Jump to content
BulForum.com

Подготвени ли сте за края на света?


  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Така... Сега ставам и чекнах датата. Излиза че с брат ми сме пропуснали "края на света". Той например го пропусна в Брилянтин, а аз докато носех дърва за камината. Никой не знае колко литра вино сме изпили. Само Момчил явно е пил велико питие от маИски тип, дано го е оценил подобаващо.

 

Ще запомним обаче две неща, които и краят на света не може да реши. И те се казват w00x и Triti. Дори маите не са успели да ги предвидят....

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ще запомним обаче две неща, които и краят на света не може да реши. И те се казват w00x и Triti. Дори маите не са успели да ги предвидят....

ПРЕЗИДЕНТ!!! :laughing:

 

Според мен маите познаха за края на света. Или поне за моя случай. Малко не нацелиха с няколко часа, но ще го преглътна, тъй като в четири през нощта се събудих от адски болки в корема и едвам не се насрах по пътя до тоалетна. През това време видях всичките си роднини, края на света и т.н. А след облекчаването бях толкова горд от себе си, че само дето не пожелах народния оркестър да ми свири Марсилезата.

Освинвам се от ядене още преди празниците, за по-нататък - жална майка и светата троица.

Link to comment
Share on other sites

... в четири през нощта се събудих от адски болки в корема и едвам не се насрах по пътя до тоалетна. ....

 

Нещо послъгваш май, нали на ЛС преди малко ми разказа същото и онова дето съм го зачеркнал горе липсваше в обясненията от ЛС-то. :devil :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...