Jump to content
BulForum.com

Подготвени ли сте за края на света?


  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Ми аз съм на работа тогава, имам всичко за оцеляване около мен, даже лодки, ще успея да се придвижа до вкъщи с още една на буксир за домочадието.. Ако пък толкова затрупа, имам ски, снегоходки, облекло за кучи студ :D Даже и оръжие ще се намери наблизо ninja.gif

 

А храна?

Link to comment
Share on other sites

А храна?

 

 

Въпросът ти е безсмислен

 

С три хипермаркета до гъза ми, едно KFC, два китайски и една дюнерджийница храната не е проблем - навън е студено, и дори при спрял ток ще се запази за известно време ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ме разбра - нали ще има и други оцелели...и сигурно по-добре снабдени с храна от него...

 

Не бе, разбрах те много добре какво искаше да кажеш, но:

1. трябва да ги намериш тия други оцелели с храна, а до тогава ще мине време.

2. Не са много местата с храна, намиращи се на 10-15 метра височина, та всичката храна ще е под водата.

Link to comment
Share on other sites

Светове много. С края на едно кълбенце в затънтена покрайнина на незначителна галактика нищо не свършва. Само дето и кълбенцето няма да свърши, а само едно календарче ще превключи на следващия цикъл... По тоя повод - :beerchug :beer:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност точният час би трябвало да е в 21 часа и 12 минути, но предвид часовите пояси, първи би трябвало да изгърмят японците - най-вероятно ще ги разтресе по 10-та степен, след това ще ги потопи 200 метрово цунами, а оцелелите ще бъдат облъчени от разбитите ядрени реактори на Фукушима. Последен ще си отиде както той сам каза, Кръстника - там пък най-вероятно ще хване някакъв лют студ -70С и на Кръстника ще му измръзнат топките. За междинните страни (като България и разни други), краят за всяка страна ще е различен - подозирам, че нашият край ще настъпи от масово напиване и респ. отравяне с фалшив метилов алкохол, който търговците ще са внесли ударно покрай събитието. Ей такива работи ми се въртят из главата...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност точният час би трябвало да е в 21 часа и 12 минути, но предвид часовите пояси, първи би трябвало да изгърмят японците - най-вероятно ще ги разтресе по 10-та степен, след това ще ги потопи 200 метрово цунами, а оцелелите ще бъдат облъчени от разбитите ядрени реактори на Фукушима. Последен ще си отиде както той сам каза, Кръстника - там пък най-вероятно ще хване някакъв лют студ -70С и на Кръстника ще му измръзнат топките. За междинните страни (като България и разни други), краят за всяка страна ще е различен - подозирам, че нашият край ще настъпи от масово напиване и респ. отравяне с фалшив метилов алкохол, който търговците ще са внесли ударно покрай събитието. Ей такива работи ми се въртят из главата...:lol:

Ахахаха, много се обърка с тази прогноза за "катаклизъм". Явно изобщо не си запознат с канадската температурна скала: :laughing1:

+19 deg. Celsius: Texans turn on the heat and unpack the thermal underwear. People in Canada go swimming in the Lakes.

 

+14 C: North Carolinians try to turn on the heat. People in Canada plant gardens.

 

+9 C: Californians shiver uncontrollably. People in Canada sunbathe.

 

+4 C: Italian and English cars won't start. People in Canada drive with the windows down.

 

0 C: Distilled water freezes. Lake Superior's water gets thicker.

 

-6 C: Floridians put on coats, thermal underwear, gloves and woolly hats. People in Canada throw on a flannel shirt.

 

-8.5 C: Philadelphia landlords finally turn up the heat. People in Canada have the last cookout before it gets cold.

 

-18 C: People in Miami all die. Canadians lick the flagpole.

 

-26 C: Californians fly away to Mexico. People in Canada get out their winter coats.

 

-36 C: Hollywood disintegrates. The Girl Guides in Canada re selling cookies door to door.

 

-46 C: Polar bears begin to evacuate the Arctic. Canadian Boy Scouts postpone "Winter Survival" classes until it gets cold enough.

 

-56 C: Mt. St. Helens freezes. People in Canada rent some videos.

 

-66 C: Santa Claus abandons the North Pole. Canadians get frustrated because they can't thaw the keg.

 

-164.5 C: Microbial life no longer survives on dairy products. Cows in Canada complain about farmers with cold hands.

 

-246 C: ALL atomic motion stops (absolute zero in the Kelvin scale). People in Canada start saying, "Cold 'nuff for ya?"

 

-266 C: Hell freezes over. The Toronto Maple Leafs win the Stanley Cup.

 

Също така се съмнявам българската нация да се затрие от фалшив алкохол. Ако това беше възможно, щяхме отдавна да сме изчезнали. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

при нас края ше е втори мандат на вождовете които имена не трябва да се споменават напразно - Б.Б. и ЦВ.ЦВ.

 

утре е петък , сутринта ще коля прасе а вечерта съм на рожден ден , в събота ще ми е все тая.....

Link to comment
Share on other sites

Като каза 'вождове', току що разбрах, че няма да има край на света. Разбрах го от "Комиците", които в момента дават по БТВ - Руслан Мъйнов беше вожда на маите и разказваше, че една вечер си направили купон, изпушили доста лули на мира (с "тревичка" от новата реколта), изпили бая огнена вода и на другата сутрин изобщо не си спомняли какво са писали снощи в календара. :P

Link to comment
Share on other sites

Ахахаха, много се обърка с тази прогноза за "катаклизъм". Явно изобщо не си запознат с канадската температурна скала: :laughing1:

-246 C: ALL atomic motion stops (absolute zero in the Kelvin scale).

Като гледам тази цифра, започвам да се съмнявам във верността и на другите :unsure:

Link to comment
Share on other sites

На това не се ли усети?

 

-18 C: People in Miami all die. Canadians lick the flagpole.

 

----------------------------

 

Ако още някой реши да ми обяснява как АЗ нямам чувство за хумор, може направо да си запазва мнението и да започва да се *** * *****.

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, срам и позор!

 

 

Първо - това нещо циркулира от около 2002-ра година някъде, само че за Лапландия, ето в оригиналния му вид. Отделно баш пък ти да не видиш каква температура са предложили за новата абсолютна нула...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...