Jump to content
BulForum.com

Подготвени ли сте за края на света?


  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Guest Rumbata

Краят на света си има и хубави страни - ще ни отърве от Азис, гангнам слайл, вокса...

Link to comment
Share on other sites

вокса...

 

Ентусиаст. Ти кой беше пак, че бучиш срещу мен навсякъде?

Ако толкова ти преча, що не вземеш да си изключиш захранващия кабел и да започнеш да изследваш безграничната си тъпотия и неоригиналност?

Или просто да не ми гледаш постовете?

Link to comment
Share on other sites

Приготвил съм си две бутилки водка "Бельи ключ" и една бутилка ром "Admiral Vernon" и смятам довечера да навляза в 5-тото измерение.

Link to comment
Share on other sites

Желаех (Така започва изреченията си един мега смешен приятел laughing.gif) да гласувам в настоящата анкета, ама не си намирам отговора сред възможните представени.

Затова предлагам да го изложа тука. Ей-го-(в)на (или по-правилно би било да бъде "те-го-те"?!):

 

"Според често срещаните разбирания за подготвеност, като примерно бункеро-купуване, храно- и питийно-запасяване, енерго-далновидност, оръжейно-преимущество, идеологична мотивация и т.пр., съм далеч неготова. Също така искам да изтъкна, че съм по-подготвена за Коледа и нова година, отколкото за края на света. Ако трилитровият буркан с кисело зеле, който мисля довечера да начена, може да се сметне за обща подготовка към двете събития, моля да го отразите."

 

С горните две изречения се опитах съкратено да обобщя възможните си отговори... които едва ли ви интересуват. ;)

Link to comment
Share on other sites

Във Фиджи е 0:53 минути, 22-ри декември. До USSD платформата ми имам пълен достъп, функционира си нормално. Та или света няма да свърши, или е пожалил скромния ни USSD център, или датата не е баш познала, или прекалявам със спама...

Link to comment
Share on other sites

Във Фиджи е 0:53 минути, 22-ри декември. До USSD платформата ми имам пълен достъп, функционира си нормално. Та или света няма да свърши, или е пожалил скромния ни USSD център, или датата не е баш познала, или прекалявам със спама...

 

Прекаляваш със спама и с тва Фиджи..

Дори и да свършваше света, не съм сигурен кой нормален човек смята, че от нищото ще се случи нещо и просто ей така, за миг, всичко ще изчезне на 21-ви.

Link to comment
Share on other sites

Прекаляваш със спама и с тва Фиджи..

Дори и да свършваше света, не съм сигурен кой нормален човек смята, че от нищото ще се случи нещо и просто ей така, за миг, всичко ще изчезне на 21-ви.

 

не че ще стане ма ако полети астероид към земята смяташ че ше те помоли да се подготвиш ли ?

Link to comment
Share on other sites

То за миг няма да изчезне, но може за доста кратки срокове да стане. Скоро пак гледах за супервулкана под Йелолстоун, че закъснявал вече. Едва ли не ги е страх да пробват сондиране в района за изследвания, че може да го задействат.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, срам и позор!

 

Ами то точно това е част от майтапа бе. Подтекста е, че в Канада всичко е объркано, дори температурната скала. Отделно баш пък ти да не видиш каква температура са предложили за новата абсолютна нула...

Ами то точно това е част от майтапа. Подтекста е, че в Канада всичко е объркано, дори температурната скала. :laughing1:

 

 

Баси, форума още работи. Явно сървъра е имунизиран срещу свършека на света. :laughing1: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

не че ще стане ма ако полети астероид към земята смяташ че ше те помоли да се подготвиш ли ?

 

Защо е цитиран моя пост?

 

То за миг няма да изчезне, но може за доста кратки срокове да стане. Скоро пак гледах за супервулкана под Йелолстоун, че закъснявал вече. Едва ли не ги е страх да пробват сондиране в района за изследвания, че може да го задействат.

 

Ми именно. Няма да е за миг. И тоя вулкан, дори да изригне, няма да изригне на цялата земна повърхност. Най-малкото, че ни дели цял океан от него. Най-много облаци от сажди да видим и слънцето да изчезне за месец. И пак. Не е един миг.

Link to comment
Share on other sites

То за миг няма да изчезне, но може за доста кратки срокове да стане. Скоро пак гледах за супервулкана под Йелолстоун, че закъснявал вече. Едва ли не ги е страх да пробват сондиране в района за изследвания, че може да го задействат.

 

а бе тва е йелоустоун бре мумче! у центърот на светот, демек у сридата на Америката. че там и гейзер да изригне новините ще му приложат Холивудгангнам стайл и ша се окаже че струята е стигналя до Марс поне.

а иначе що пък да не свърши бързо светът? потъват две-три тектонични плочи, издигат се нови и воала! некои добри плувци може и да оцелеят и да завъдят нови безкосмести мамунки. питайте атлантиняните.

Link to comment
Share on other sites

И ракията ;) На моменти имам усещането, че 100% от хората не се замислят каква незначителна пръдня е човечеството...Много лесно можем да се върнем в стадия маймуна....

Link to comment
Share on other sites

Брей, краят на света пак ни се размина, животът продължава...

http://www.youtube.com/watch?v=qU44b9zk4FQ

"...Наконец сбываются все мечты

Лучший мой подарочек - это ты..."

 

P.S. Сега малко по-сериозно... Много пъти краят на света е предвещаван... Чудя се само, защо хората не се обърнат към Библията, ами четат и вярват на разни измислени истории, само защото последните звучат интересно и тайнствено. Който търси белезите на последното време, поне да го търси на правилното място... Днес голяма част от медицинския персонал бе изпляскала, психози и паранои гонеха доста народ... Е, не че не си го просим, но ни се размина. Че ще има край, ще има, но никой не знае точната дата - няма маи, вещери, гадатели... И не това е важното; въпросът е, когато един ден се изправи човек пред Създателя си, дали ще бъде оправдан... Въпреки хилядите ни издънки и простотии, дето сме правили... А оправданието е само и единствено чрез Спасителя Христос!

Link to comment
Share on other sites

Хух, Avelina!

Това с библията и Христос силно ме мотивира да те попитам дали си навита да му спретнем един диспут? Защо точно библията?! Защо ще да е спасението точно в Хистос?! :)

 

Извинявам се на Сотбис, че му мажа в темата, но така или иначе ни се размина краят на света, поне от тази тема за мене лично изскочи нещо много интересно - трите изречения по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че ще прецакам възвишеното отклонение в темата на мадам Трити, но WTF с тия маи? Цяла вечер вече чакам свършека на света, даже си взех по този повод една бутилка текила специална селекция на Jose Cuervo (понеже мексиканците би трябвало да се явяват далечни братовчеди на маите) и след цялата тази подготовка - едно голямо нищо. Добре, че поне текилата няма да отиде зян. :laughing1: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че ще прецакам възвишеното отклонение в темата на мадам Трити, но WTF с тия маи? Цяла вечер вече чакам свършека на света, даже си взех по този повод една бутилка текила специална селекция на Jose Cuervo (понеже мексиканците би трябвало да се явяват далечни братовчеди на маите) и след цялата тази подготовка - едно голямо нищо. Добре, че поне текилата няма да отиде зян. :laughing1: :beer:

 

При вас не знам как е тук го чакаме към обяд, времева разлика казват хората.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...