Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Iskam samo da otbeleja, 4e na klip4eto 2roto klip4e Psihara^^ kazva "Sram me e"...i ve4e e dokumentirano, 4e toi ima SRAM! (xa-xa-xa). Osven tova dyrja da otbeleja, 4e dneska az mu kazah zdr v reisa i daje sedqh do nego, oba4e toi ne mi kaza 4a0, za koeto sym izklju4itelno syrdita!

ne ti kazah 4ao za6tot re6ih 4e nqma smisal tui kato ne mi haresaha priqtelkite ti? togaa kakuw e smisala da se prava na interesen?

a onva sram me e ... mda prava si.. imam sram ot stra6niq kitaec koit sede6e 1 masa po nagore ot pu6a4ite i durje6e marku4 nqkakuw[ili po skoro strah :D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

EDIT:

kakto i da e.. razbrah PO4TI vsi4ki 6to za hora ste i 4e gledate i pi6ite TAKA KAKTO VI E UGODNO NA VAS i sq 6a sa napraa na takuw kakuto me izkarahte i 6te vi KAJA SBOGOM!!! pove4e men na tiq sre6ti nqma da me vidite!!!

mislq 4e s tozi edit ve4e stiga... i razgovora dale4 ne be6e li4en za6tot bqha zasegnati vsi4ki 4lenove na sre6tite.. no .. whatever!!!! U RULE!!! I SUCK!!!

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^, видяхме го....айде сега го махни с едита, че много място заема, не е много по темата, а и не е съвсем коректно да го изнасяш публично... ;)

Едит: Явно нещо съм изтъпял и не схващам какво става.....постваното горе беше един личен разговор....друго нещо имаше ли :confused

Link to comment
Share on other sites

Наистина е адски глупаво да представиш личен разговор пред хората. Мисля си, че падна в очите на доста души... или поне на мен.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам дължа обяснение...Одеве лог-а, който пост-на Психаря, беше за това, че съм останала със впечатлението, че съм му неприятна (може и да греша, не знам). А пък може и той по принцип да си се държи така, НЕ ЗНАМ... Явно не се разбрахме, за което вината е изцяло моя :( Извинявам се на Психаря за това...и на останалите...Не съм искала да предизвикам подобно нещо... Не съм искала да се сърди на останалите, заради мене, нито пък да не идва на срещитете...Проблема явно е в мен....Съжалявам...

Link to comment
Share on other sites

и аз изпуснах нещо...

Всички изпуснахме нещо....видях една лична кореспонденция....която изобщо не ме засяга....в БигБрадър поне знаят, че ги снимат постоянно....вътре се обсъждаха само лични неща между двама души.....освен това беше много голяма и не знам за какво беше поместена тука.....правилно ли съм разбрал?....дотолкова ми стигат способностите... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Общо-взето направих забележка на психаря, че е постнал личен разговор и не е коректно. Сътоветно той го прие твърде навътре, защото е искал да покаже, че не само той бил "гаврил" (извинявам се, ако не е точен израза) BeHu.

 

Психар, глупаво е да се ядосваш за една малка забележка. Още по-глупаво е да не идваш на срещите заради тази забележка.

 

BeHu, защо трябва да търсиш проблема в себе си. Явно не си допадате двамата. Това не означава, че не допадаш на други хора.

 

 

 

Мисля си това да е с офтопика? Айде по живо, по здраво всеки да си върши работата. Аз ще продължа с химията :punk .

Link to comment
Share on other sites

На всяка следваща среща тоя Teди се разкрасява все повече и повече :wub: :D :woot И държа да му кажа, че наистина на същия ден не знаех коя дата сме :blink:

Омръзна ми да казвам 'Другия път ще дойда', 'Другия път ще дойда'..

за тва и няма вече да го казвам по форума, защото все става няква глупава работа, заради която не мога.

Така, че вече направо ще идвам без да казвам :D

@Shade, злато клоунът как се справя? :woot

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е станало, но ви агитирам да го забравите и да гледаме напред, към 5ти февруари! Не забравяйте, че основната идея на това мероприятие е да си прекарваме весело!

Моля, нека не се пише повече за случилото се. Каквото било, било. Оттук нататък - само хубави неща ще ни се случват ! Искам усмивки!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти на една среща не дойдох и след тва се изпокарахте :P Шшшш Психи ко ти става уе лиубофффф моя, какви са тези заплахи, нима ще ме зарежеш??? Ссега сериозно(до колкото мога) не знам за какво са тези сръдни, но нека да ги забравите :)

Link to comment
Share on other sites

@George_131, еми то тоя Щастлив Психозис вече не е толкова луд, както едно време, та затова. Сега се правим на сериозни, нали сме и влюбени ;)

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам, нещо против да съм влюбен ли имате :)

Я да шшшт, че като се разиграе онази мити точилка по главите ви, ще питате после вие откъде изгряват раците и къде зимува слънцето ;)

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахааааааааа не с лошото Психи :P

Никой няма нищо против това да си влюбен. Самоче нищо не пречи хем да си влюбен хем да си стария "ненормален" Психозис. :D

Link to comment
Share on other sites

И все пак някой може ли да ги качи тия снимки някъде другаде, защото на мен упорито не ми позволява да ги отворя.

Също така психара... държиш се... тоест де да знам като какво се държиш, не съм 100% в час, но земи стегни редиците :] Детска градина Пелерина.

Link to comment
Share on other sites

Самоче нищо не пречи хем да си влюбен хем да си стария "ненормален" Психозис.  :D

 

Ми да!!Вземай пример от мен - хем съм женен(влюбен),хем пак съм си същото дърво(л-но).И си простея.Само дето на срещите не идвам,ама за това вече жената е виновна,щото все някой трябва да гледа детето,да готви и да пие бира :lol:

Link to comment
Share on other sites

--извън темата:

 

Само дето на срещите не идвам,ама за това вече жената е виновна,щото все някой трябва да гледа детето,да готви и да пие бира  :lol:

Горкия :cry . Някой ден и на теб ще ти се отвори парашута!

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n - sorry ама аз влизам най-често в buy/sell и не знаех за тази тема,та към въпроса,а той е: Има ли желаещи от форума,да се съберем тази събота някъде на кръчмичка да пийнем и да се видим.??

Link to comment
Share on other sites

Ако погледнеш първия пост в темата, ще видиш, че ние по принцип се събираме тази събота (05.02). Заповядай, добре дошъл си. Както и всеки друг, който има желание :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...