Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичове незнам какво ревете елате и вижте как карат "Софиянци" това в плд е нищо аз като селянче от провинцията "Пловдив" направо се удивих на Софийските майстори на спорта.

До сеге за 1 год. успяха 2 пъти да ме ударят, верно че нямаше щети но, 1 вия пут беше нещо ненормално, удря ме другаря отзад леко, слизам да видя аджабъ за какво иде реч и нашия човек слиза от колата и ми вика какво гледаш давай щети няма. Аз като нормален човек първо се стреснах от реакциата на келеша пред мен но в следващия момент вече споменавах с добро роднините му. Та за малко не се и стигна до бой, да не говорим че след употребата на клаксон,към един който ме засече говедото спря до мен и взе да ме псува. Абе в плд си е плд дейба каквото и да е не вярвам да е по зле от колкото тук.

Link to comment
Share on other sites

Ето го тук и въпросния "късметлия" http://vbox7.com/play:5eb7dc84

 

Ей сега трябва да ги съди до откат наглеците! В София така навремето изпуснаха бронирана кола и я помляха щото все са големи тарикати. Като си представя какво са платили и се усмихвам вътрешно.

 

При единственото вдигане на колата ми пред очите ми видях как стана разправия, понеже човекът обясни че е внасял на ръце инвалид при лекар и се е наложило да спре отпред. Е няма такива изроди и нахалници! :angry1

 

Да не говорим какви гуши се пълнят с тия "камиончета" и че се вдигат автомобили селективно, а не на "наши хора".

 

 

ЕДИТ: Днес на магстралата имаше един бял тир обърнат в платното посока към София, но нямаше как да го снимам по никакъв начин. Явно е там от вчера следобед, понеже на отиване не го видях, а са сложени предупредителни знаци зад него БЕЗ осветление. Само в нашата родна действителност могат да го оставят да лежи там особено в този дъжд и мъгла днес

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

В София карат по-бързо от тук, но за сметка на това са 100 пъти по-толерантни.

Абсолютно съм съгласен, тука се абсолютни заспи 70% от шофьорите, неориентирани и т.н.

Edited by beku
Link to comment
Share on other sites

да бе ясно, че и в тази тема всички сте образцови шофьори за разлика от паплачта навън, дето са ебати люзърите.

ае стига сте коментирали какви са другите ми си гледайте вие да си спазвате правилата и да се държите прилично, щото иначе @star_net ще ви снима :D

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

ЕДИТ: Днес на магстралата имаше един бял тир обърнат в платното посока към София, но нямаше как да го снимам по никакъв начин. Явно е там от вчера следобед, понеже на отиване не го видях, а са сложени предупредителни знаци зад него БЕЗ осветление. Само в нашата родна действителност могат да го оставят да лежи там особено в този дъжд и мъгла днес

 

Значи все пак някой е успял да го снима! Ей тва форумците сме навсякъде и по всяко време :punk

Link to comment
Share on other sites

Снощи на кръстовището на Лайпциг имаше един помлян голф ама не можах да го снимам щото късно го видях. Беше изкаран на страни да не пречи но предницата му беше леш...

Link to comment
Share on other sites

Сега минах по Васил Априлов и една тройка Е36 се беше забила челно в дърво, на няма и 50 метра от Второ РПУ. Полицайте още бяха там и се разправяха, та не можах да направя снимки. Утре ако още е там ще я щракна и ще кача.

 

едит: махнали са я, дървото обаче си стои ожулено

Edited by spot_ex
Link to comment
Share on other sites

Аз като ви разправям, че BMW-то е диагноза :bgrin:

 

Двама загинаха при две катастрофи с БМВ-та

28 декември 2007 / News.dir.bg 23-годишен мъж загина при удар на БМВ в стълб във Варна тази сутрин. Вчера пък 29-годишен мъж заби бмв-то си в дърво край варненската местност Ракитника и почина на място. Инцидентът тази сутрин е станал около 6 часа в района на ”Елпром”, предадоха БГНЕС и Дарик. Загиналият младеж е пътувал в колата на свой приятел, който я забил с висока скорост в уличен стълб. От удара БМВ-то се е разцепило на няколко части. Водачът се е разминал само с контузии. Той е шофирал пиян. Пробата е показала 2.4 промила алкохол в кръвта.

Това е вторият случай в рамките на 22 часа във Варна с фатален удар с БМВ. Ден по-рано 29-годишен водач загина в местността Ракитника край морската столица. На 26 декември в 8,35 часа служители на частна охранителна фирма подали сигнал за преобърнат автомобил. БМВ 320, управляван от 29-годишен варненец, поради несъобразена с пътните условия скорост се ударил в крайпътно дърво и паднал на тaвана си. Водачът е бил притиснат от автомобила и е загинал на място, предаде Фокус.

През изминалото денонощие на територията са станали 20 тежки ПТП с 2 загинали и 29 ранени, от които един е с опасност за живота. За района на София 101 са леките и 10 тежки ПТП с 17 ранени, от които 1 с опасност за живота.

 

 

Червено БМВ (с подаръци?) се заби в пожарна

25 декември 2007 / News.dir.bg

Червено БМВ влезе по много изненадващ начин в двора на Районната пожарна служба на гр. Павел Баня.

Дежурните пожарникари, които веднага реагирали на ситуацията, останали изумени, че не открили водача на возилото. Днес те все още гадаят дали това не е бил Дядо Коледа, който е искал да им остави изненадващ подарък под елхата.

 

 

 

a_9225f.jpg

 

Ха, честити празници на участниците в играта "Война по пътищата"!

 

:angry1

Edited by Zingam
Link to comment
Share on other sites

ужаса е пълен :( , БМВ-то е кола която не е за всеки който има или няма книжка, лесно поднася, не всеки знае и може да го овладеее, просто казано кола със задно предаване , пък и те са едни такива мощни. Шофирал съм по "магистралата" с БМВ 3-ка от София до Пловдив на леко заледен път , бях и на 2 години шофер , кръста ме заболя докато се прибера и казах че повече на такова животно няма да се кача освен за да са вдигам адреналина

 

Карай Внимателно , стигни ЖИВ !!!!

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Имаше изследване че агресивността на водача и относителното чувство за скорост много зависят от положението на седалката и големината на волана. А при БМВ-тата просто и 2те са направени така че подсъзнателно почваш да караш с поне едно 20км по-бързо. Май има нещо подобно и с голфовете (смея да кажа че и малкото им братче Поло е същата работа). Имам приятели които са минали и през БМВ-та и през Мерцедеси и определено когато ме караха с мерцедесите се чувствах доста по-комфортно докато при БМВ-тата си слагах колана и гледах да гепя някоя дръжка...

Link to comment
Share on other sites

За съжаление имам лични снимки от една зверска катастрофа в Сф преди няколко години, там и нашата кола беше намачкана яко... Но не ми се качват, че като си спомня и ми става гадно...

Link to comment
Share on other sites

За съжаление имам лични снимки от една зверска катастрофа в Сф преди няколко години, там и нашата кола беше намачкана яко... Но не ми се качват, че като си спомня и ми става гадно...

 

Айде сега като на сестра ми номерата: искам да ти кажа нещо...... мммммнннеееее размислих - нищо няма да ти кажа. И после почвам да си мисля какво е искала да ми каже и по какав повод. По-добре хич да не беше споменавала отколкото "ще ти кажа... ааа не няма"...

Link to comment
Share on other sites

Айде сега като на сестра ми номерата: искам да ти кажа нещо...... мммммнннеееее размислих - нищо няма да ти кажа. И после почвам да си мисля какво е искала да ми каже и по какав повод. По-добре хич да не беше споменавала отколкото "ще ти кажа... ааа не няма"...

 

 

Щом смяташ, че лъжа, заповядай...

Това, смачканото на Форда от лявата задна част, беше едно Рено (червеното), което се вряза в задницата точно зад мен на има-няма 50см. Така, че щом ти е кеф да се забавляваш със смъртта на някого, ОК.

ВНИМАНИЕ !!! НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА НА ЛИЦА ПОД 16 ГОДИНИ !!!

Катастрофата

Edited by Mike Patton
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...