Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

@Grimjaur Скорпиона иска снимките от последната среща, на която присъстваше и той.

Link to comment
Share on other sites

Надъхал съм се утре да дойда ще взема още 1 приятел от форума и дано само не ме извикат на работа иначе сме там 100%

Link to comment
Share on other sites

Тъй като днес времето е студено моля бъдете точни с идването ,защото ще чакаме максимум 20-25 минути. Ако някой закъснее повече да идва направо в - Азия.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като днес времето е студено моля бъдете точни с идването ,защото ще чакаме максимум 20-25 минути. Ако някой закъснее повече да идва направо в - Азия.

Ммм да точно така, неискам да бием собствения ни рекорд - 50-55мин чакане :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i... tui kato pove4e NIKOGA nqma da se vidim za6toto IMAM MNOGO OGROMNI problemi s koito nikoi ne moje da mi pomogni i sum pod doma6en arest za neopredeleno vreme[minimum 3 meseca] i nqmam PC televiziq dvd muzika i knigi[ni6to ... 6te seda prakti4eski 12 4asa i 6et gledam v 1 to4ka] i hoda i se vru6tam ot daskalo s pridrujitel iskam da vi kaja 4e mnogo mi lipsvate!!! 6TE SUM S VAS! no samo duhom!... SBOGOM deca mladi i stari na razli4ni pokoleniq!

PSUCHOSIS , Shade ako mojete mi se obadete v nas... dokato ne sa mi vzeli telefona

Link to comment
Share on other sites

zna4i... tui kato pove4e NIKOGA nqma da se vidim za6toto IMAM MNOGO OGROMNI problemi s koito nikoi ne moje da mi pomogni i sum pod doma6en arest za neopredeleno vreme[minimum 3 meseca] i nqmam PC televiziq dvd muzika i knigi[ni6to ... 6te seda prakti4eski 12 4asa i 6et gledam v 1 to4ka] i hoda i se vru6tam ot daskalo s pridrujitel iskam da vi kaja 4e mnogo mi lipsvate!!! 6TE SUM S VAS! no samo duhom!... SBOGOM deca mladi i stari na razli4ni pokoleniq!

К'во си направил бе :confused Да не си убил човек, че така те наказват????? :pirate :cry

Ти по-добре да беше отишал в къщата на Биг Брадър като ще те изолират така....там барем целият форум щяхме да гласуваме за тебе. :punk :punk :punk

П.П. Довечера няма да мога да дойда по ужасно тъпа причина...не съм спал 3 последователни нощи и ако сега не легна да поспя поне 8 часа не виждам кога ще го направя, понеже довечера чакам масирано нападение (Bulfleet) и пак ще се будува. :blink: На всички вас пожелавам приятно прекарване (с масов дестрой на новите :bgrin: ), в което не се и съмнявам...както винаги! :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Психарче!!!Къде живееш?Ако трбва ще сформирам отряд за отвличането ти :ph34r: - само и само да можеш да живееш нормално!Това е гадно дето са ти го направили.Какво си направил? :confused

Link to comment
Share on other sites

аз както казах ще дойда, но ако се забавя повече от 6 и 20 да не ме чаката. причината е проста. и тя е-парите. имам 30 стотинки в ръката и тва са единствените пари които имам. ако закъснея не ме чакайте. сега отивам пак да мрънкам за кинти...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...