Jump to content
BulForum.com

Подготвени ли сте за края на света?


  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Краят на света е близо. Остават само два дни. Готови ли сте? Не знам за вас, но аз този път съм подготвен.

Изровил съм един окоп в двора и съм се запасил с ракия, бахур, кромид-лук и една бутилка шампанско Шато Льо Курвазие - екстра вържин. Ще посрещна поредния Апокалипсис с горно вдигнати глави.

Пък ако вземем, че оцелеем и ни подмине... сигурно ще се отработва след това!

 

Да ми е честит първия пол :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Тези, които вярват ,че на 21.12.12 ще е края на света, да дойдат на 20.12.12 у нас и да донесат всичките си пари и ценности! Ще бъдат съхранени за историята! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Off/ Ааааа...модератор на входа значи....:lol:

Грешка, чичо - АДМИНИСТРАТОР на входа! devil.gif

 

Обърнете внимание, че краят на света е в ден ПЕТЪК laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е коя ще бъде следващата дата на края на света. 11.12.13?

Много напред мислиш. Чакай първо да мине тоя край на света, после ще мъдрим нов. :)

 

В интерес на истината в нощта на 20 с/у 21, както и на самия ден очаквам да има големи световни емоции. Не изключвам да има тук-таме масови истерии или самоубийства. Все пак всякаква паплач населява планетата и такива крайни дебилни действия не са чужди на човешката раса.

 

Обичам кисели краставички.....с ракия. :beer:

Ей това е човекЪТ! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Грешка, чичо - АДМИНИСТРАТОР на входа! devil.gif

 

Обърнете внимание, че краят на света е в ден ПЕТЪК laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Наясно ли си с какво се занимава един администратор?
Link to comment
Share on other sites

За съжаление твърде наясно, когато става въпрос за етажна собственост. Не се обаждай неподготвен по-нататък, че си администратор на велосипед. biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Подобна глупост само ти можеш да съчиниш :)

 

Колосална глупост като факта, че се изживяваш като разбиращ администратор извън компютъра можеш да сътвориш точно ти.

Link to comment
Share on other sites

Защо съм останал с впечатлението, че за админ на входа не могат да те избират 2 пъти поред по закон? Т.е на всеки 2 години трябва да се сменя ръководството на блока с различни хора.

Link to comment
Share on other sites

Колосална глупост като факта, че се изживяваш като разбиращ администратор извън компютъра можеш да сътвориш точно ти.
Мега-дебилщината, да достигнеш до този "извод" можеш да я сътвориш само ти ;) Аз не се имам за кой-знае какъв админ и в IT сферата. Но както винаги ти първо говориш, после не мислиш ;)
Link to comment
Share on other sites

очаквам да има големи световни емоции. Не изключвам да има тук-таме масови истерии или самоубийства. Все пак всякаква паплач населява планетата и такива крайни дебилни действия не са чужди на човешката раса.

Уверен съм, че ще има свинщини. Дано да няма жертви, но вандалщина определено ще има.

Link to comment
Share on other sites

Защо съм останал с впечатлението, че за админ на входа не могат да те избират 2 пъти поред по закон? Т.е на всеки 2 години трябва да се сменя ръководството на блока с различни хора.

 

В болдната секция грешиш, за мое съжаление - така се оказа

 

Мега-дебилщината, да достигнеш до този "извод" можеш да я сътвориш само ти ;) Аз не се имам за кой-знае какъв админ и в IT сферата. Но както винаги ти първо говориш, после не мислиш ;)

 

Пеше бре, крякаш ми като свободна евросъюзна кокошка - пак питам - имаш ли нещо да казваш?

Link to comment
Share on other sites

Той го каза - "първо говориш, после не мислиш". :laughing1:...сега чакам Ванчо да си го сложи в подпис, че на него обикновено му харесват такива сентенции...:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм на работа тогава, имам всичко за оцеляване около мен, даже лодки, ще успея да се придвижа до вкъщи с още една на буксир за домочадието.. Ако пък толкова затрупа, имам ски, снегоходки, облекло за кучи студ :D Даже и оръжие ще се намери наблизо ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...