Jump to content
BulForum.com

За какво мечтаете?


Recommended Posts

За албума в подписа. И си го изпълних! :lol: :punk Ся си чакам Нансито да издаде албум и съм в екстаз.

Иначе ся думти Картър 3, бе ко да кажа... Music Maniac... след тия бири няма сън, а музиката определено запълва оставащото време до...сутринта :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

За море...ама за спокоен плаж, на който да съм си взела музичка, някакво четиво, да не е много жега и просто да си кисна сама :}

В момента за това си мечтая.

Link to comment
Share on other sites

Да си джиткам отново по цял ден сред подопечните ми, а след работа да посядам за час на същото място, на което е седял Джералд Даръл... ехххх спомени...

Link to comment
Share on other sites

След като онзи ден я видях отблизо, вече си мечтая само за тази къщичка: :)

 

И аз започнах да си мечтая за нея. С малки промени ще стане перфектна. Изглежда страшно просторна....огромен плюс. Пожелавам ти скоро да се нанесеш в нея... или в подобна

Link to comment
Share on other sites

И аз започнах да си мечтая за нея. С малки промени ще стане перфектна. Изглежда страшно просторна....огромен плюс. Пожелавам ти скоро да се нанесеш в нея... или в подобна

 

Благодаря. Остава малката подробност само да видя как ще мога да забогатея с $12,000,000. :D

Link to comment
Share on other sites

Мит с кремвирш. :) И може би приятелка, само че много ме мързи... :P

 

едит: тва с мита е сериозно. Като стигна до закуските винаги са свършили...

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си най-накрая да ми пристигне усилвателя и да съдера задника на комшиите !!! И да седнем да се напием тука с компанията, че то от бачкане напоследък нема партита, а така е лошо. Много лошо :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. Остава малката подробност само да видя как ще мога да забогатея с $12,000,000. :D

 

За това чудо ти искат само 12 down? Ако ги намериш, слагай ги и не се замисляй...това си е доста добра сделка на пръв поглед...

Link to comment
Share on other sites

За това чудо ти искат само 12 down? Ако ги намериш, слагай ги и не се замисляй...това си е доста добра сделка на пръв поглед...

Не, това е продажната цена на имота. Абе верно е, че не ти трябват всичките кеш, за да го купиш, но все пак в края на краищата ще трябва да ги събереш за някакъв период от време. :)

Link to comment
Share on other sites

@Godfather, тая откритата тераска отпред да вземеш да я затвориш с винкел...к'ви са тия неоползотворени пространства...аааааа... :woot

 

post-235-1215452190.jpg

 

 

 

 

А аз напоследък си мечтая да се кача на едно такова като това на снимката по-долу....ще взема да отида до щатите...знам едно място, където дават срещу заплащане сам да се изстреляш с драгстера, че и са успели да го направят напълно безопасно за тоя дето е вътре...от 0 до 100 за 2 секунди...как си ти... :wacko:

 

askmb-dragster.jpg

 

 

 

P.S. Като заговорих за опасно и безопасно - ей това имах предвид.

Link to comment
Share on other sites

Видене , сдухахме мидекса , ти си виновен запали го по тия картинги и виж го ся къде щял да ходи ша земе да се претрепи и да ни тежи на съвестта

Link to comment
Share on other sites

че и са успели да го направят напълно безопасно за тоя дето е вътре...от 0 до 100 за 2 секунди...как си ти... :wacko:

 

Ами тъй кажи де. Те roller coaster-ите по-сериозните и те са така :) Кажи че на такова влакче ти се ходи :)

 

Добре си е тераската, добре е ... ей такова едно някъде в планината ще е направо върха. Напоследък на мен на планина и чист въздух ми се ходи нещо...

Link to comment
Share on other sites

Видене , сдухахме мидекса , ти си виновен запали го по тия картинги и виж го ся къде щял да ходи ша земе да се претрепи и да ни тежи на съвестта

:) ...в 'краен случай' съм съгласен и на F1, ама не съм чул да дават под наем... :P ...карай, засега се задоволявам с Ротакс - утре отивам да карам. :punk

Ами тъй кажи де. Те roller coaster-ите по-сериозните и те са така :) Кажи че на такова влакче ти се ходи :)

Качвал съм се...на не много сериозни (в Европа), но като ида в щатите за драгстера ще съчетая и с посещение до някое от "сериозните" ...сигурно няма да слезна цял ден... :D

Link to comment
Share on other sites

Добре си е тераската, добре е ... ей такова едно някъде в планината ще е направо върха. Напоследък на мен на планина и чист въздух ми се ходи нещо...

 

Е точно де, то тва е хем на брега на океана, хем планините започват отзад.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. Остава малката подробност само да видя как ще мога да забогатея с $12,000,000. :D

 

Почни работа в Майркософт :D

Link to comment
Share on other sites

Почни работа в Майркософт :D

 

С работа в Микромек освен гърбав и сдухан друго не се става. Виж можех да стана акционер, но с тези мижави параметри, особено състоянието на кеш флоу, растежа на EPS и неясното бъдеще предпочитам да заложа на друг кон. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А аз напоследък си мечтая да се кача на едно такова като това на снимката по-долу....ще взема да отида до щатите...знам едно място, където дават срещу заплащане сам да се изстреляш с драгстера, че и са успели да го направят напълно безопасно за тоя дето е вътре...от 0 до 100 за 2 секунди...как си ти... :wacko:

 

askmb-dragster.jpg

P.S. Като заговорих за опасно и безопасно - ей това имах предвид.

 

Има по-лесен вариант. Купи си един як пистак и ей ти ускорението :) Айде нема да са 2 секунди ама около 3 ги правиш :) Няма сега за една секунда до скапаните щати да ходиш :)

 

Между 12 и 13 секунди 1 секунда е нищо, но между 2 и 3 е цяла вечност и още 1 "же" в повече. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има по-лесен вариант. Купи си един як пистак и ей ти ускорението :) Айде нема да са 2 секунди ама около 3 ги правиш :) Няма сега за една секунда до скапаните щати да ходиш :)

 

Айде ся ти му давай идеи, пък той ша си седи мирно. Глей ко стана - хората го зарибиха с картинги, утре ша кара Ротакс-а, ти го зариби по махтьори и после не може да го съберем от пътищата :P Той добре си кара неговата количка :punk

Link to comment
Share on other sites

Щом толкова лесно се поддава дайте да му пуснем мухата за космически кораб :D Мидексе , как ще ти дойде 1 совалка :D

Link to comment
Share on other sites

На първо време... за разходка с един хубав кабриолет с някой стойностен човек. По хубав крайморски път с интересни завои и хубава гледка. А да... и да няма други коли по пътя :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...