Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ami to mi se iska i az da doida ako moje de. Towa 6te mi e pyrwata masowka s was. Nadqwam se da nqma problemi da doweda i moita kifli4ka, koqto sy6to e nerazriwno swyrzana s na6iqt net?

 

Идвайте бе хора , кой ви спира !!!

Ако имате желание де.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Хора съмнявам се всеки да е съгласен с промяната на графика,но ако това стане,няма да има толкова щастлив човек като мен,щот мноу си ме кефите ве мамуни! :cry

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен с промяната, може и ако не жеднага следващата тп след 3 седмици, но по-добре е веднага щот колкото повече толкова повече :)

 

Едит: Пъроманчо изобщо не завиждам, просто констатирах(хах аз май се справям със сложните думи по-добре от смирноф:P)

Link to comment
Share on other sites

Хммз... аз мога да предложа нещо.. и знам че ще се приеме... докато има хора като мен Шаде многото ивовци и митиовци(и георги) аз нямам нищо против да се прави всяка сабота... гаранция че ВИНАГИ ще има хора!!! и винаги когат се саберем някаква звездна комбина ще има маса смях!

Link to comment
Share on other sites

Хммз... аз мога да предложа нещо.. и знам че ще се приеме... докато има хора като мен Шаде многото ивовци и митиовци(и георги) аз нямам нищо против да се прави всяка сабота... гаранция че ВИНАГИ ще има хора!!! и винаги когат се саберем някаква звездна комбина ще има маса смях!

Хахах тва ще е яко, но може да си омръзним(едва ли :P). Просто ще искам да идвам секи път, но няма да става :( за тва по добре през седмица :) щот се пак може да си го планувам от по-рано.

Link to comment
Share on other sites

ама идеята е всеки да идва когат му е удобно и винаги ще намери с кого да се омазва...

 

Да да ама като се събираме по рядко, ще има повече хора и ще е по-голяма лудница. И нищо не ни пречи да се посъобразим малко и да измислим време когато на почти всеки ще му е удобно, щот недоволни се ще има :)

Link to comment
Share on other sites

През 2 седмици си е джаст файн. Само ще направим малка промяна, за да може да се вмести Хейт. Да речем, че следващата среща ще е на 12-ти. И после ще е на 26-ти. И така :)

За смяна на мястото нямам нищо против. Преди време предложих Верди, но беше отхвърлено. Така че сега сте вие на ход с предложенията :)

Link to comment
Share on other sites

През 2 седмици си е джаст файн. Само ще направим малка промяна, за да може да се вмести Хейт. Да речем, че следващата среща ще е на 12-ти. И после ще е на 26-ти. И така :)

За смяна на мястото нямам нищо против. Преди време предложих Верди, но беше отхвърлено. Така че сега сте вие на ход с предложенията  :)

Напълно съм съгласен с теб. А за Верди също съм навит, но там каче ли не е удобно да седим много време :(

Link to comment
Share on other sites

Едва ли мислите сериозно, че във Верди ще "оцелеем" ? :) Така де ако искате да ни изгонят - определено Верди става...

Link to comment
Share on other sites

Абе каквото решите, аз съм на линия :)

Психар, във Верди става смях, знеш как е :) Иначе където и да идем, там съм :P

Link to comment
Share on other sites

Хм, във Верди май вече ни имат снимките, откакто Шейд реши да се изживява като техник на климатици :) :P

Aко храната не е важна съставка, може да се измисли и друго място. Например едно заведенийце до тунела (от страната на капана). Има подземен етаж с голееееми сепарета, може да се резервира и там да се пие обилно :)

Link to comment
Share on other sites

кое е това заведенийце бе, боре?

Link to comment
Share on other sites

кое е това заведенийце бе, боре?

Не го знам как се казва, ТОШО! Намира се точно отдясно на входа на тунела. Мисля, че има реклама на Амстел, ама не съм сигурен. Може да пратим агенти да проверят дали е ок за събиране от такъв мащаб :)

Link to comment
Share on other sites

Аз по принцип се сещам за една невероятна кръчма, но там ще е добре предварително да се резервират местата, защото не е много голяма, а клиентела си има. Има една стаичка, в дъното (под земята се намира), където е идеално за простеене. Като си правим кретен-фестове с моите приятели винаги се завираме там. Само дето не съм сигурен дали цялата кретения ще се побере там и дали ще има места Събота вечер...

 

Извън Темата: Ще помоля, ако на някой не му е проблем да ми изпрати снимките, поне тези, на които фигурирам аз, защото упорито не мога да отворя link-а, където са качени... Тоест link-а го отварям, но самите снимки не мога...

thescorpion@mail.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...