Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през... Политиката


Recommended Posts

Румка, точно си влезнах вкъщи... Иначе в Лозенец си бях. Освен другото си намокрих и телефона, та сега съм тотал щета... НЕ знам колко дни трябва да се възтановявам от цялото плюскане, добре че за малко бяхме...  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

https://clubz.bg/125362

 

Май вече нямаме нужда от газпром за покриване на нуждите. Може да се наредят някъде на опашката на 4-5 място с мизерни количества колкото да ги има. Сега е време да им се удари и транзита през Бг.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, plameni said:

Няма да стане от раз. Терминалът в Албания не е ли все още само на хартия?

Не точно. Ще преместят плаващ терминал от Израел. Не знам дали ще е за постоянно или докато се построи фиксиран. Не съм чел. Важното е, че до края на годината ще започнат да разтоварват. Това с преобразуването на стари танкери за ВПГ терминали е гениално и много бързо решение. Германия и те така действат.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, earache said:

Това няма ли да е ход в стил Путкин?

В момента този трансфер е на загуба. Не говоря да го спрем. Просто да се прекарат и други доставчици на конкурентна основа. Между другото тръбата която мутрата му построи струва над 3 милиарда. След като я пуснаха приходите от трансфер спрямо предходната година се повишиха с 20 милиона. Смятай дали има избиване някога. Отделно беше едно от нещата което му трябваше на лилипутко да започне войната. До преди това нямаше как да доставя заобикаляйки Украйна.

Link to comment
Share on other sites

Потресающите простотии в темата продължават... Междувременно цената расте и расте. Трябва някой ако има време да събере колекция от тъпотии от последните 6 месеца... Ама така е - покрай киро тъпото и много хора доизтъпяват...  

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Потресающите простотии в темата продължават... Междувременно цената расте и расте. Трябва някой ако има време да събере колекция от тъпотии от последните 6 месеца... Ама така е - покрай киро тъпото и много хора доизтъпяват...  

Другарю, цените са нагоре в цял свят. Ти плащаш един от най - евтините в Европа. Стига рева. Благодарение на Кирил Петков и хората покрай него които си свършиха работата имаш газ изобщо.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, netrootbg said:

Другарю, цените са нагоре в цял свят. Ти плащаш един от най - евтините в Европа. Стига рева. Благодарение на Кирил Петков и хората покрай него които си свършиха работата имаш газ изобщо.


Хайде да видим колко още ще трошиш тъпомера... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

ЛНР и ДНР вече са признати от пет държави: Южна Осетия, Русия, Абхазия, Сирия и КНДР.

Куриозното е, че двете "държави" все още нямат дипломатически отношения и не са се признали взаимно :lol:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, plameni said:

Куриозното е, че двете "държави" все още нямат дипломатически отношения и не са се признали взаимно :lol:

 

В тоя ред на мисли, супер куриозно ми е, че от страна на Украйна няма (доколкото знам) официално обявена война на Русия.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, netrootbg said:

Другарю, цените са нагоре в цял свят. Ти плащаш един от най - евтините в Европа. Стига рева. Благодарение на Кирил Петков и хората покрай него които си свършиха работата имаш газ изобщо.

Цените на газта се повишават само в тъпата Европа, а тя не е цял свят. Ето един супер точен анализ.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, charmock said:

Цените на газта се повишават само в тъпата Европа, а тя не е цял свят. Ето един супер точен анализ.


И разбира се и първокласниците знаят защо, но американските подлоги пак не са разбрали явно... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, instinct said:

В тоя ред на мисли, супер куриозно ми е, че от страна на Украйна няма (доколкото знам) официално обявена война на Русия.

 

Войната не я ли обявява нахлуващия в съответната територия?

Например: На 5-ти септември 1944 г., СССР обявява война на България, за да я окупира и съветизира.

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Войната не я ли обявява нахлуващия в съответната територия?

Например: На 5-ти септември 1944 г., СССР обявява война на България, за да я окупира и съветизира.

 

Не е задължително.

 

Обявява я тази страна, която иска да е официално в състояние на война с противника си.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Тук едни плачат с крокодилски сълзи, а Германия изглежда не е чааак толкова стресната, щом продължава с плановете за спиране на ядрените си електроцентрали.  :)

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, instinct said:

Не е задължително.

 

Сигурно и обратното не е задължително?

Тогава кое го прави "супер куриозно"?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, plameni said:

 

Сигурно и обратното не е задължително?

Тогава кое го прави "супер куриозно"?

 

Супер куриозното е, че след като Украйна не е обявила война, тя "де юре" (според международното право) продължава да е в състояние на мир с Русия.

 

И няма значение какво пише по медиите - важното за обявяването на война е дали има официална декларация от някое правителство.

 

А такава декларация няма.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, instinct said:

Супер куриозното е, че след като Украйна не е обявила война, тя "де юре" (според международното право) продължава да е в състояние на мир с Русия.

 

И няма значение какво пише по медиите - важното за обявяването на война е дали има официална декларация от някое правителство.

 

А такава декларация няма.

 

Пълни глупости говориш.

Да не би Ирак да обяви война при нахлуването в Кувейт? Ти помниш ли после Кувейт да е обявявал война на Ирак?

Обаче имаше резолюции и решения на ООН, съд и репарации.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...