Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Раздвуение на личността му викали ;)

Добре че няма да идва повече. Само един си е идеално, щоно иначе се бъркаш като се обръщаш към него, не знаеш как да го наричаш :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Добре де.. ясно кой няма да идва. Вместо да ни го натяквате по-добре да се разберем кой ще идва :). Ще се радваме ли на женско този път :bgrin: ?

Link to comment
Share on other sites

Ще се радваме ли на женско този път

Това ми прозвуча сякаш си поръчваш месо в някой ресторант :)

Да, ще има момиче(та). RiMy_SuN (:love) ще присъства. БеХу сигурно ще е на линия с приятелката си, има вероятност Pechenata да се появи (съмнявам се).

 

А и нищо не ви пречи да поканите някоя позната да дойде с вас, нищо че не е от форума!

Link to comment
Share on other sites

И аз ще съм там... и аз ще съм с момиченценце... и знайте че идвам само единствено и заради никои друг освен Шаде защото ако мен ме няма .... той няма да е това което е! Щаде и лове ю!

Link to comment
Share on other sites

@George_131 да не завиждаш ??? :P

Недей така зависта е лошо нещо , трябва да се борим с нея. ;)

Link to comment
Share on other sites

е вие пък, нали трябва да е изненада. няма да издавам...

:)

и аз май ще съм с приятелка ама не е сигурно, ще видим

 

 

без такива,броят сесамо живи предмети от женски род,без кламиатури и мишки и друг такъв любим прикачен инвентар! :punk

Link to comment
Share on other sites

току що ми съобщиха една лоша новина - събота съм на купон. Ноооо аз естествено кво казах - че ще ида към 10-11. тоест и вас няма да ви изпусна ;)

идвам в събота, но ако се застояваме по главната после няма да мога да постоя и да направя някоя глупост.

Link to comment
Share on other sites

HATE защо да не се видим повече?!?! Ти к'во - зарязваш ли ни? :(

Link to comment
Share on other sites

HATE защо да не се видим повече?!?! Ти к'во - зарязваш ли ни?  :(

Само ако хората четяха ... няма да те упреквам!

Той обясни че ще ходи на всеки 2 седмици еди къде си!!! А НИЕ СА САБИРАМЕ ТОЧНО ТОГАВА!!!!!!!!!!пффф тц тц

Link to comment
Share on other sites

Еми съжалявам - аз не съм била на всичките, че да знам, че винаги са на 2 седмици...пък и нищо не пречи да се промени "графика", така че да може и HATE да идва...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...