Jump to content
BulForum.com

Катастрофи


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

то по-добре да не ми го беше отваряло. иначе преди доста време се поставха подобни снимки във форума и се реши да не се постват повече такива, защото влизат малки деца.

Link to comment
Share on other sites

По пътя Пловдив - Първомай как се бяха налепили вчера TIR( турския ) и автобус( БГ ).Водача на TIR-а заспал и навлязъл в лентата на автобуса в Поповица.Шофьора на рейса е успял да избегне челния удар и свил в края на платното.Жертви няма.И двете превозни средства бяха изкл. пострадали.

Link to comment
Share on other sites

то по-добре да не ми го беше отваряло. иначе преди доста време се поставха подобни снимки във форума и се реши да не се постват повече такива, защото влизат малки деца.

 

По-добре и по-малките да гледат такива че да знаят какво може да стане и да не се правят на големи гъзари когато са взели тайно на баща си колата...

Link to comment
Share on other sites

Пък днеска бщами нацелил някъв прошляк яко. Снимки ако някой иска утре ма само на едната кола.За голямомое щастие се е разминало без жертви и само яко начупени ламарин.Изък за опела кадета. Бог и застрователите д аго простят. Ония се запънал кат ,агаре на мос (кат пенсионер на зебра ) и на пред а на зад.

Бум и баща ми в него. ще го иба и в магал.останахме без една кола. ШИБАНЯК.

Link to comment
Share on other sites

Щях да кажа, че по описанието съда за вината на баща ти :lol:

[/quo

Да да ама не. Защото другия е бил спрял и от главен път е искал да завие в отбивка.Бащами вижда че спрял и си кара ,на ония му скимва в един момент че може да мине преди бащами и газ сече, при което яко с бащами с двата крака на спирачката и нещата щяха да се разминат. Обаче другия е решил че няма да може да мине и той заковал спирачките в среда на лентата в която се е движил моя родител .И бам-бум аре.

А сетихсе още нещо

ПРОДВАМ опел кадет леко смачкан от пред :punk

Link to comment
Share on other sites

то по-добре да не ми го беше отваряло. иначе преди доста време се поставха подобни снимки във форума и се реши да не се постват повече такива, защото влизат малки деца.

 

И аз това си викам що подяволите го отвори и на мен.Тея още по-близък план неможаха ли да снимат :sick Ей такива снимки трябва да пускат на наще шофиори да се кротнат малко а не да ми дават само смачканите теникии и да чакат да трогнат някой.

Link to comment
Share on other sites

а на мене все още не ми го отваря :wacko: :blink: :bgrin:

http://autoplay.ru/2007/08/16/%20samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotre

t.html

 

най-вероятно ти го отваря така ... изтрии това което е подчертано и натисни ентер и трябва да се отвори...

 

пробвай и кажи дали става вече :)

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислех , че не го отваря ама изчаках повечко време да зареди тъй че направете каквото е написал Слаин и изчакайте . На наще шофиори трябва тези снимки да са им пред очите постоянно иначе няма да има ефект . Ефекта на снимките свършва в момента в който седнеш в железния костюм .

Link to comment
Share on other sites

На това махнете интервалите пред "samye" и пред "t.html" , грешката идва от форума

 

http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_strashnye_fotografii_avarijj_esli_u_vas_slabaja_psikhika_luchshe_ne_smotre
t.html

 

Ето един по-лесен линк който препраща където трябва:

 

цъкайте тук

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

:wacko: Oooo след тези снимки "тежко ПТП" и "жертва на ПТП" добиха нов смисъл за мен ... :cry

така и трябва ... все пак на пътя не сме отговорни само за собствения си живот ,а и за живота на тези ,които се возят при нас и за живота на случайни хора ,който идват срещу нас .... :( реално колкото и бързо да се кара разликата в минутите няма да е нищо особено....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За съжаление в моята професия се засичат и грозни картинки понякога !!!

Сега ще се постарая да пусна едно линкче, ако го намеря, на една катастрофа,

на която хем бях свидетел, хем и потърпевш, за моя радост ОЦЕЛЯЛ потърпевш !!!

А снощи на Независимост, точно преди да мина оттам, бяха блъснали някъв велосипедист

много сериозно :-(. Отделно имам много снимки от автомобилни състезания, там са много сериозни

последствията за автомобилите, но поне много рядко има пострадали от състезателите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...