди бях споменал в една друга тема че когато човек е най-сигурен в себе си тогава може да направи грешка - аз карах с 30тина км/час и нямаше никой на бул. Марица а там е широко - 4 платна, нямаше коли (освен една спряла дето не я бях видял, но със същия успех можеше да е кофа за боклук) и да се обърна да погледна какво прави бебето (което го бях сложил в столчето му на задната седалка) съм врътнал леко волана и така хубаво треснах спрялата кола ако ще и с 20-30 да е било щото не успях да спра и да извъртя навреме волана че после 1000 кинта едва ме оправиха за да оправим огънатите ламарини и джанти...

 

 

Първата отиваме на даскало; Втората - имахме свободен и отиваме на кафе. Сметни за колко време са дошли куките ;)

Link to comment
Share on other sites

Първата отиваме на даскало; Втората - имахме свободен и отиваме на кафе. Сметни за колко време са дошли куките ;)

Така е, като няма пострадали при птп и куките си идват когато поискат. Случвало ми се е да ги чакам и над час. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да сме честни, в аварийната, въпреки че е за това, не е гот дори и да се спира. Освен ако не ви се налага, не прибягвайте до това. Колкото и да пускате аварийни, да слагате триъгълници, квадрати и петолъчки, може да ви отнесе някой заспал идиот. Един познат на баща ми така го е помел някакъв тираджия преди 6-7 години.

Link to comment
Share on other sites

Вчера вечерта докато ям боб чувам спирачки, след това спирачки по пръст и накрая трясък в ламариа - гараж. Направо изтръпнах, казах си "Отиде колата". Но се оказа, че са се ударили в друг гараж блозо до пътя (подобно на нашия). Имаше идин Мерцедес, който или е карал зад тях или е бил изпреварен от тях. Човека се върна пита ги дали са добре и си тръгна (ама той май и няма вина). В блъснатата кола се возеха 3 или 4 мангала. Видимо замаяни, не се знае дали е от упойващи в-ва. В гаража - Fiat Brava, пострадала е и колата от съседния гараж - чисто нова Toyota Avensis. Естествено се напъни със сеирджии, а след полвин час сеирджиите намаляха, но вече се беше изсипала цялата циганска рода.

 

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=172460

Edited by Corp
Link to comment
Share on other sites

tazi sutrin okolo 6 h. na okolovrasnoto do kv.Komatevo se sblaskaha Audi i TIR,ot aidito se vijda kakvo e ostanalo,tira be6e sprql na okolo 20 mt dori i pove4e sled katastrofata ,po4ti bez prednica.na mqstoto na katasrofata ima lek zavoi,sadeiki po situaziqta spored men tira e predpriel zadminavane v lqv zavoi i audito idva6to ot posoka asenovgrad prosto se e vnizalo v tira,drugo obqsneniq za men nqma ili 6ofiora na tira e zaspal.

DSC03025.JPG

DSC03026.JPG

DSC03024.JPG

Edited by star_net
Link to comment
Share on other sites

И аз минах от там сутринта, но според мен аудито(посока коматево) е изпреварвало военна колона и е навлязло в насрешното където се е врязал в камиона(посока асеновград), който беше на поне 500м от аудито....

Edited by LudFen
Link to comment
Share on other sites

с.Марково. 24-годишен шофьор от с. Марково е починал на място след жестока катастрофа, станала вчера на около 200 метра след стария разклон за селото. Това съобщиха от пресцентъра на ОДП - Пловдив. В 22.50 часа лек автомобил „Ауди 80”, управляван от Н.С./24 г./, навлиза в лентата за насрещно движение и се блъска в предната лява част на товарен автомобил „МАН” с водач М.Ф./26 г./ от Асеновград. По първоначални данни причината за катастрофата е движение с несъобразена скорост от страна на водача на аудито.

Link to comment
Share on other sites

Стига де - ако мине през някой и той оживее трябва да е ебати железния. Аз видях какво остана когато един рейс мина през едно куче - израза "мазно петно" хич не е метафора... За малко да повърна щото видях как кучето ходеше като пияно пред рейса и после видях като отмина рейса какво беще останало от него...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...