Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Абе в момента на Desktop-а ми е Carmen Electra такаче най вероятно нещо свързано с нея... :devil А и да се пренеса с 3 седмици напред, за да е свършило тормозещото даскало и да се отдам на величестен мързел... :)

Link to comment
Share on other sites

...тормозещото даскало...
Ех... де да ме тормозеха и мен подобни неща ;] Понякога и за това мечтая ;]

След известен брой години това ти мнение ще ти се струва смешно. И ще намираш и нещо тъжно в него ;]

Link to comment
Share on other sites

Ех... де да ме тормозеха и мен подобни неща ;] Понякога и за това мечтая ;]

След известен брой години това ти мнение ще ти се струва смешно. И ще намираш и нещо тъжно в него ;]

Най-вероятно си прав, въпреки, че имам чуството, че омразата ми към даскалото никога няма да отихне, но след години може би... Поня на този етап от живота ми смятам, че това е нормално да ме тормози. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Искам поне веднъж да се наспя като хората, че това вече не е ставало от 3-4 години.

Искам и да отида на връх Ботев отново това лято

Link to comment
Share on other sites

От някакво време насам се улавям, че все по-често мисля за малък апартамент нейде из стръмните павирани улички на Üsküdar :)

С голяма тераса, която да гледа към потънал в зеленина вътрешен двор... Ехх.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам един голям хубав скоч или бърбин, чист, студен + една цитронада + 200лв, че ми трябват по-работа спешно + още 5 дни бонус.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мечтая си за една здрава клавиатура и малко повече време в денонощиете, че нещо го пропилявам.

Само за простички неща , прекрасно кафе , спокойствие и един човек с който да слушам шоколад :P

 

Все постижими неща :music

Link to comment
Share on other sites

Само за простички неща , прекрасно кафе , спокойствие и един човек с който да слушам шоколад :P

 

Все постижими неща :music

 

Сигурно не си мечтаеш да го слушаш с мен, ама ако знаех, щях теб да поканя на концерта на Остава в Конюшните на царя. Раптор ме отряза ден преди концерта и ме заведе да ме напива на село :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Оле, как може да не идете на Остава бе! Това сигурно е единствената свястна българска група! Ще смъмря Раптора в някоя друга тема! :D

Link to comment
Share on other sites

Оле, как може да не идете на Остава бе! Това сигурно е единствената свястна българска група! Ще смъмря Раптора в някоя друга тема! :D

 

А беше подарък за него :punk ... С мъмрене няма да стане - спри му бирата :devil

Link to comment
Share on other sites

Някой изглежда му се иска да се сдобие с БАН за някои места. Никого никога не съм карал насила да идва с мен където и да е... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Някой изглежда му се иска да се сдобие с БАН за някои места. Никого никога не съм карал насила да идва с мен където и да е... :angry1

 

Видя ли какво става само като се спомене за спиране на бира :lol: Ех, мечти,...никоя от вас няма да е по-голяма от бирата :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Видя ли какво става само като се спомене за спиране на бира :lol: Ех, мечти,...никоя от вас няма да е по-голяма от бирата :beerchug

 

От на Раптора бирата е по-голяма само голямата ракия :bgrin:

 

Мечтая за една вечер с приятели да се напием като хората, от бая време не съм го правил това, вече почвам да се съмнявам, че помня как става точно :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мечтая за една вечер с приятели да се напием като хората, от бая време не съм го правил това, вече почвам да се съмнявам, че помня как става точно :lol:

 

Абсолютно за същото си мечтая. И мисля тези дни да го осъществя..

Link to comment
Share on other sites

Почвам да усещам натрупана умора. А чак Август ще мога да се насладя на отпуск...

 

личи си. мнението ти е тотално без всякаква връзка с темата...

 

и за да не е и моето такова - днеска да е силна вечер B)

Link to comment
Share on other sites

... за малка къщичка на Хаваите, където ще си живеем с Психозите и ще пием мохитоси от кокосов орех. И ще лежим в хамаци. И няма да мислим за нищо. И ще си се обичаме, както сега :smile:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...