Jump to content
BulForum.com

Bitcoin - валутата на бъдещето


torbalan

Recommended Posts

Ами това в никакъв случай не е вярно, защото тези 7 биткойна можеш да ги махнеш за минути ако си имаш акаунти в подходящите борси! Сега например на онези милиардерите ще им трябва доста време да излязат без да предизвикат краш, но не е чак толкова не ликвидно колкото го описваш, особено пък ако ходи нагоре става за секунди цялата работа. Не знам къде ги гледаш тези неща, но аз имам приятели, които правят майнинг ферма и отделно тръгуват малко, та те са ми обяснявали тези неща нагледно.

 

Нали ти казвам, че отнема часове в момента да продадеш дори 0.00001 BTC? Без значение от борсата. Самата система е затлачена, защото може да обработва 3-4 транзакции в секунда (Transactions per Day 356,125 Transactions). Сметни си сега колко транзакции има в световен мащаб в точно този момент.

 

http://www.altcointoday.com/bitcoin-ethereum-vs-visa-paypal-transactions-per-second/

 

Аз не говоря за краш на цената или нещо от сорта. Аз говоря за физическа невъзможност да прекараш валутата през мрежата, която да ти обърне BTC в USD.

 

А относно оная кражба от борсата в новината горе:

 

https://bitinfocharts.com/bitcoin/address/1EnJHhq8Jq8vDuZA5ahVh6H4t6jh1mB4rq

 

Ето го единия портфей на крадеца. Имаше и още един пак с толкова пари в него.

Това е тотален смях в лицето на ограбените. Виждаш къде са откраднатите пари, но не можеш да направиш абсолютно нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Койните са толкова спекуланска история, че няма на къде.
Дори койни като Doge чиито създател казва, че го е направил за ебавка просто, се търгуват активно и има достатъчно скоци в цената, че да се правят пари. :)

ICO-тата и те са генератор на пари .. :D

Link to comment
Share on other sites

Това в един момент ще стане абсолютно същата история като с балона, предизвикал кризата 2008-ма в Америкка. Който първи упее да продаде авоарите си по чиста случайност, изпреварвайки девалвацията или е един от първите, които са разбрали какво вече става и не много етично продаде на някого, нещо което вече не струва почти нищо, ще се отърве сравнително чист с минимални загуби и повече печалба. Всички други ще духат супата. 

Link to comment
Share on other sites

Това в един момент ще стане абсолютно същата история като с балона, предизвикал кризата 2008-ма в Америкка. Който първи упее да продаде авоарите си по чиста случайност, изпреварвайки девалвацията или е един от първите, които са разбрали какво вече става и не много етично продаде на някого, нещо което вече не струва почти нищо, ще се отърве сравнително чист с минимални загуби и повече печалба. Всички други ще духат супата. 

Ти чакай да видиш какво за заформили в момента, 2008 ще им се стори песен!!! Биткойна според мен дори да крашне многократно ще остане и ще се задържи дългосрочно на пазара!

 

КОНФИСКУВАНИ БИТКОЙНИ ЗА 3 МЛРД. ДОЛАРА ДЪРЖИ ПРАВИТЕЛСТВОТО, НЕ КАЗВА КАКВО Е БЪДЕЩЕТО ИМ - Бойко и компания дали разтоварват по малко биткойнчета от конфискуваните, за които си правят тихо...

Link to comment
Share on other sites

Вчера случайно попаднах на статия поддържаща биткойн от някой от виновниците 2008ма JP Morgan или някой подобен. Май са си намерили нов начин да правят мноого пари. Да видим докога.

 

Turn off this option! GT-I9300 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това в един момент ще стане абсолютно същата история като с балона, предизвикал кризата 2008-ма в Америкка. Който първи упее да продаде авоарите си по чиста случайност, изпреварвайки девалвацията или е един от първите, които са разбрали какво вече става и не много етично продаде на някого, нещо което вече не струва почти нищо, ще се отърве сравнително чист с минимални загуби и повече печалба. Всички други ще духат супата.

С тая разлика, че като крашне, никой от хората, които не притежават биткойн, няма да разбере нищо. Освен по новините.

 

Ще пострадат само тези, които са купили и ги държат.

Link to comment
Share on other sites

...КОНФИСКУВАНИ БИТКОЙНИ ЗА 3 МЛРД. ДОЛАРА ДЪРЖИ ПРАВИТЕЛСТВОТО, НЕ КАЗВА КАКВО Е БЪДЕЩЕТО ИМ...

Не били компютри ами били компоти...

https://m.offnews.bg/news/Temida_18762/Spetcprokuraturata-nikoga-ne-e-konfiskuvala-bitkojni_670844.html

 

Коментарите както винаги къртят...

Link to comment
Share on other sites

Тая работа с койните от БИВОЛЪ я раздухаха и сега май лееекинко наакани стоят, претендирайки, че едва ли не се лъже и естествено са откраднати или нещо подобно.  :laughing:

 

Истината е някъде там!  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Тая работа с койните от БИВОЛЪ я раздухаха и сега май лееекинко наакани стоят, претендирайки, че едва ли не се лъже и естествено са откраднати или нещо подобно. :laughing:

 

Истината е някъде там! :moon:

"Беше ясно, че това е някаква партенка. В спецпрокуратурата ни вероятно знаят само от къде се пуска и спира компютър. Не вярвам да са чували за криптовалута и биткойн

" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не били компютри ами били компоти...

https://m.offnews.bg/news/Temida_18762/Spetcprokuraturata-nikoga-ne-e-konfiskuvala-bitkojni_670844.html

 

Коментарите както винаги къртят...

Мдам естествено, че няма такова нещо! Ти ако смяташ да откраднеш нещо няма ли да отричаш, че съществува? Естествено, че няма никакви биткойни и не знаят нищо за такива, както и никой от властта и БНБ не е знаел за източването на КТБ, както и историята че Цветан Василев е изкарвал тирове с кеш и олигофрените от БНБ, които имат оставена само една от функциите - надзорна (защото сме във валутен борд и нямат право да използват други инструменти) пак нищо не са разбрали са движенията на капитал в една от най-големите банки в държавата!!! Как пък се усъмних, че правителството би си позволило да излъже или открадне, извинявам се за наивността ми!

 

Тая работа с койните от БИВОЛЪ я раздухаха и сега май лееекинко наакани стоят, претендирайки, че едва ли не се лъже и естествено са откраднати или нещо подобно.  :laughing:

 

Истината е някъде там!  :moon:

Не знам явно и тия са дъра-бъра според теб, защото там е публикувана новината! 

МВР и Прокуратурата бламираха "Балканския Европол" за иззетите над 200 000 биткойни
Link to comment
Share on other sites

Ти "тия" откъде мислиш са разбрали, ако не от същите продажни тъпаци, които сега отхвърлиха всякакви подобни неща официално? Аз съм сигурен, че някой неграмотен дебил се е изсрал популистката без да знае какво говори и сега се чудят как да си бършат лайната.  

Link to comment
Share on other sites

Ти "тия" откъде мислиш са разбрали, ако не от същите продажни тъпаци, които сега отхвърлиха всякакви подобни неща официално? Аз съм сигурен, че някой неграмотен дебил се е изсрал популистката без да знае какво говори и сега се чудят как да си бършат лайната.  

Ако правилно те разбрах и това е вярно, трябва ясно да се каже кой е подал грешна информация на международен правоприлагащ орган и да си понесе съответното наказание!

Link to comment
Share on other sites

Аз поне така ги разбирам нещата. Иначе ония няма как да узнаят без наште да се издуят. За това четох още през май и ми беше много интересно какво се случва. Залагам на поредна тъпащина на неграмтони некадърници, тъй като някак си евентуална кражба на тия койни ще е обира на века не само в българската история. Опитвам се просто да разсъждавам логично. 

Link to comment
Share on other sites

Аз поне така ги разбирам нещата. Иначе ония няма как да узнаят без наште да се издуят. За това четох още през май и ми беше много интересно какво се случва. Залагам на поредна тъпащина на неграмтони некадърници, тъй като някак си евентуална кражба на тия койни ще е обира на века не само в българската история. Опитвам се просто да разсъждавам логично. 

Ами поне при сегашните цени все още не е задминал обира КТБ, за който даже няма никой в затвора (тук имаше някакви задържани при тази акция)

Link to comment
Share on other sites

Подминава го ако питаш мен, но това не е важно - според мен е тотален фишек и поредна излагация. Освен това в случая КТБ заминаха предимно активи, не толкова пари (не че парите бяха малко, разбира се). И ако очакваш Пеевски да влезе в затвора, ехееее... Като оная песен "само си викам дано". И другата "а дано ама надали"

Link to comment
Share on other sites

Подминава го ако питаш мен, но това не е важно - според мен е тотален фишек и поредна излагация. Освен това в случая КТБ заминаха предимно активи, не толкова пари (не че парите бяха малко, разбира се). И ако очакваш Пеевски да влезе в затвора, ехееее... Като оная песен "само си викам дано". И другата "а дано ама надали"

Не очаквам да ги направят ОПГ Бойко, Пеевски, Искров и Василев, както и реално са... Естествено че не, въпросът е че даже и няма бушони вкарани в затвора, на които да се припише деянието! До там вече стига наглостта на кражбите!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако правилно те разбрах и това е вярно, трябва ясно да се каже кой е подал грешна информация на международен правоприлагащ орган и да си понесе съответното наказание!

 

Хахах искрено ме развесели,честно...пуснали партенка някъв умрел сайт,за сефте е да знаеш.Колкото са верни тъпотиите за"тировете с кеш" толкова и за това с биткоините...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...