Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

@RiMy_SuN o6te li mi se surdi6?

Аз....да се сърдя?!;)След 4ти клас спрях да се сърдя на хората,които се опитват да се заяждат с мен,и твърдят,че аз се заяждам с тях :blink: ...Оттогава живея в пълен душевен мир,ненарушаван от никого:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Пфу! Психаре, аз никога не съм твърдял, че съм метъл. Просто метълът ме кефи супер-много и слушам горе-долу само това от 5-6 месеца. Трансът също ме кефи супер-много, ама не съм казал и че съм рейвър. Просто една-две години преди това съм слушал само техно и транс. :)

После ми викай ламер... Очаквам публично извинение!

 

Психозис... Батка, само да не се измъкнеш някъде! Ще има бой после!! (с Психара ще се погрижим)

Link to comment
Share on other sites

Shade, ти си дълъг и нямаш право да бъдеш невинен! Гаден метъл такъв :P

@Shade izvinqvai milo 2 metrovo dete axaxaxax ti ne si metal i nikoga ne si bil i nikoga nqma da bude6.. ti si te4en manqk :)

@RiMy_SuN az ne sum se zaqjdal s teb.. prosto mnogo me radwa na4ina po koit govori6 bez nikakwi zavalqniq i tn :D

@PSYCHOSIS i ne mi otg... obi4a6 li me? :D

@pyroman 6te se postaraq da izpiq likvite za da nqma fal sled kat izleznem :)

Link to comment
Share on other sites

Ем, хора съжалявам, ама няма да мога да дойда... Както се вика "беден като църковна мишка"...

Някой път си обещавам да дойда да ви вида що за примати сте :)

Link to comment
Share on other sites

Е надявам се да успееш да дойдеш. Все пак тълпата трябва да е "на макс" както казват някои

 

Шадоу ти ще ходиш. Принципно бих дошъл ама утре ми е много натоварен графика майна. Трябва да ходя на 2 рд-та.

Link to comment
Share on other sites

Аз незнам обаче до колко часа ще съм с вас.Много съм ограничен финансово и после няма как да се прибера като спрат автобусите.Но за това дали ще дойда-няма да се оттарвете от мен така лесно :P

Link to comment
Share on other sites

@Psihara, и аз те обичам, но само като приятел. Знаеш, че сърцето ми вече е заето. Надявам се да ме разбереш...просто нямаше да се получи между нас ;)

 

@HATE, не се излагай, все ще съберем малко милостиня за една маршрутка :) А има и вариант да си вземем такси, ако сме повече хора към Тракия.

Link to comment
Share on other sites

@Psihara, и аз те обичам, но само като приятел. Знаеш, че сърцето ми вече е заето. Надявам се да ме разбереш...просто нямаше да се получи между нас ;)

 

@HATE, не се излагай, все ще съберем малко милостиня за една маршрутка :) А има и вариант да си вземем такси, ако сме повече хора към Тракия.

abe 6tom o6te ima6 nqkakwi 4uvstva kum men zna4i vsi4ko e nared

@HATE mada faka nali ti kaah 4e 6te te spasim!!!

Link to comment
Share on other sites

Бахти, ся гледах снимки от баш-първата среща и ме хвана супед-много яд, че не съм бил!!! Тържествено се заклевам, че освен ако не съм в ковчег, или на смъртно легло, или на повече от 500 км от мястото на срещата, няма да пропусна среща!!! Ако ще и трима човека да сме, аз ще съм там! Супер много яд ме хвана...... Ся ще ми е гадно до утре! Да са еба в тъпия гъз, как съм могъл да пропусна първата среща!!! Пу да са еба, тъп ГЪЗ, ТЪПАК!!!

 

-- Сериозно, много искам да си забия тъпата глава в стената. Много ме е яд!

Link to comment
Share on other sites

-- Сериозно, много искам да си забия тъпата глава в стената. Много ме е яд!

 

Ако искаш,мога да помогна :)

Все още не съм ти благодарил,че те ползваме като телефонен секретар :)

Все пак,по някакъв начин да изкажа благодарноста си :P

Link to comment
Share on other sites

Оная,дето съм мръсен,мазен и брадясал?(Друг е въпроса,че почти винаги съм такъв,ама карай.)Коя точно?Че да си припомня и аз :)

Link to comment
Share on other sites

Много прилично си изглеждаш :)

 

Мале!!!!Аз се изплаших,какво ли остава за невинните новобранци,дето се канят да идват на срещите.Ама все пак съм си хубав( и скромен,и образован,и културен,и скромен ......) :lol:

Е,сега изглеждам определено по-добре :)

 

Тука определено съм много по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Е,сега изглеждам определено по-добре :)

Тука определено съм много по-добре :)

Ей тази втората трябва да я кръстим "Grimjaur чака пред пощата срещата на форума, но няма търпение и е дошъл 5 часа предварително да не изпусне мохабета" :D :D

@__smirnoff__, това ти ли си в гръб на заден план? :)

Link to comment
Share on other sites

Гримчо, като видях първата снимка направо се стреснах :P

Сега си добил по-човешки вид

Link to comment
Share on other sites

Заради тебе е... :D ...а BeHu ще дойде, ако и Серго е там....(информация от първа ръка) :)

 

 

BeHu shte doide ako shte i Sergo da ne e tam (ama za predpo4itane e da e tam!) :))) Osven t'va smqDam da si doveda jenata :)

Link to comment
Share on other sites

Гримчо, като видях първата снимка направо се стреснах :P

Сега си добил по-човешки вид

Ти ли ми говориш за плашене...аз ангелите си изкарах.Добре че после видях и втората да се сетя какво си е Наско в нормален вид:)

Относно това как ще се прибирам...ще измисля нещо спокойно:)

Link to comment
Share on other sites

момци всеки път има и манга среща като се събирате не ви ли е срам аз вече ви знам някои що за фурии сте ама все пак :) а и с тая сесиика сега ама февруари ще се домъкна да ви стресна и аз

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...