Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Tui kato do sega ne e imalo sre6ta bez moe prisustvie a i ako me nqma 6te lipsva duha na jultata 6apka za towa 6te wi pomolq DA ME IZ4AKATE MOLQ VI IZ4AKAITE ME NA TREFFPUNKTA[PO6TATA] tui kato az 6te se zabavq malko a ne iskam kato otida da nqma nikoi i posle da se mukna sam kum aziqta

za towa otnovo povtarqm MOLQ VI IZ4AKAITE me !!!! 6te se zabavq s ne pove4e ot 20 - 30 min.. PLS!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Аре,тоя път и аз ще съм на линия.Да има.Че да видят хората - променил съм се за добро...май :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tui kato do sega ne e imalo sre6ta bez moe prisustvie a i ako me nqma 6te lipsva duha na jultata 6apka za towa 6te wi pomolq DA ME IZ4AKATE MOLQ VI IZ4AKAITE ME NA TREFFPUNKTA[PO6TATA] tui kato az 6te se zabavq malko a ne iskam  kato otida da nqma nikoi i posle da se mukna sam kum aziqta

za towa otnovo povtarqm MOLQ VI IZ4AKAITE me !!!! 6te se zabavq s ne pove4e ot 20 - 30 min.. PLS!

Естествено че ще те чакаме...че за къде без тебе???

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос

Кога е 22.01?

Аз съм много зле напоследък и нямам идея даже и какъв ден сме днес :blink:

да бе да сега с тати си трии ръцете,дали щял да те пусне?ти да не си на 15 г?

Аха, точно на 15 години съм, и се пошегувах за баща ми, казвате за хижа и отиваме ;)

А иначе ако утре е 22-ри би трябвало да дойда..

Link to comment
Share on other sites

уф мани я тая нощ. аз май снощи като се разкарвах с мокра глава съм настинал и неска кашлица, цепи ме глава, ама тва не е от настинката :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм първият прибрал се? Още са ми студени пръстите на ръцете, не пиша като за свят.

Разцепихме се! Имаше нови лица, както и обичайните заподозряни. Ще гледате снимки, като качим :)

--- Ще се уверите, че и клунът може да духа...... :D

Link to comment
Share on other sites

Mdam sreshtata toq pyt beshe prosto perfect-na :)) Li4no na men mi haresa pove4e ot minalata :)))) Sq 4akame snimkite...:P

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм първият прибрал се? Още са ми студени пръстите на ръцете, не пиша като за свят.

Разцепихме се! Имаше нови лица, както и обичайните заподозряни. Ще гледате снимки, като качим :)

--- Ще се уверите, че и клунът може да духа...... :D

А запри се малко де.....всеки път му излиза късмета на клоуна...."уважаваш" го поне по веднъж, че и всеки път по различен начин.....другият път май няма да ни дадат сладолед... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@ Shade Признавамт е за главна Откачалка. :P

Не е истина в момента пуфтя от преяждане :laughing:

За купона няма да говоря - то е ясно

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм първият прибрал се? Още са ми студени пръстите на ръцете, не пиша като за свят.

Разцепихме се! Имаше нови лица, както и обичайните заподозряни. Ще гледате снимки, като качим :)

--- Ще се уверите, че и клунът може да духа...... :D

За теб нямам думи.Както казах вече..ти нямаш никакъв..ама даже и грам срам няма в теб!!!Тоя клоун сууупер много го съжалявам щото съществуват такива като теб.

Тая вечер беше уникално.Тези които не дойдоха могат само да съжаляват.(Това е много сериозен намек към Алукард).Надявам се и следващият път да бъде така готино.Това беше и една паметна вечер.Момиче повтори на среща.Това беше Вени:)Браво Вени! :punk

Link to comment
Share on other sites

3 пъти ура за Вени!  Още толкова и за клоуна, на който му излезе късмета  :punk

Е чак пък късмет...хаха...едва ли!Сигурен съм че ако имаше възможност клоуна доста щеше да връща на Шеид.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...